LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Galatasaray122613
  • 2. Medipol Başakşehir12269
  • 3. Beşiktaş12227
  • 4. Kayserispor12225
  • 5. Fenerbahçe12208
  • 6. Sivasspor1219-1
  • 16. Karabükspor118-7
  • 17. Osmanlıspor FK128-9
  • 18. Gençlerbirliği128-14
  • Tümü
YENİ HABERLER
Ziraat Türkiye kupası maç programı
Ziraat Türkiye kupası maç programı
19 Ekim 2012 23:37
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda yapılacak maçların programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. turda oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

30 Ekim Salı:

13.30 Tepecikspor-Gençlerbirliği (Necmi Kadıoğlu)

20.30 Torku Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

31 Ekim Çarşamba:

13.00 Arsinspor-Gaziantepspor (Arsin İlçe)

13.00 İstanbul Güngörenspor-Sivasspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Şanlıurfaspor-Orhangazispor (Cezalı)

13.30 Batman Petrolspor-Adanaspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Bandırmaspor-Yimpaş Yozgatspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Dardanelspor-Manisaspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Kızılcahamamspor-1461 Trabzon (Kızılcahamam İlçe)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Polatlı Bugsaşspor (Seyrantepe Kompleksi Diski Spor Tesisleri)

13.30 Tokatspor-Akhisar Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Ankaragücü-Çorum Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu (Giresun Atatürk)

18.00 Kardemir Karabükspor-Yeni Malatyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Göztepe-Sakaryaspor (İzmir Atatürk)

20.30 Beşiktaş-Ofspor (BJK İnönü)

1 Kasım Perşembe:

13.30 Denizli Belediyespor-Bozüyükspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Balıkesirspor-Turgutluspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Altay-Fethiyespor (Alsancak)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Tavşanlı İlçe Ada)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Kamil Ocak)

15.30 Kasımpaşa-Kocaelispor (Recep Tayyip Erdoğan)

18.00 Orduspor-Sancaktepe Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

20.30 Medical Park Antalyaspor-Eyüpspor (Akdeniz Üniversitesi)

7 Kasım Çarşamba:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Sarıyer (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

8 Kasım Perşembe:

13.30 Bayrampaşa-Kartalspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Pendikspor-Sanica Boru Elazığspor (Pendik)

Bu arada, Şanlıurfaspor ile Orhangazispor arasında oynanacak karşılaşmanın yerinin daha sonra TFF tarafından açıklanacağı kaydedildi.

AA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler