LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray296035
 • 2. Beşiktaş295932
 • 3. Medipol Başakşehir295920
 • 4. Fenerbahçe295727
 • 5. Trabzonspor294611
 • 6. Kayserispor2944-4
 • 16. Atiker Konyaspor2929-5
 • 17. Osmanlıspor FK2929-9
 • 18. Karabükspor2912-47
 • Tümü
YENİ HABERLER
Siyah-Beyazlılar'da 3.bomba mı?
Siyah-Beyazlılar'da 3.bomba mı?
15 Temmuz 2010 09:11
Teknik patronluğa getirilen Bernard Schuster, ünlü yıldızlara teker teker imza attırıyor. Kartal Quaresma'dan sonra Realli yıldız Guti'ye de imza attırdı.Dünyaca ünlü isimlerin Beşiktaş'a gelmesinde ise yeni hoca Schuster'in büyük etkisi var.

Beşiktaş'ta yönetim kurulu ve Başkan Yıldırım Demirören 3. yıldız isme de imza attırıyor. Teknik Direktörü Bernd Schuster'in takımın başına gelmesiyle birlikte harekete geçen siyah - beyazlı yönetim önce Portekizli Quaresma'ya imza attırdı.

Yönetimin bugün de önce Guti ve daha sonra da Raul ile anlaşmaya vardığı belirtildi.

Siyah - beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören, bu akşam İspanyol oyuncu Guti'yi siyah beyazlı takıma bağlayan iki yıllık imzayı attırdı. Guti'nin, Başkan Yıldırım Demirören ve futbol komitesinden Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile görüştüğü ve anlaştığı belirtiliyor.

İspanya'da bulunan Başkan Yıldırım Demirören ve transfer komitesinin bu kez de Raul ile prensipte anlaştığı belirtildi. Turkcell Süper Lig'in yayıncı kuruluşu ve haber konusunda kulüplerin resmi olarak yardımcı olmak zorunda olduğu Lig TV'nin muhabiri Atakan Kurt canlı yayında Beşiktaş'ın Guti'den sonra Raul ile de anlaştığını aktardı.

Atakan Kurt, Raul hakkındaki açıklamayı bizzat Beşiktaşlı yöneticilerden aldığını ve İspanya'da bulunan siyah - beyazlı yöneticilerin kendisine "Raul ile prensipte anlaştık. Şu anda bir mahkemesi var. Mahkeme sonuçlandıktan sonra Raul'u İstanbul'a getireceğiz." dediklerini aktardı.

RAUL İLE DE 1 YILI OPSİYONLU 3 YILLIK ANLAŞMAYA VARILDI

Schuster'in ardından Quaresma ve Guti gibi yıldızları renklerine bağlayan Beşiktaş, sezonun en büyük transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Guti'yi 2 yıllık renklerine bağlayan siyah beyazlı takım, Real Madrid'in gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından biri olan Raul ile de söz kesti.

Lig TV'den Atakan Kurt'un haberine göre Real Madridli yıldızla 1'i opsiyonlu 3 yıllığına anlaşan siyah - beyazlı ekip, Raul'e imza attırmak için oyuncunun halen devam eden ticari bir mahkemesinin sonucunu bekliyor.

Raul ile her konuda anlaşmaya varan yöneciler 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme üzerinde mutabık kalırlarken, ünlü golcünün İspanya'da devam eden bir ticari mahkemesi olduğu ve bu dava sonuçlanır sonuçlanmaz İstanbul'a gelerek kendisini Beşiktaşlı yapan imzayı atacağı öğrenildi.

BAŞKAN DEMİRÖREN, "GUTİ'Yİ ALMAK YAKIŞMAZ" DEMİŞTİ

Bu arada Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Quaresma'nın ardından Guti'yi de transfer ederek bir sezonda 2 dünya yıldızını Beşiktaş'a kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor. Ancak Demirören, bundan yaklaşık 3 hafta önce Lig TV'ye yaptığı açıklamada Guti'yi transfer etmeyeceklerini söylemişti.

Çünkü Demirören, Guti'nin bir erkekle öpüşürken görüldüğü ancak fotomontaj olduğu mahkemede kanıtlanan sahte fotoğraflarının spekülasyon malzemesi yapılmasından çekiniyordu. Ancak Schuster başta olmak üzere yakın çevresinin baskıları, Demirören'i bu çekincesinden döndürdü ve Guti de Beşiktaş'a transfer oldu.
Cihan

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler