YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
21 yerinden bıçaklandı
21 yerinden bıçaklandı
11 Ekim 2009 12:09
İzmir'de 14 yaşındaki kız çocuğu, evinde 21 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu

İzmir'in Çiğli ilçesinde 14 yaşındaki bir kız çocuğu, evinde 21 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Olayla ilgili olarak kızın babası, ağabeyi ve dayısı sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
 

Edinilen bilgiye göre Naime Tömek Lisesi 1. sınıf öğrencisi Buse Han (14), Çiğli ilçesi Güzeltepe semti Şirintepe Mahallesi 8130/3 Sokak'taki evlerinde yalnız olduğu sırada kimliği belirsiz kişi veya kişilerce 21 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Eve gelince korkunç manzarayla karşılaşan ağabeyi Ozan Han'ın haber vermesiyle dayısı tarafından Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kızın ölmüş olduğu belirlendi. Hastanede yapılan incelemede kızın sırtına, kollarına ve göğüs bölgesine 21 bıçak darbesi aldığı tespit edildi.

Ayrıca, bulunduğunda küçük kızın yarı çıplak olduğu öğrenildi. Olay yeri inceleme ekipleri evde çalışmalarını sürdürürken, cinayet büro amirliği ekipleri olayla ilgili olarak baba Tunay Han, ağabey Ozan Han ve Buse Han'ın dayısını ifadelerine başvurmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler