YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
4 ayda 300 defa evleri yandı
4 ayda 300 defa evleri yandı
23 Aralık 2012 20:59
Siirt'te evlerinde 4 ayda 300 defa yangın çıkan Toprak ailesi, 4 kez ev değiştirdi ancak yangınlar sona ermedi. Ailenin kullandığı eşyalar, bilinmeyen bir nedenle yanıyor.

Siirt'te yaşayan Toprak ailesinin oturduğu evdeki eşyaların 4 ayda yaklaşık 300 defa yandığı iddia edildi. Yaşananlar nedeniyle aile 4 kez ev değiştirmek zorunda kaldı. Kameralar önünde alev alan halı ve evin bir kısmı korkuya neden oldu.

Siirt'in Evren Mahallesi'nde ikamet eden Toprak ailesinin yaşadığı ve görenleri adeta dehşete düşüren olay nedeniyle başta valilik olmak üzere, Siirt Üniversitesi ve İl Müftülüğü de harekete geçti.

Vali Ahmet Aydın, ''Aileyi ben de ziyaret ettim. İlk önce inanamadım aniden ateş yanıyor, yan tarafta öbür tarafta yangın oluyor. Gerçekten fizik ötesi bir olay, anlam veremedik. İzah edemediğimiz bir nokta var'' dedi. Aydın, evde tüp ve ateş yakamadıkları için aileye günde 3 öğün sıcak yemek vermeye başladıklarını söyledi.

Siirt Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, konuyu bilimsel olarak araştırdıklarını belirtti.

Müftü Faruk Arvas da ''Bu hadiseyi gerçekleştirenler cinler mi değil mi bilemeyiz ancak bunun onlar tarafından yapılmış olabileceğini aileye aktardım'' ifadelerini kullandı.

AA

mantıklı acıklama bu
 // Mehst
Ailenin durumu şu aile bireylerinden kız cocuğunun sahip olduğu metafizik özelliği vücudundaki enerjinin taşıdığı nesnelere olan etkisinden kaynaklanan bir olay cevremde buna benzer olaylar yaşayan cok Arkadaşım var bir kitabı okumadan sadece elleyerek hangi sayfada ne olduğunu ne yazdığını ve kitabın özetini yapabiliyor. 300 sayfalık bir kitabı ortalama okuma süresi 15-20 dk kadar. sürüyor.
Aile bireylerinin yapması gereken ünlü metafizologlar var hipozla bu duruma engel olabilirler. ...
24 Aralık 2012 22:26
cin
 // maraz yıldırım
demekki cinler rahat bırakmıyor onları
...
24 Aralık 2012 22:01
vvf
 // fatma
bence aile hocaya gitsinler
...
24 Aralık 2012 01:32
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler