YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
10 Kasım'da Bankalar, PTT'ler ve Resmi Daireler açık mı?
10 Kasım'da Bankalar, PTT'ler ve Resmi Daireler açık mı?
08 Kasım 2015 09:40
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle resmi daireler açık mı? 10 Kasım'da Bankalar, PTT'ler ve Resmi Daireler açık mı?

10 Kasım'da resmi dairelerde işi olanlar o gün kamu kurumlarının açık olup olmayacağını merak ediyor. 10 Kasım'da resmi daireler açık olacak mı? Bu sorunun öncesinde '10 Kasım resmi Tatil mi?' sorusunu sormak gerekir.

Atatük'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'ın resmi tatil olup olmadığını merak edenler için haberimizi derledik. 10 Kasım'da anma etkinlikleri çerçevesinde resmi daireler tatil olacak mı? 10 Kasım remi tatil günü olmadığı için 10 Kasım'da resmi daireler tatil olmayacak. 

10 Kasım 2015 Salı günü tüm yurtta bayraklar yarıya indirilecek ve saat 9’u 5 geçe saydı duruşu yapılarak İstiklal Marşımız okunacaktır. Daha sonra Atatürk’ü anma etkinlikleri düzenlenecek ve hepsinin son bulmasının ardından öğrenciler ve öğretmenler derslere devam edeceklerdir.

10 Kasım'da resmi daireler açık mı?

10 Kasım günü tüm resmi daireler açık oalcak.

10 Kasım 2015 Hastaneler Açık Mı?

Resmi Tatil olmaması sebebiyle hastaneler de açık olacaktır. Zaten resmi tatil olsa bile acil polikliniklerinin kapanması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sebepten hastalar tatil olup olunmadığına bakılmaksızın hastanelere gidebilirler.

10 Kasım 2015 Bankalar Açık Mı?

10 Kasım 2015 günü resmi tatil olmaması sebebiyle çalışanlar işlerine devam edeceklerdir. Bankalar içinde herhangi bir kapalı olma durumu söz konusu değildir.

'10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'

"10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" etkinlikleri kapsamında Şef Naci Özgüç yönetiminde ve Alexander Rudin solistliğinde bugün ve yarın Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konser salonunda "Atatürk'ü Anma" konseri verilecek.
AA muhabirinin derlediği bilgiye göre, Feridun Düzağaç yarın, Yıldız Tilbe 7 Kasım'da, Rafet El Roman 11 Kasım'da Jolly Joker Ankara'da; Ezginin Günlüğü bu akşam, Kurban grubu 11 Kasım'da IF Performance Hall'de; Ümit Besen 6 Kasım'da Ankara Hayal Kahvesi'nde ve Erkin Koray ise 7 Kasım'da Bis Dine-Live'da hayranlarıyla buluşacak.

Macar piyanist Dezsö Ranki de Atatürk'ü anma etkinlikleri kapsamında 7 Kasım'da Bilkent Senfoni Orkestrası konser salonunda başkentlilerle bir araya gelecek.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler