LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Akhisar Belediyespor000
  • 2. Antalyaspor000
  • 3. Atiker Konyaspor000
  • 4. Aytemiz Alanyaspor000
  • 5. Beşiktaş000
  • 6. Bursaspor000
  • 16. Sivasspor000
  • 17. Trabzonspor000
  • 18. Yeni Malatyaspor000
  • Tümü
YENİ HABERLER
Potada yeni sezon fikstürleri çekildi
Potada yeni sezon fikstürleri çekildi
19 Ağustos 2009 23:54
2009-2010 sezonu fikstür çekimi gerçekleştirildi

ERKEK BASKETBOL LİGİ


Beko Basketbol Ligi'nde 2009-2010 sezonu fikstür çekimi gerçekleştirildi.


Polat Renaissance Otel'de yapılan fikstür çekimi sonrası ligin ilk yarısının programı da belli oldu.


Geçen sezonunu Efes Pilsen'in şampiyon olarak tamamladığı ligin yeni sezonu, 17 Ekim tarihinde oynanacak maçlarla başlayacak.


Gerçekleştirilen kura çekimi sonrası Fenerbahçe Ülker, Beşiktaş Cola Turka ve Galatasaray Cafe Crown'un kendi aralarında yapacağı maçların programı da belirlendi. 5. haftasında Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe Ülker derbisine sahne olacak ligde, 12. haftada Fenerbahçe Ülker-Beşiktaş Cola Turka ve 13. haftada da Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown karşılaşmaları yapılacak.


Son şampiyon Efes Pilsen ise bu rakipleriyle peş peşe karşılaşacak. Lacivert-beyazlı ekip, 4. haftada seriye başlayacak ve ilk mücadelesinde Fenerbahçe Ülker'in karşısına çıkacak. 5. haftada Beşiktaş Cola Turka deplasmanına gidecek son şampiyon, 6. haftada da Galatasaray Cafe Crown'u konuk edecek.


-İLK YARI FİKSTÜRÜ-


Beko Basketbol Ligi'nde 2009-2010 sezonun ilk yarı fikstürü şöyle:


1. Hafta:


Fenerbahçe Ülker-Kepez Belediyesi


Darüşşafaka Cooper Tires-Beşiktaş Cola Turka


Galatasaray Cafe Crown-OYAK Renault


TOFAŞ-Aliağa Petkim


Antalya Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekom


Pınar Karşıyaka-Bornova Belediye


Banvit-Erdemir


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Efes Pilsen


2. Hafta:


Efes Pilsen-Banvit


Beşiktaş Cola Turka-Antalya Büyükşehir Belediyesi


OYAK Renault-Pınar Karşıyaka


Kepez Belediye-Galatasaray Cafe Crown


Bornova Belediye-TOFAŞ


Türk Telekom-Mersin Büyükşehi Belediyesi


Aliağa Petkim-Darüşşafaka Cooper Tires


Erdemir-Fenerbahçe Ülker


3. Hafta:


Fenerbahçe Ülker-Banvit


Darüşşafaka Cooper Tires-Bornova Belediye


Galatasaray Cafe Crown-Erdemir


TOFAŞ-OYAK Renault


Antalya Büyükşehir Belediyesi-Aliağa Petkim


Pınar Karşıyaka-Kepez Belediye


Türk Telekom-Efes Pilsen


Mersin Büyükşehir Belediye-Beşiktaş Cola Turka


4. Hafta:


Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker


Beşiktaş Cola Turka-Türk Telekom


OYAK Renault-Darüşşafaka Cooper Tires


Kepez Belediye-TOFAŞ


Bornova Belediye-Antalya Büyükşehir Belediyesi


Banvit-Galatasaray Cafe Crown


Aliağa Petkim-Mersin Büyükşehir Belediyesi


Erdemir-Pınar Karşıyaka


5. Hafta:


Beşiktaş Cola Turka-Efes Pilsen


Darüşşafaka Cooper Tires-Kepez Belediye


Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe Ülker


TOFAŞ-Erdemir


Antalya Büyükşehir Belediyesi-OYAK Renault


Pınar Karşıyaka-Banvit


Türk Telekom-Aliağa Petkim


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Bornova Belediye


6. Hafta:


Efes Pilsen-Galatasaray Cafe Crown


Fenerbahçe Ülker-Pınar Karşıyaka


OYAK Renault-Mersin Büyükşehir Belediyesi


Kepez Belediye-Antalya Büyükşehir Belediyesi


Bornova Belediye-Türk Telekom


Banvit-TOFAŞ


Aliağa Petkim-Beşiktaş Cola Turka


Erdemir-Darüşşafaka Cooper Tires


7. Hafta:


Beşiktaş Cola Turka-Bornova Belediye


Darüşşafaka Cooper Tires-Banvit


TOFAŞ-Fenerbahçe Ülker


Antalya Büyükşehir Belediyesi-Erdemir


Pınar Karşıyaka-Galatasaray Cafe Crown


Türk Telekom-OYAK Renault


Aliağa Petkim-Efes Pilsen


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Kepez Belediye


8. Hafta:


Efes Pilsen-Pınar Karşıyaka


Fenerbahçe Ülker-Darüşşafaka Cooper Tires


Galatasaray Cafe Crown-TOFAŞ


OYAK Renault-Beşiktaş Cola Turka


Kepez Belediye-Türk Telekom


Bornova Belediye-Aliağa Petkim


Banvit-Antalya Büyükşehir Belediyesi


Erdemir-Mersin Büyükşehir Belediyesi


9. Hafta:


Beşiktaş Cola Turka-Kepez Belediye


Darüşşafaka Cooper Tires-Galatasaray Cafe Crown


TOFAŞ-Pınar Karşıyaka


Antalya Büyükşehir Belediyesi-Fenerbahçe Ülker


Bornova Belediye-Efes Pilsen


Türk Telekom-Erdemir


Aliağa Petkim-OYAK Renault


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Banvit


10. Hafta:


Efes Pilsen-TOFAŞ


Fenerbahçe Ülker-Mersin Büyükşehir Belediyesi


Galatasaray Cafe Crown-Antalya Büyükşehir Belediyesi


OYAK Renault-Bornova Belediye


Kepez Belediye-Aliağa Petkim


Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Cooper Tires


Banvit-Türk Telekom


Erdemir-Beşiktaş Cola Turka


11. Hafta:


Beşkitaş Cola Turka-Banvit


Darüşşafaka Cooper Tires-TOFAŞ


OYAK Renault-Efes Pilsen


Antalya Büyükşehir Belediyesi-Pınar Karşıyaka


Bornova Belediye-Kepez Belediye


Türk Telekom-Fenerbahçe Ülker


Aliağa Petkim-Erdemir


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Galatasaray Cafe Crown


12. Hafta:


Efes Pilsen-Darüşşafaka Cooper Tires


Fenerbahçe Ülker-Beşiktaş Cola Turka


Galatasaray Cafe Crown-Türk Telekom


TOFAŞ-Antalya Büyükşehir Belediyesi


Kepez Belediye-OYAK Renault


Pınar Karşıyaka-Mersin Büyükşehir Belediyesi


Banvit-Aliağa Petkim


Erdemir-Bornova Belediye


13. Hafta:


Efes Pilsen-Kepez Belediye


Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown


OYAK Renault-Erdemir


Antalya Büyükşehir Belediyesi-Darüşşafaka Cooper Tires


Bornova Belediye-Banvit


Türk Telekom-Pınar Karşıyaka


Aliağa Petkim-Fenerbahçe Ülker


Mersin Büyükşehir Belediyesi-TOFAŞ


14. Hafta:


Galatasaray Cafe Crown-Aliağa Petkim


Fenerbahçe Ülker-Bornova Belediye


Darüşşafaka Cooper Tires-Mersin Büyükşehir Belediyesi


TOFAŞ-Türk Telekom


Antalya Büyükşehir Belediyesi-Efes Pilsen


Pınar Karşıyaka-Beşiktaş Cola Turka


Banvit-OYAK Renault


Erdemir-Kepez Belediye


15. Hafta:


Efes Pilsen-Erdemir


Beşiktaş Cola Turka-TOFAŞ


OYAK Renault-Fenerbahçe Ülker


Kepez Belediye-Banvit


Bornova Belediye-Galatasaray Cafe Crown


Türk Telekom-Darüşşafaka Cooper Tires


Aliağa Petkim-Pınar Karşıyaka


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Antalya Büyükşehir Belediyesi


TÜRKİYE BAYANLAR BASKETBOL LİGİ 2009-2010 SEZONU FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI


Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde (TBBL) 2009-2010 sezonu fikstür çekimi İstanbul'da yapıldı.


Polat Renaissance Otel'de gerçekleştirilen fikstür çekimine Basketbol Federasyonu Bayan Basketbolundan Sorumlu Yönetici Jülide Sonat, federasyon yetkilileri ve kulüp temsilcileri katıldı.


24 Ekim'de başlayacak Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nin ilk yarı fikstürü şöyle:


1. Hafta:


Galatasaray-BOTAŞ Spor


Beşiktaş Cola Turka-Panküp TED Kayseri Koleji


Ceyhan Belediye-İstanbul Üniversitesi


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor


Samsun Basketbol-Tarsus Belediye


Çankaya Üniversitesi-Fenerbahçe


2. Hafta:


Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediyesi


İstanbul Üniversitesi-Galatasaray


BOTAŞ Spor-Samsun Basketbol


Tarsus Belediye-Beşiktaş Cola Turka


Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor-Ceyhan Belediye


Panküp TED Kayseri Koleji-Çankaya Üniversitesi


3. Hafta:


İstanbul Üniversitesi-Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor


Beşiktaş Cola Turka-BOTAŞ Spor


Ceyhan Belediye-Fenerbahçe


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Panküp TED Kayseri Koleji


Samsun Basketbol-Galatasaray


Çankaya Üniversitesi-Tarsus Belediye


4. Hafta:


Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi


Galatasaray-Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor


BOTAŞ Spor-Çankaya Üniversitesi


Tarsus Belediye-Mersin Büyükşehir Belediyesi


Samsun Basketbol-Beşiktaş Cola Turka


Panküp TED Kayseri Koleji-Ceyhan Belediye


5. Hafta:


İstanbul Üniversitesi-Panküp TED Kayseri Koleji


Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray


Ceyhan Belediye-Tarsus Belediye


Mersin Büyükşehir Belediyesi-BOTAŞ Spor


Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor-Fenerbahçe


Çankaya Üniversitesi-Samsun Basketbol


6. Hafta:


Galatasaray-Fenerbahçe


Beşiktaş Cola Turka-Çankaya Üniversitesi


BOTAŞ Spor-Ceyhan Belediye


Tarsus Belediye-İstanbul Üniversitesi


Samsun Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediyesi


Panküp TED Kayseri Koleji-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor


7. Hafta:


Fenerbahçe-Panküp TED Kayseri Koleji


İstanbul Üniversitesi-BOTAŞ Spor


Ceyhan Belediye-Samsun Basketbol


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş Cola Turka


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Tarsus Belediye


Çankaya Üniversitesi-Galatasaray


8. Hafta:


Galatasaray-Panküp TED Kayseri Koleji


Beşiktaş Cola Turka-Ceyhan Belediye


BOTAŞ Spor-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor


Tarsus Belediye-Fenerbahçe


Samsun Basketbol-İstanbul Üniversitesi


Çankaya Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyesi


9. Hafta:


Fenerbahçe-BOTAŞ Spor


İstanbul Üniversitesi-Beşiktaş Cola Turka


Ceyhan Belediye-Çankaya Üniversitesi


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Galatasaray


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Samsun Basketbol


Panküp TED Kayseri Koleji-Tarsus Belediye


10. Hafta:


Galatasaray-Tarsus Belediye


Beşiktaş Cola Turka-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor


BOTAŞ Spor-Panküp TED Kayseri Koleji


Mersin Büyükşehir Belediyesi-Ceyhan Belediye


Samsun Basketbol-Fenerbahçe


Çankaya Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi


11. Hafta:


Fenerbahçe-Beşiktaş Cola Turka


İstanbul Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyesi


Ceyhan Belediye-Galatasaray


Tarsus Belediye-BOTAŞ Spor


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Çankaya Üniversitesi


Panküp TED Kayseri Koleji-Samsun Basketbol

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler