YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
7 yıl önce evlenen 'İstanbullu kuma' evi terk etti
İstanbul'dan Şanlıurfa'ya kuma giden Gülten İstekli Türkiye'nin gündemine oturmuştu
7 yıl önce evlenen 'İstanbullu kuma' evi terk etti
04 Haziran 2009 / 19:33 Güncelleme: 04 Haziran 2009 / 00:00

İstanbul'da 7 yıl önce evli ve 5 çocuk babası bekçiye aşık olup Şanlıurfa'ya kuma olarak giden 3 çocuk annesi Gülten İstekli, evini terk etti. Eşinin ailesinden etkilendiğini savunan Cemil İstekli, "Eşimi çok seviyorum, geri dönmesini istiyorum" dedi.


İstanbul’da 7 yıl önce çalıştığı iş yerinin bekçisine aşık olup, evlendikten sonra Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine yerleşen 3 çocuk annesi Gülten İstekli, evini terk etti.
İlçeye bağlı Kaynak köyünde çiftçilikle uğraşan Cemil İstekli, gazetecilere yaptığı açıklamada, eşinin çocuklardan birini yanına aldığını, diğer
ikisini kendisine bırakıp, haber vermeden ilçeden ayrıldığını söyledi.
Bir süre önce evlerine misafir olarak gelen baldızı Gül Esen’in, eşini etkilediğini ve evi terk etmesi yönünde telkinde bulunduğunu iddia eden İstekli, eşini çok sevdiğini ve evine dönmesini beklediğini ifade etti.
Şu anda Dicle ve Fırat adlı iki çocuğa kendisinin baktığını ifade eden İstekli, "Çocuklar annelerini özlüyor. Aramızda hiç bir sorun yoktu. Bir akşam eve geldiğimde eşim ile baldızımın ilçeyi terk ettiğini öğrendim. Telefonla ulaşmaya çalıştım, ancak cevap vermedi. İstanbul’daki ailesinin yanında olduğunu sanıyorum. Umarım en kısa sürede evine döner" dedi.
Gülten İstekli, 2002 yılında İstanbul’da bir bilgisayar şirketinde çalıştığı sırada, burada bekçilik yapan evli ve 5 çocuk babası Cemil İstekli’ye
aşık olarak Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine kuma gelmişti. Eşinin yaşadığı Siverek’in Kaynak köyüne yerleşen İstekli’nin 3 çocuğu bulunuyor.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler