LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray153214
 • 2. Medipol Başakşehir15309
 • 3. Fenerbahçe152912
 • 4. Beşiktaş152710
 • 5. Kayserispor15276
 • 6. Göztepe15275
 • 16. Antalyaspor1514-11
 • 17. Gençlerbirliği1512-12
 • 18. Karabükspor158-13
 • Tümü
YENİ HABERLER
Sporvizyon, 78 program içerisinden ödül alan ilk 10 program arasına girdi
Sporvizyon, 78 program içerisinden ödül alan ilk 10 program arasına girdi
Sporvizyon, 78 program içerisinden ödül alan ilk 10 program arasına girdi
27 Mart 2009 / 19:58 Güncelleme: 27 Mart 2009 / 00:00

Geçtiğimiz günlerde Avrupa Gazateciler Derneği tarafından Oscar ödülü alan Kanal a Spor  Müdürü Murat Çimen’e bir ödülde Türkiye Böbrek Vakfı’ndan geldi. 


Türkiye Böbrek Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Organ Bağışını Destekliyorum" kampanyasının ödül töreni sanat ve spor dünyasındaki ünlü isimlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilirken Kanal a Spor Müdürü Murat Çimen’de ödül alanlar arasındaydı.
Törene başta TBV Başkanı Timur Erk olmak üzere, kampanya çerçevesinde büyük destek veren TV kanallarının sunucuları da katıldı.
Organ bağışıyla ilgili olarak "Duyarlılığı arttırmak için ne yapsak azdır" diye konuşan Türkiye Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk "Bu sorunun duyurulabilmesi için en iyi araç siz medyatik kişilersiniz " diye konuştu.
    


Törende Sporvizyon programına, program yorumcusu Ali Gültiken’e ve Kanal a Spor Müdürü Murat Çimen’e de ödül verildi. Kampanyaya destek veren 78 program içerisinde ödül alan 10 program arasına girdikleri için mutlu olduklarını söyleyen Kanal a Spor Müdürü Murat Çimen “Bu organizasyonu duyduğum andan itibaren büyük heyecanla katılma kararı aldım. Bizim yaptığımız spor programı, ama böyle duyarlı işlere de imza atmak çok güzel. Sayemizde organ bağışına bir nebze olsun katkımız olduysa ne mutlu bana”. dedi. Murat Çimen sözlerini “Bir hayat kurtarmak bütün insanlığı kurtarmak kadar önemli. Herkesi canlar kurtarmaya,organ nakline davet ediyorum” sözleri ile  tamamlarken bu sözler salonda büyük alkış aldı.


Sporvizyon programı sunucusu Ali Gültiken ise hem kendi şahsı hem de Sporvizyon programı için ödül aldığından dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek “Yıllardır bu oluşumun içerisinde olmaya özen gösteriyorum. Bugün ödüllendirilmek çok güzel. Desteklerimiz artarak sürecek” şeklinde konuştu.
Türkiye Böbrek Vakfı çalışanları tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ise, "Ödül için çok teşekkür ediyorum. Taş atıp kolumuz yorulmadı. Söylediğimiz bir şey 80 milyona ulaşabiliyorsa bizim için çok önemli" şeklinde konuştu.
Törende ayrıca, Şarkıcı Linet, Betül Demir, Murat Dalkılıç, eski futbolculardan Tanju Çolak, Şovmen Mehmet Ali Erbil, sunucular Acun Ilıcalı, Erdoğan Arıkan, Melih Gümüşbıçak, Mesut Yar, Saba Tümer, Şansal Büyüka  da ödül alan isimler arasındaydı.


İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler