YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
15 yıllık intikam ölümle bitti
15 yıllık intikam ölümle bitti
01 Mart 2010 18:24
15 yıl önce birlikte suç işledikleri arkadaşının kendini ihbar ettiğini öğrendikten sonra silahla öldürdüğü öne sürülen zanlı yakalandı.

Ankara Keçiören'de 15 yıl önce birlikte suç işledikleri arkadaşının kendini ihbar ettiğini öğrendikten sonra silahla öldürdüğü öne sürülen zanlı Marmaris'te yakalandı.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Keçiören Danışment Camisinin önünde 3 Şubat 2010 tarihinde Yıldız Tekin'in (36) silahla öldürülmesi olayını araştıran Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları çalışma sonucunda olayı aydınlatarak zanlının izine ulaştı.

Olayın ardından eski sabıkalı olduğu belirtilen Yıldız Tekin'in arkadaşları ile akrabalarını takibe alan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Tekin ile 15 yıl önce bir yaralama olayına karıştığı belirtilen Abdülmenav N'nin cinayetin ardından Marmaris'e gittiğini tespit etti.

Başka bir yaralama olayı nedeniyle hükümlü bulunduğu Siirt Cezaevi'nden firar ettiği de belirlenen ve bir çok yaralama olayının faili olarak aranan Abdülmenav N. Marmaris'te gözaltına alındı.

Sorgusunda cinayeti itiraf ettiği belirtilen Abdülmenav N'nin Yıldız Tekin ile 15 yıl önce bir yaralama olayını birlikte gerçekleştirdiklerini ve Tekin'i kendisini ihbar ettiği için öldürdüğünü söylediği öğrenildi. 

Zanlının ifadesinin alınmasının ardından tutuklanarak cezaevinde konulduğu bildirildi. AA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler