LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
Yiğidolar'ın Devler Ligi'nde rakibi belli oldu
Sivasspor'a tanınmış rakip
Yiğidolar'ın Devler Ligi'nde rakibi belli oldu
17 Temmuz 2009 / 14:41 Güncelleme: 17 Temmuz 2009 / 00:00

Sivasspor'un Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi belli oldu. Sivasspor, Avrupa'da ismi duyulmuş bir Belçika ekibini çekerken 3. ön eleme turundaki diğer eşleşmeler şöyle:   


SİVASSPOR 3. ÖN ELEME TURUNDA BELÇİKA'NIN ANDERLECHT TAKIMI İLE EŞLEŞTİ


Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu kuraları İsviçre'nin Nyon kentinde çekilirken, Sivasspor'un rakibi, Belçika'nın RSC Anderlecht takımı oldu.


İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde düzenlenen kura çekiminde, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki eşleşmeler belli oldu.


Sivasspor, ilk maçını 28 ya da 29 Temmuz tarihinde deplasmanda yaparken, rövanş maçı 4 ya da 5 Ağustos'ta Sivas'ta oynanacak.


3. ön eleme turundaki diğer eşleşmeler ise şöyle:


Salzburg (Avusturya)/Bohemian (İrlanda) - Pyunik (Ermenistan)/Dinamo Zagreb (Hırvatistan)


Zrinjski (Bosna)/Slovan Bratislava (Slovakya) - Olympiakos (Yunanistan)


Zurih (İsviçre) - WIT Georgia (Gürcistan)/Maribor (Slovenya)


Streymur (Faroe Adaları)/Apoel FC (Güney Kıbrıs Rum Kesimi) - Rhyl (Galler)/Partizan (Sırbistan)


Inter Turku (Finlandiya)/Sheriff (Moldova) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)


Hafnarfjördur (İzlanda)/ FC Aktobe (Kazakistan) - Maccabi Haifa (İsrail)/Glentoran (Kuzey İrlanda)


Ekranas (Litvanya)/Bakı (Azerbaycan) - Levski Sofia (Bulgaristan)/Sant Julia (Andora)


FK Ventspils (Letonya)/ F91 Dudelange (Lüksemburg) - FK Makedonija Üsküp (Makedonya)/FC BATE Borisov (Belarus)


Wisla Krakow (Polonya)/Levadia Tallinn (Estonya) - Debreceni VSC (Macaristan)/Kalmar FF (İsveç)


FC Kobenhavn (Danimarka)/FK Mogren (Karadağ) - KF Tiran (Arnavutluk)/Stabek IF (Norveç)


Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Panathinaikos (Yunanistan)


Shaktar Donetsk (Ukrayna) - Timişoara (Romanya)


Sporting Lizbon (Portekiz) - Twente (Hollanda)


Celtic (İskoçya) - Dinamo Moskova (Rusya)



AA


 

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler