LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Akhisar Belediyespor000
  • 2. Antalyaspor000
  • 3. Atiker Konyaspor000
  • 4. Aytemiz Alanyaspor000
  • 5. Beşiktaş000
  • 6. Bursaspor000
  • 16. Sivasspor000
  • 17. Trabzonspor000
  • 18. Yeni Malatyaspor000
  • Tümü
YENİ HABERLER
Süper Lig'de 9.hafta Hacettepe-Konyaspor maçıyla s
Süper Lig'de 9.hafta Hacettepe-Konyaspor maçıyla s
Süper Lig'de 9.hafta Hacettepe-Konyaspor maçıyla s
27 Ekim 2008 / 08:20 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Turkcell Süper Lig'de 2008-2009 sezonunda 8. hafta maçları bugün oynanan 5 karşılaşma ile tamamlandı.


Günün önemli maçlarından Trabzonspor, Gaziantepspor ile 1 - 1 berabere kalırken, Eskişehir'de ise Galatasaray sahadan 4 - 2 mağlup ayrıldı.


34 golün atıldığı Süper Lig'in 8. haftasında 3 maçı ev sahibi ekip kazanırken, 2 karşılaşmada da deplasman takımı sahadan 3 puanla ayrıldı. 4 karşılaşma da ise takımlar birbirine üstünlük sağlayamadı.


Turkcell Süper Lig'de golcüler ise şunlar;


5 Gol: Sercan (Bursaspor), Mehmet Yıldız (Sivasspor), Mehmet Çakır (Ankaraspor), Serge Pacome Djehoua (Antalyaspor), Youla (Eskişehirspor), Milan Baros (Galatasaray)


4 Gol: Aghahowa (Kayserispor), Gökhan Ünal (Trabzonspor)


3 Gol: Mehmet Çakır, Neca (Ankaraspor), Bobo, Mert Nobre, Delgado (Beşiktaş), D. Roberts (Denizlispor), Lincoln, Kewell (Galatasaray), Mehmet Yozgatlı (Gaziantepspor), Kahe (Gençlerbirliği), Alex (Fenerbahçe), Kaue Da Silva (Konyaspor),


2 Gol: Selçuk, Umut Bulut, Isaac (Trabzonspor), Tabata, Zurita, Beto (Gaziantepspor), Fatih Yiğen, Kratochvil, İzzet (Denizlispor), Gökhan Güleç, Mustafa Sarp (Bursaspor), Holosko (Beşiktaş), İbrahim Şahin (Hacettepe), Iglesias, Jaba (Ankaragücü), Mustafa (Gençlerbirliği), Musa Aydın, Balili (Sivasspor), Colin Kazım, Semih, Güiza (Fenerbahçe), Nonda, Arda (Galatasaray), Jestroviç, Taner, Serdar Topraktepe (Kocaelispor), Murat Tosun, Özer (Ankaraspor), Veysel (Konyaspor), Erman, İbrahim Akın (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Turgay, Mehmet Topuz (Kayserispor), Lovrek (Eskişehirspor)


1 Gol: Hakan Balta, Barış, Servet, Ayhan (Galatasaray), İvankov, Romaschenko, Zuniga, Rodriques, Bekir Ozan (Bursaspor), İvan, Murat Ceylan, Ahmet Arı (Gaziantepspor), Colman, İbrahim Yattara (Trabzonspor), Celalettin, Cihan Haspolatlı, Tehoue, Erhan Albayrak (Konyaspor), Gökhan, Burak (k.k), Chaabani, Mehmet Yılmaz (Ankaragücü), Burhan, Erkan, Engin, Troisi, Djite (Gençlerbirliği), Volkan, Tutoriç (k.k) (Kocaelispor), Mustafa Özkan, Straka, Bieniuk, Ertuğrul, Ngwenya (Antalyaspor), İbrahim, Herve Tum, Murat Sözgelmez, Sezer (Sivasspor), Uğur Boral, Can Arat (k.k), Selçuk, Roberto Carlos, Deivid, Lugano, Uğur, Edu (Fenerbahçe), Serdar Özkan, Batuhan, Tello, Sivok (Beşiktaş), Eren, Cangele (Kayserispor), Yusuf (Denizlispor), Kanote, Ediz (k.k), De Nigris (Ankaraspor), Özgür, Sezgin, Murat, Bülent Kocabey (Eskişehirspor), Adriano, Barbosa (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Kadir, Lika, Sandro (Hacettepe)


Turkcell Süper Lig'in 7. haftasında alınan sonuçlar, yarının programı, puan durumu ve 8. haftanın maçları şöyle;


TOPLU SONUÇLAR


Beşiktaş - Sivasspor: 1 - 1
Denizlispor - Gençlerbirliği: 2 - 2
Ankaraspor - Kocaelispor: 4 - 0
Fenerbahçe - Bursaspor: 5 - 2
Antalyaspor - Hacettepe: 1 - 1
Ankaragücü - Kayserispor: 1 - 3
Konyaspor - İstanbul Büyükşehir Belediye: 1 - 2
Trabzonspor - Gaziantepspor: 1 - 1
Eskişehirspor - Galatasaray: 4 - 2



 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


HAFTANIN PROGRAMI


FORTİS TÜRKİYE KUPASI GRUP 1. MAÇLARI


29 Ekim Çarşamba


14.00 Kayserispor - Altay (Kayseri Atatürk)
14.00 Denizlispor - Manisaspor (Denizli Atatürk)
14.00 Sivasspor - Konyaspor (4 Eylül)
14.00 Eskişehirspor - Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
16.00 Gaziantepspor - Trabzonspor (Kamil Ocak)
20.00 Ankaragücü - Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)


30 Ekim Perşembe:


16.00 Ankaraspor - Galatasaray (Yenikent ASAŞ)
20.00 Beşiktaş - Antalyaspor (BJK İnönü)


TURKCELL SÜPER LİG'DE 9. HAFTA


1 Kasım Cumartesi:


14.00 Hacettepe - Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Eskişehirspor - Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)


2 Kasım Pazar:


14.00 Kocaelispor - Ankaragücü (İsmetpaşa)
14.00 Gençlerbirliği - Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor - Ankaraspor (Bursa Atatürk)
14.00 Sivasspor - Denizlispor (4 Eylül)
15.00 Kayserispor - Beşiktaş (Kayseri Atatürk)
19.00 Galatasaray - Gaziantepspor (Ali Sami Yen)


 


 


 

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler