LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray306336
 • 2. Beşiktaş306234
 • 3. Medipol Başakşehir306222
 • 4. Fenerbahçe306030
 • 5. Trabzonspor30469
 • 6. Göztepe3044-5
 • 16. Osmanlıspor FK3032-6
 • 17. Gençlerbirliği3030-14
 • 18. Karabükspor3012-50
 • Tümü
YENİ HABERLER
Taraftarlar istifasını istedi
Ercan Saatçi'den ağza alınmayacak küfürler!
Taraftarlar istifasını istedi
01 Kasım 2009 / 15:02 Güncelleme: 01 Kasım 2009 / 15:19

‘Müzik Molası’ programının yapımcısı Metin Özülkü ile Ercan Saatçi, F.Bahçe’nin G.Saray’ı yenmesini ağza alınmayacak şekilde küfürlerle yorumladı. Saatçi’nin küfürlü sözlerine Özülkü de eşlik etti.

Fenerbahçe TV’de büyük bir skandalın altına imza atıldı. ‘MüzikMolası’ adlı programı sunanMetin Özülkü’yle misafir ettiği Hürriyet Gazetesi Spor Koordinatörü Ercan Saatçi arasında gerçekleşen küfürlü konuşmalar infiale sebep oldu. Hem sanatçı kişiliğiyle hem de Fenerbahçe Kongre Üyesi olmasıyla tanınan Hürriyet Gazetesi Spor Servisi Genel Koordinatörü Ercan Saatçi, programda konuyu Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı yenmesine getirdi ve ekledi; “Nasıl s....k G.Saray’ı”. Programın yapımcısı Özülkü de “A...a k....k G.Saray’ın” sözleriyle Saatçi’ye destek verircesine benzer ifadeler kullanınca arkadan kahkaha sesleri yükselmeye başladı. Banttan yayınlanan bu program, küfürlü bölümleri kesilerek yayınlandı. Ancak son Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin ardından her nedense bu görüntüler birileri tarafından medyaya sızdırılınca G.Saray camiasında infial yaşandı. Bu arada, konuşmaların son derbimaçla ilgili olmadığı, daha önceki bir F.Bahçe-G.Saray karşılaşmasının ardından yapıldığı ifade edildi.

TARAFTARLAR PATLADI

Sarı-Kırmızılılar’da yönetim kanadı sessizliğini korurken, Cimbom’un taraftar siteleri olaya öfke yağdırıyor. ultrAslan, Webaslan ve diğer G.Saray sitelerindeki taraftar forumlarında Ercan Saatçi ve Metin Özülkü ile ilgili ağır ifadeler kullanılırken, olayların daha da büyümesinden endişe duyuluyor.

İstifası isteniyor

Sarı-Kırmızılı taraftarlar, Ercan Saatçi’nin Hürriyet gazetesindeki yazılarında G.Saray’ı küçümseyici ve hakarete varan şekilde eleştirdiğine dikkat çekerek tepkilerini iyice artırdı. Önceki gün de ortaya bu olayın çıkmasının ardından, ultrAslanlar Saatçi’yi ve çalıştığı gazeteyi mail yağmuruna tutarak istifasını istedi.

ultrAslanlar: Haddini bil...

Ercan Saatçi ile Metin Özülkü arasındaki diyalog, gündeme bomba gibi düştü. ultrAslanlar, ‘Haddini bil’ başlıklı bir mesaj yayınladı. İşte mesajın içeriği: Fenerbahçe TV’de yayınlanan programda, Ercan Saatçi’yle Metin Özülkü sözü derbiye getirdi. Bu yüz kızartıcı durumun ardından, Hürriyet gazetesi ve Fenerbahçe TV bakalım bu kişilere işlerinde çalışmak için fırsat verecek mi?  (Habertürk)

k.
 // m.ş.
bir kere ne iş yaptığı belli değil, sen gitte şarkı söyle...
01 Kasım 2009 17:01
DOĞANLARA YAKIŞIR
 // murat tosun
ŞARKICILIKTAN GELMİŞ BİR İNSAN HÜRRİYET GAZETESİ SPOR SERVİSİNİN BAŞINA GETİRİLİYOR. HEMDE KİMİN YERİNE BU İŞİ YILLARDIR BAŞARI İLE YAPMIŞ TSYD GENEL BAŞKANI ESAT YILAER'İN YERİNE... TÜRK BASINI NE DURUMDA BAKINDA GÖRÜN. BÖYLESİNE TERBİYESİZCE SÖZLER SARFEDEN BİRİ SPORUN BAŞINDA. HELAL OSUN SİZE. BU ANCAK DOĞAN GRUBUNA YAKIŞIR....
01 Kasım 2009 15:34
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler