YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
1 cesede daha ulaşıldı
1 cesede daha ulaşıldı
06 Nisan 2010 09:19
Eğirdir Gölü'nde 25 gün önce kaybolan üç gençten birinin daha cesedine daha ulaşıldı.

Isparta'nın Eğirdir ilçesinde 25 gün önce gölde kaybolan üç gençten biri olan Ümit Gökdere'nin ardından Bilal Duran'ın da cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, Eğirdir Gölü'nde 25 gün önce kaybolan gençlerin arama çalışmalarına bugün de devam edildi. Arama çalışmalarına katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ve Arama Kurtarma ekibi üyeleri ile Eğirdir İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karaburun açıklarında bir erkek cesedi buldu.

Eğirdir Kaymakamı Halil Serdar Cevheroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, cesedin kaybolan gençlerden Bilal Duran'a ait olduğunun belirlendiğini bildirdi. Duran'ın cesedi, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna gönderildi.

Isparta'nın Atabey ilçesi İslamköy beldesindeki Süleyman Demirel Demokrasi Müzesi'nde çalışan Ümit Gökdere (26), Bilal Duran (29) ve Sever Özkan (26), 12 Martta hafta sonu tatili için Eğirdir'e gelmiş, kıyıda bir süre gölü seyreden gençler daha sonra kıyıya çekilmiş deniz bisikletini suya indirerek, göle açılmıştı. Gençlerden haber alınamaması üzerine jandarmaya haber verilmiş ve arama çalışması başlatılmıştı.

Gençlerden Ümit Gökdere'nin cesedi, 3 Nisanda bulunmuştu. Sever Özkan'ın bulunması için ise arama çalışmaları devam ediyor.
AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler