LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray306336
 • 2. Beşiktaş306234
 • 3. Medipol Başakşehir306222
 • 4. Fenerbahçe306030
 • 5. Trabzonspor30469
 • 6. Göztepe3044-5
 • 16. Osmanlıspor FK3032-6
 • 17. Gençlerbirliği3030-14
 • 18. Karabükspor3012-50
 • Tümü
YENİ HABERLER
Milli Takım'daki silah olayında şok detay!
Milli Takım'daki silah olayında şok detay!
17 Ekim 2014 10:27
Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun odasını silahla basan Gökhan Töre, Ömer'e tabancayla vurup, Hakan'ın ağzına silah dayarken, yanındaki arkadaşının araya girmesiyle sakinleşti. Yetkilileri, futbolculara "Sakın polise gitmeyin" dedi.

Gökhan Töre'nin, A Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'a silah çekme olayının ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Radyospor'da yayınlanan 'Kriminal Spor' programında olayın detayları şöyle anlatıldı:

Hollanda maçının ardından barda karşılaştılar 

Gerginliğin nedeni Almanya’ya dayanıyor. Emniyet'in araştırmasına göre ikili arasındaki husumet bir kız arkadaşlarından kaynaklanıyor. İstanbul’da kaybedilen Hollanda maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak bir bara gittiler. Bir süre sonra aynı bara Gökhan Töre, Köln’de yaşayan bir arkadaşıyla birlikte gitti. Gökhan’ı gören Hakan ve Ömer, birlikte bardan ayrılıp Milli Takım'ın kaldığı otele döndü. 

Ömer ve Hakan'ın odasına yedek kartla girdi

Hakan ve Ömer'in otele döndüğünü öğrenen Gökhan, yaklaşık 30 dakika sonra bardan ayrılıp otele gitti. İki futbolcunun kaldığı odanın kapısını çalan Töre, kapı açılmayınca resepsiyona indi ve resepsiyona odanın numarasını verip, "Oda kartımı kaybettim" diyerek, yedek kartı aldı. Yanındaki arkadaşıyla birlikte yedek kartla açtığı Hakan ve Ömer'in odasına giren Gökhan, "Ne oluyor" diye kendisini engellemeye çalışan Ömer'in yüzüne silahla vurup dişlerini kırdı. Ardından da tabancayı Hakan'ın ağzına dayadı. Gökhan'ın kontrolünü kaybetmek üzere olduğunu anlayan arkadaşı, hemen müdahale ederek silahı oyuncunun elinden alıp beline taktı. İkili daha sonra oteli birlikte terk etti.

Milli Takım yetkilileri "polise şikayetçi olmayın" dedi

Çok korkan ve büyük panik yaşayan Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak, Milli Takım yetkilileriyle görüşüp olayı anlattı. Ancak yetkililer, iki futbolcuya 'Sakın polise gidip şikayetçi olmayın' diye telkinde bulundu. 

Polis otele gidip kamera kayıtlarını sordu 

Üzerinden tam 9 ay geçtikten sonra olayın Vatan Gazetesi'nde yer alması üzerine Emniyet yetkilileri, Milli Takım'ın oteline giderek kamera kayıtlarını istedi. Ancak kayıtlara ulaşılamadı. Zira kanun gereği kayıtlar 6 ayda bir siliniyor. 

Fatih Terim ne demişti?

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, geçen hafta düzenlediği basın toplantısında, "Maçtan sonra oldu. Otelde de olmadı. Önce gece kulübünde oldu. Gece kulübünde başlayan bir tatsızlık sonra evet otelde de devamı geldi. Ben bunu o günlerde hemen duymadım. Almanya'da Ömer'den duydum" açıklamasını yapmıştı.

 

Eşkiya
 // Mehmet Gelberi
Böyle terbiyesiz birinin Milli Takımda işi ne.Törenin geçmişi araştırılsın...hep eşkiyalık...
17 Ekim 2014 10:37
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler