YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
750 aile Kadınlar Günü’nde buluşacak
750 aile Kadınlar Günü’nde buluşacak
06 Mart 2014 16:11
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tam 750 aile, Ekşioğlu Vakfı tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya gelecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın yanı sıra siyaset, iş ve sanat dünyasının tanınmış simalarının katılacağı programa Başbakan Erdoğan da davet edildi.

Türkiye’nin 300 bini aşkın nüfusu ile en büyük ve en geniş ailelerini bir çatı altında toplayan Ekşioğlu Vakfı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla görkemli bir program tertip etti. Siyaset, iş ve sanat dünyasının tanınmış isimlerinin katılacağı etkinlikte tam 750 aile, Dünya Kadınlar Günü coşkusuna birlikte ortak olacak.

Kadınlara sürpriz hediyeler verilecek

Konuyla ilgili Vakıf Basın Danışmanı Necati Selvitop ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Ekşioğlu Vakfı Başkanı Ali Ekşi, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, bu yıl da eşler ve annelerimizin katılımı ile büyük bir coşkuyla Ataşehir Silence Hotel’de kutlayacağız. Yurt içi ve yurt dışında olmak üzere çok geniş bir aileye sahibiz. Bu mutlu günde birlik ve beraberlik mesajı vermek, katılımcı ailelerimizle birlikte karanfiller ve çeşitli hediyeler dağıtmayı amaçlıyoruz. Tüm kadınlarımızı etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

Başbakan davetli, bakan katılıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam ile İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da katılacağı programa Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da davet edildiği belirtildi.

Saat 09.00’da kahvaltı ile başlayacak olan etkinlikte kadınlara çeşitli hediyeler sunulacak. Vakfın 300 bin aile arasında yaptığı anket sonucu belirlenen ‘yılın annesi’ de plaketle ödüllendirilecek. Plaketi Bakan Ayşenur İslam takdim edecek.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler