YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
118 soygunu sona erecek
118 soygunu sona erecek
11 Mayıs 2015 05:32
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, şikayetler üzerine başlatılan inceleme sonucunda abonelere yapılan bilgilendirme ve ücret husuunda sorun yaşandığını ifade ederek düzenlemeye gidileceğini belirtti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tüketicilere yapılan bilgilendirmelerde yeknesaklık olmadığı ve abonelere, ücretine ilişkin bilgilendirme yapılmadığının tespit edildiğini ifade etti. Tüketicilerin mağduriyet yaşamaması ve beklenmedik faturalarla karşılaşmaması için rehberlik hizmeti sunan işletmecilere bilgilendirme yükümlülüğü getirilmesinin gündemde olduğunu anlatan Acarer, yeni düzenleme yapacaklarını söyledi. Rehberlik hizmetinin sunumu öncesinde, ücreti ve ücretlendirme periyoduna ilişkin tüketicilere bilgilendirme yapılacak.

 

TAKVİM

 // Rasim DUMAN
Tayfun bey, tedbir hususunda cok gec kaldiniz. Adamlar vatandasi resmen ve muzik dinleterek soyuyorlar. Bir numara ogrenmek icin ariyorsunuz, sizi en az 10 dakika muzikle, reklamla oyaliyorlar. Bu soygun yillardir devam ediyor ve siz daha yeni harekete geciyorsunuz. Bu vebale siz de ortaksiniz!!!...
11 Mayıs 2015 06:21
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler