YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
31 Aralık'ta bankalar, PTT, hastane açık olacak mı? Saat kaça kadar açık?
31 Aralık'ta bankalar, PTT, hastane açık olacak mı? Saat kaça kadar açık?
30 Aralık 2015 18:35
31 Aralık'ta bankalar, PTT, hastane açık olacak mı? 31 Ocak perşembe günü bankalar saat kaça kadar açık olacak? Yılbaşı günü resmi kurum ve kuruluşlarda nasıl bit uygulama yapılacak?

31 Aralık perşembe günü bankalar saat kadar açık?

Henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmezken bankaların 31 Aralık'ta tam mesai çalışacağı 1 Ocak cuma günü ise yılbaşı tatili sebebiyle resmi tatil yapılacağı ön görülüyor.

31 Aralık bankalar PTT şubeleri ve hastaneler açık mı? Resmi tatilde bankalar açık mı? Kaça kadar açık? 31 Aralık günü yılbaşı kutlanacağı için pek çok kişi banka ve resmi kurumların açık olup olmadığını merak ediyor.

31 Aralık 2015 Perşembe normal mesai devam edecek.01 Ocak 2016 Cuma günü resmi tatil olması sebebiyle sadece nöbet hizmeti vermek zorunda olan kurum ve kuruluşlar açık olacak. 


31 Aralık günü yılbaşı kutlanacağı için pek çok kişi banka ve resmi kurumların açık olup olmadığını merak ediyor. Türkiye 1 Ocak Cuma’ya denk geldiği için yeni yıla 3 günlük bir tatille başlayacak. 31 Aralık da öğleden sonra okullara tatil olacağı için 2016 yaklaşık 4 günlük tatille gelecek.
31 Aralık Bankalar PTT Şubeleri 

31 Aralık günü daha önceki yıllarda yarım gün tatil oluyordu fakat artık 31 Aralık'ta pek çok resmi kurum tam mesai yapacak. Yılbaşında ödeme yapacak yada ödeme alacak olanlar banka ve PTT şubelerinin açık olduğunu söyleyelim. Banka ve resmi kurumlar 1 Ocak Cuma günü tatil olacaktır. Ayın 1'de maaş alacak olanlar için maaş ödemelerinin erken olabileceği gündeme geldi. 

31 Aralık 2015 Perşembe tüm kamu kurumlarının açık olduğu gibi bankalar da açık olacak. Ancak 1 Ocak 2015 Cuma resmi tatil olduğu için bankalar kapalı olacaktır. İşlemlerinizi bu hususta gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler