YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
1 TL için oğlunun gözü önünde böyle kurşunlandı!
Sultanbeyli’de oyuncak makinesine atılan 1 TL nedeniyle çıkan kavgada kuruyemiş dükkanı sahibi M.Ö., oğlunun göz önünde Fethi Köylü'yü kurşunladı.
1 TL için oğlunun gözü önünde böyle kurşunlandı!
06 Mart 2013 / 22:48 Güncelleme: 06 Mart 2013 / 22:58

Güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan olayda M.Ö. önce dükkanını basan baba Fethi Köylü'nün bacağına ateş ediyor, sonra da oğluna tekme atarak kovuyor.  

Edinilen bilgilere göre, olay, geçtiğimiz hafta Adil Mahallesi Selçukhan Caddesi üzerinde bulunan bir kuruyemiş dükkanı önünde meydana geldi. İddiaya göre, kuruyemiş dükkanındaki oyuncak makinesine 1 TL atan R.K. isimli çocuk, oyuncak kazanmayı başaramayınca dükkan sahibi Muhammet Özaraz'dan parasını geri istedi. Özaraz, çocuğa makinenin her para atana oyuncak vermediğini söylese de küçük çocuk babasına giderek durumu anlattı. Küçük çocuğun babası Fethi Köylü, yanına arkadaşlarını da alarak kuruyemişçiye geldi. Kuruyemişçide yaşanan kavgada Özaraz silahı çıkartarak Köylü’yü ayaklarından vurdu. İşyeri sahibi olaydan sonra kaçarak polise teslim olurken, yaralı Köylü ise ambulansa hastaneye kaldırıldı.
 
Vurulma anı güvenlik kamerasında
 
Oyuncak makinesi nedeniyle çıkan kavga, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.  Görüntülerde Fethi Köylü ve yakınları, ellerinde demir çubuklarla dükkana giriyor. İçeride yaşanan kavganın sonrasında dışarı çıkarak silahını çeken M.Ö., Fethi Öz'ün ayaklarına oğlunun önünde ateş ediyor. Kızgın kuruyemişçi, daha sonra da R.K.'yi tekmeleyerek olay yerinden kovuyor. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ve polis, yaralıyı hastaneye kaldırıyor.
İHA

1 tl bir oyuncak
 // Dolunay BAŞAR
Barış Kuruyemiş Güzel Şov yaptı ama silahı dışarda ateşledi en az 5 sene alır....
10 Mart 2013 09:53
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler