YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
30 kişi gözaltına alındı
Beykoz Acarkent'te bir villada kumar oynandığı ihbarını alan İstanbul polisi, düzenlediği operasyonda 10'u kadın 30 kişiyi gözaltına aldı.
30 kişi gözaltına alındı
28 Kasım 2010 / 09:53 Güncelleme: 28 Kasım 2010 / 10:11

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri, Beykoz Acarkent'te bir villaya kumar operasyonu düzenledi. Yapılan baskında 10'u kadın 30 kişi gözaltına alındı. Adreste ayrıca çok sayıda kumar malzemesi de ele geçirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri, Beykoz Acarkent A-15 Blok'ta bulunan bir villada kumar oynandığı ihbarını aldı. Oyuncu kılığındaki biri kadın 3 polis, adrese lüks 'Cadillac' marka otomobille gitti. Kumar oynattığı ileri sürülen şahıslar, oyuncu kılığındaki polisleri içeri aldı. İçerideki polislerin oyun sırasında dışarıdaki ekiplere şifreli şekilde haber vermesiyle adrese baskın düzenlendi. 

Operasyonda kumar oynadığı ve oynattığı ileri sürülen 10'u kadın 30 kişi gözaltına alındı. Adreste yapılan araştırmada 2 rulet, 9 poker ve black jack masası, 20 bin oyun pulu ve 70 deste oyun kağıdı ele geçirildi. Zanlılar, polis minibüsüyle Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Aralarında iş adamlarının da bulunduğu zanlılar, Asayiş Şube Müdürlüğü girişinde basın mensuplarına görüntü vermemek için yüzlerini gizlemeye çalıştı. 

Zanlılar hakkında Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılacağı belirtildi.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler