LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Akhisar Belediyespor000
  • 2. Antalyaspor000
  • 3. Atiker Konyaspor000
  • 4. Aytemiz Alanyaspor000
  • 5. Beşiktaş000
  • 6. Bursaspor000
  • 16. Sivasspor000
  • 17. Trabzonspor000
  • 18. Yeni Malatyaspor000
  • Tümü
YENİ HABERLER
Türkiye Kupası ikinci tur maçları başlıyor
Türkiye Kupası ikinci tur maçları başlıyor
22 Eylül 2014 09:53
Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları yarın başlayacak.

Tek maçlı eleminasyon sistemiyle yarın, 24 ve 25 Eylül'de oynanacak 2. tur müsabakalarının programı şöyle:

Yarın:

14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor (Akçaabat Fatih)

14.30 Tekirdağspor-Çaykur Rizespor (Namık Kemal)

15.00 Bayrampaşa-Adanaspor (Stadı daha sonra belli olacak)

15.00 Çorum Belediyespor-Manisaspor (Dr.Turhan Kılıçcıoğlu)

16.00 Yeni Diyarbakır-Samsunspor (Diyarbakır Atatürk)

18.00 Osmanlıspor-Kırıkhanspor (Yenikent ASAŞ)

18.00 Bucaspor-Batman Petrolspor (Yeni Buca)

18.00 Konya Anadolu Selçukspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

18.00 Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)

19.00 Göztepe-Bursa Nilüferspor (İzmir Atatürk)

20.30 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor (Tarsus İlçe)


24 Eylül Çarşamba:

13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor (Cebeci İnönü)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Silopi İlçe)

14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Ofspor-Tire 1922 (Of İlçe)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor (Genç Osman)

14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor (Kemalpaşa Ulucak)

15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Tepecik)

15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor (Gölbaşı İlçe)

15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor (OSTİM)

15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor (Çankırı Ilgaz)

15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor (Sandıklı İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Tuzlaspor-Kartalspor (Tuzla Belediye)

15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)

15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)

15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa (Antakya Atatürk)

15.00 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor (İskenderun 5 Temmuz)

15.00 Sakaryaspor-Giresunspor (Sakarya Atatürk)

16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor (Malatya İnönü)

18.00 Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)

18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor (Tarsus İlçe)

19.00 Fethiyespor-Derincespor (Fethiye İlçe)

19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor (İzmir Atatürk)

20.30 Karşıyaka-Altay (Yeni Buca)


25 Eylül Perşembe:

14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)

16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Elazığ Atatürk)

18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Akdeniz Üniversitesi)

20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor (Başakşehir Fatih Terim)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler