LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray296035
 • 2. Beşiktaş295932
 • 3. Medipol Başakşehir295920
 • 4. Fenerbahçe295727
 • 5. Trabzonspor294611
 • 6. Kayserispor2944-4
 • 16. Atiker Konyaspor2929-5
 • 17. Osmanlıspor FK2929-9
 • 18. Karabükspor2912-47
 • Tümü
YENİ HABERLER
Mustafa Denizli sözleşmeyi imzalıyor
Mustafa Denizli sözleşmeyi imzalıyor
26 Kasım 2015 14:39
Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sarı-kırmızılı kulüp ile resmi sözleşmenin altına imza atıyor. İmza töreni Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenleniyor.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli için Türk Telekom Arena Stadı'nda basın toplantısı düzenleniyor...

Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasından sonra Galatasaray’ın yeni teknik direktörü tecrübeli isim Mustafa Denizli oldu… Denizli hakkındaki resmi açıklamanın Pazartesi günü yapılmasından sonra şimdi de Türk Telekom Arena Stadı’nda imza töreni düzenleniyor…

Basın toplantısından satır başları… 

Dursun Özbek: Bugün 26 Kasım. Galatasaray için yepyeni bir gün. Dünden dolayı herkes üzgün, çok kızgın. Dün alınan sonuç geçmişten gelen problemlerin sonucudur. Geçmiş dönemde yapılan faaliyetler çerçevesinde bu dönemde başkanlığa aday oldum, genel kurula teşekkür ediyorum bana inandılar. Ben ve Yönetim Kurulum; Galatasaray göreve çağırdığı zaman her zaman hazırız. Amacımız Galatasaray’ın gününü değil geleceğine konan hipotekleri çözmek için göreve talibiz. Hiçbir zaman medyada olmak için bu göreve talip olmadık. Ben Metin Oktay ruhunu taşıyan bir Galatasaraylıyım. Galatasaray hiçbir zaman pes etmez. Galatasaray hiçbir zaman umutsuzluğa düşmez. Sevgili Hocam Mustafa Denizli, yaptıklarıyla kendini ispatlamış bir kişidir. Sevgili Hocama yuvasına hoşgeldin diyorum. Burada açtığı parantezi burada kapatmak arzusunda olması beni de tüm Galatasaraylılar’ı da duygulandırmıştır.

Mustafa Denizli: Burada olmaktan son derece heyecanlıyım. Biraz yorgun gözükebiliriz. Dün 10 saat havadaydık. Geri kalan kısımda da çalıştık. Bu yorgunluk bizi asla yıldırmaz. Yıldırmayacaktır. Bugüne kadar bu camiaya büyük başarılar kazandıran tüm meslektaşlarımı, bugüne kadar hizmet veren meslektaşlarımı, tarihe geçen değerli insanları bir kez daha kalben selamlarımı iletiyorum. Bugünden itibaren geçmişle ilgili hiçbir şeyi sorgulamayacağız. Yarın sabah takımımla birlikte çalışmaya bismillah deyip yeni yol haritamızın bizi nasıl başarıya götüreceğini paylaşacağız. Galatasaray şu anda her takımda olabilecek bir dönemden geçmekte. Bunlar çok önemli değil. Ben buraya gelirken camianın ne olduğunu biliyorum. 

“KİMSE HAKKINDA OLUMSUZ BİR DURUM YOK”

Neler yapabiliriz hangi yöntemlerle bu ortamdan çıkabiliriz, bunları tespit ederiz. Önüme baktığımda ne olur, nasıl olur gibi bir soru ile karşı karşıya değilim. Tüm çalışmalarımı inanarak yaptım. Şu anda şartları ne olursa olsun kendilerine çok inandığım bir grupla birlikte olacağım. Herhangi bir futbolcum hakkında olumlu/olumsuz bir ön yargım yoktur. Dolayısıyla tüm futbolcularım için yeni bir başlangıçtır. Şimdiye kadar yaptığım değerlendirmeler pencerenin öbür tarafındaydı. Bir takım şeylerin değiştiğinin de göreceklerdir.

“ŞU ANDAKİ TABLO DEĞİŞECEK, EMİN OLUN”

Şu andaki tablo net bir şekilde önümde. Bu tablo beni umutsuzluğa kaptırmaz. Bu tabloyu değiştireceğiz. Bundan tüm Galatasaraylıların emin olması lazım. Allah camiamızın ve hepimizin yanında olsun.

Etiketler:
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler