LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray306336
 • 2. Beşiktaş306234
 • 3. Medipol Başakşehir306222
 • 4. Fenerbahçe306030
 • 5. Trabzonspor30469
 • 6. Göztepe3044-5
 • 16. Osmanlıspor FK3032-6
 • 17. Gençlerbirliği3030-14
 • 18. Karabükspor3012-50
 • Tümü
YENİ HABERLER
Yüzünü bile görmek istemiyorum
Aykut Kocaman, son maçta kaçan şampiyonluğun ardından ilk kez konuştu...
Yüzünü bile görmek istemiyorum
21 Mayıs 2010 / 09:07 Güncelleme: 21 Mayıs 2010 / 09:07

“Trabzon maçından sonra 3 gün evden çıkmadım.. Şampiyon olsak kesin olarak bırakacaktım ama böyle zor günde gitmek benim gibi bir F.Bahçeli’ye yakışmaz.”

F.BAHÇE Sportif Direktörü Aykut Kocaman, uzun süredir zorunluluktan devam ettirdiği ’pollyanna’ felsefesini, son maçta şampiyonluğun kaçmasının ardından rafa kaldırdı.. Sezon içerisinde her lafı edildiğinde “Christoph Daum ile Aykut Kocaman arasında sorun yok” bilgisini veren sarı-lacivertlilerde, zafer için sessiz kalan Kocaman, yakın çevresiyle yaptığı sohbette Alman hocaya olan öfkesini dile getirdi.

ŞAMPİYONLUĞUN son maçta kaçmasından dolayı bitkin olan Aykut hoca, “Daum’la çalışmak istemiyorum. Bunun sebebi çok fazla. Hatta yüzünü bile görmek istemiyorum. Trabzon maçının ardından 3 gün evden çıkmadım.
Şampiyon olsak kesin bırakacaktım. Ama böyle zor bir günde kaçıp gitmek benim gibi bir F.Bahçeli’ye yakışmaz” diyerek sonunda arkadaşlarına içini döktü..

AYKUT Kocaman’ın isyanı
yeni değil esasında.. Daha sezon başında Serdar Acar’ın ofisinde, Volkan Ballı’nın da bulunduğu ortamda “Christoph Daum çok yanlış bir seçim. Onun bildiklerini hepimiz biliyoruz. Ondan eksiğimiz yok. O, Türkler’i kandırıyor. Samimi değil” diyerek yönetimi uyardığını ama dinletemediğini de söylemişti..

BU arada F.Bahçe yönetimi, tüm transfer çalışmaları ve araştırmalarını Kocaman’a emanet etti. Bu noktada transfer çalışmalarını sürdüren Kocaman, en etkin isim konumuna geldi. Kocaman’ın gündemindeki ilk 2 isim ise Mancini ve Krasiç.. Interli Mancini ile CSKA’nın 18 milyon Euro istediği Sırp yıldızı beğenen Kocaman’ın ilk hedefleri bunlar..

YÖNETİCİLER de sağ ve sol kanat için Avrupa’nın yolunu tuttu. Yöneticilerin bir kısmı Tuncay Şanlı için Ada’ya giderken, bir bölümü de Krasiç için Rusya’da pazarlıklara başladı.

AYRICA Aykut Kocaman’ın, şu an Christoph Daum’un koltuğuna en yakın isim olduğu iddia ediliyor. Yönetimin teknik direktör olarak ilk aklına gelen isim olan Kocaman’ı bu koltuğa layık görmelerindeki sebep olarak da yaşanan trajediyi bilmesi, takımı
iyi tanıması ve transferlerde onun imzası olması.

MACERAYA girmek istemeyen yönetimin yine de medyadaki haberleri yalanlayıp, 20 güne kadar hoca arayışlarını sürdürdüğünü söyleyecek.. Fakat bu sürecin ’yapay’ olacağı ve takımın başına Aykut’un geçeceği tahmin ediliyor.
(Vatan)

fenerim
 // ali
Von Hooydonk gelsin....
23 Mayıs 2010 02:55
tavsiyem şu ki
 // taraftar
arkadaşlar ne olur nasıl olur yönetime ulaşında şu guiza yı göndersinde kimi alırlarlasa alsınlar yeterki onu göndersinler...
21 Mayıs 2010 09:23
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler