YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
19 Mayıs kutlamalarında evlenme teklifi
19 Mayıs kutlamalarında evlenme teklifi
19 Mayıs 2013 14:14
Adana'da bir kişi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın yapıldığı alanda kız arkadaşına, herkesin önünde evlenme teklifinde bulundu.

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde memur olarak çalışan Uğur Ceylan (27), bugün Uğur Mumcu Meydanı'nda kutlanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda görevli olarak yer aldı.

Ceylan, yaklaşık 3 ay önce tanıştığı kız arkadaşını da bayrama davet etti. Kutlamalar bittikten sonra evlilik teklifinde bulunmak için plan yapan Ceylan, çantasında yüzüğü ve makasıyla beklemeye başladı. Kutlamalar bittikten sonra kürsüye çıkan Ceylan, evlilik teklifinde bulunmak istedi ancak mikrofonun sesi kesildiği için sesini bir türlü duyuramadı. Yılmayan romantik aşık, gitmek üzere olan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un yanına giderek, kız arkadaşına evlenme teklifinde bulunacağını, bu nedenle beklemesi ricasında bulundu. Bunun üzerine Vali Coş beklemeye başlarken, Ceylan da kız arkadaşı Rukiye Takı'yı (26) çağırıp, "Şu an burada, dünyadan daha çok sevdiğim genç kız burada. Onunla bir ömrümü birleştirmek istiyorum. Rukiye benimle evlenmek ister misin" dedi. Bunun üzerine Vali Coş espriyle, "Kızım hemen cevap verme biraz bekle" dedi. Rukiye Takı da bir süre bekledikten sonra, evlilik teklifini 'evet' diyerek kabul etti. Vali Coş, çifte yüzüklerini takarak mutluluklar diledi.

Rukiye Takı, bayramda evlilik teklifi almanın çok şaşırtıcı olduğunu belirterek, "Hissettim ama evlilik teklifi yapacağını bilmiyordum. Çok şaşırdım ama mutluyum" dedi.

Uğur Ceylan ise, "Günlerdir bayramda romantik bir evlenme teklifi hazırlıyordum. Bunu gerçekleştirdim, onu çok seviyorum" diye konuştu.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler