YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
16 yaşındaki Zelal töre kurbanı
16 yaşındaki Zelal töre kurbanı
04 Ocak 2011 14:34
Önceki gece 21 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş bulunan Zelal Ş.'nin töre kurbanı olduğu anlaşıldı...

Iğdır'da önceki gece evlerinde 21 yerinden bıçaklanarak öldürülüş halde bulunan 16 yaşındaki lise öğrencisi Zelal Ş.'nin, 'töre' kurbanı olduğu ortaya çıktı.

Iğdır'da 2 ay önce sevgilisine kaçan ve önceki gece 21 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş bulunan Zelal Ş.'yi 15 yaşındaki kardeşimin öldürdüğü ortaya çıktı. Iğdır’da önceki gece evlerinde 21 yerinden bıçaklanarak öldürülüş halde bulunan 16 yaşındaki lise öğrencisi Zelal Ş.'nin, ‘töre’ kurbanı olduğu ortaya çıktı. 3 haftalık hamile olduğu da anlaşılan Zelal'in, 2 ay önce sevgilisine kaçtığı, ailesinin istediği 20 bin lira başlık parasını sevgilisinin ailesinin çok bulması üzerine baba evine gönderildiği ve 15 yaşındaki kardeşi tarafından öldürüldüğü belirtildi. Zelal, köy mezarlığında toprağa verilirken, ifadesinde suçu itiraf eden kardeş İ.Ş. tutuklandı. (İHA)

İĞFAL ET GERİ GÖNDER ÖLDÜRSÜNLER !
 // BATUHAN
Bu nasıl insanlık ki kızı aldat kaçır hamile bırak para fazla istediler diye de baba evine geri gönder, onlarda bizden habersiz kaçtın dul döndün namusumuzu kirlettin diye öldürtsünler başlık isteyen babada insanım diye yaşasın. Yargı önce kızın babası denen caniye niçin 20 bin TL istedinde karşı tarafın sigortasını attırdın sonra orada hiç insan yokmu ki aralarını bulup barıştırmamışlar onu sormalı sonra kaçıran oğlanı ve kızın babasını da tutuklamalı....
04 Ocak 2011 15:29
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler