YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
70'lik çift huzurevinde evlendi
70'lik çift huzurevinde evlendi
15 Şubat 2010 16:54
Yaşlı çiftin nikahının kıyan Belediye Başkanı Sedefçi, "Seneye bebek bekliyoruz."

Edirne Huzurevi'nde kalan 70 yaşındaki Cevdet Coşkun ile aynı yaştaki Cemile Şener, Sevgililer Günü'nde düzenlenen törenle dünya evine girdi. Yaşlı çift düğün boyunca davul-zurna eşliğinde dakikalarca göbek atarken, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, "Seneye bebek bekliyoruz" diyerek salondakileri güldürdü.
 

5 yıldır huzurevinde yaşayan 3 çocuk babası Cevdet Coşkun (70), 9 ay önce aynı huzurevine yerleştirilen 5 çocuk annesi Cemile Şener (70) ile tanıştı. Tanışma kısa süre sonra aşka dönüştü. Bunun üzerine Cemile Şener, Cevdet Coşkun'a evlenme teklif etti. Evlenmeye karar veren çift durumu huzurevi yönetimine bildirdi ve Sevgililer Gününde nikahları kıyıldı.

Edirne Valisi Mustafa Büyük ve Vali Yardımcısı Ali Deniz Sürmen'in nikah şahitliği yaptığı törende, Cemile Şener ve Cevdet Coşkun çiftinin nikahını, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi kıydı. İlk defa huzurevinde bir çiftin nikahını kıydığını belirten Sedefçi, "Seneye sizden bir bebek istiyorum" dedi. Sedefçi'nin sözleri salondakileri güldürürken, yaşlı çift ise "İnşallah" cevabını verdi. İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler