YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
10 bin metrede evlilik teklifi
10 bin metrede evlilik teklifi
14 Şubat 2010 16:44
Bulutların şahitliğinde birleşen hayatlar...

İstanbul-Barcelona seferini yapan Türk Hava Yolları uçağında, kabin görevlisinin Sevgililer Gününde meslektaşına yaptığı evlilik teklifi, 10 bin metrede yolculardan birinin taktığı nişan yüzükleriyle amacına ulaştı.

İstanbul'dan Barcelona'ya uçan Türk Hava Yolları'nın TK 1853 sefer sayılı uçağında yolcular için de unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşandı.

Uçakta başlayan ikram servisi, rutin anonslar ve alışılagelmiş güvenlik uyarılarının ardından ilginç bir anons yolculuğun seyrini değiştirdi.

Kabin Sorumlusu Gülay Temel'in, yolculara az sonra bir kabin görevlisinin diğer kabin görevlisine dahili telefon hattından evlilik teklifi yapacağını duyurmasıyla uçağı heyecan heyecan dalgası sardı.

Kabin Görevlisi Fatih Çelik, daha önce hazırlığı güzel sözlerin ardından, organizasyondan bilgisi olmayan gelin adayı kabin görevlisi Meryem Sultan Erdem'e ''Benimle Evlenir misin?'' deyiverdi.

Daha sonra uçaktaki yolcuların şahitliğinde Ulaştırma Bakanlığı Bakan Danışmanı Cabir Bilirgen genç çifte yüzükleri taktı.

Bir süre olayın şaşkınlığını yaşayan Meryem Sultan Erdem, yüzüklerin takılmasının ardından yolcular, kaptan pilot ve uçuş ekibinin tebriklerini kabul etti.

Genç çift Barcelona'ya iniş ve tüm yolcuların uçaktan ayrılmasından sonra Kaptan Pilot Serdar Özaydıner başta olmak üzere tüm uçuş ekibiyle hatıra fotoğrafı da çektirdi. AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler