YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
40 yıllık eşini hastanelik etti
40 yıllık eşini hastanelik etti
11 Şubat 2013 08:30
Bursa İnegöl’e bağlı Alibeyköy’de ikamet eden yaşlı adam, tartıştığı 40 yıllık eşinin kafasına sobanın üstünde bulunan düğümü vurarak hastanelik etti.

 

Edinilen bilgilere göre, Alibeyköy’de ikamet eden ve çiftçilikle geçimini sağlayan 61 yaşındaki Nazım Ş., bir süre alkol aldıktan sonra evde bulunan 40 yıllık eşi 59 yaşındaki Zeliha Ş. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın uzun sürmesi üzerine sinirlenen Nazım Ş., sobanın üzerinde bulunan güğümü alarak eşinin kafasına vurdu.
 
Kanlar içerisinde kalan yaşlı kadın yan komşusunun evine sığınırken, komşusu durumu 112 Acil Servis ve jandarma ekiplerine bildirdi. Köye çıkan 112 Acil Servis Ambulansında görevli sağlık ekipleri yaralı kadına ilk müdahaleyi yaparak burnunda, kaşının üstünde ve alnındaki kanamayı durdurdu. Daha sonra ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisine getirilen kadın burada tedavi altına alındı. Güğümle vurulması sonucu yaşlı kadının alnında, kaşının üstünde ve burnunda kanamaya meydana gelirken, sağ gözünde morarma oluştu.
 
Hastaneye müşahede altına alınan yaşlı kadının hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilirken, olayın ardından jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Nazım Ş.,’nin alkollü olduğu belirtildi.
 
 
İHA
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler