LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
MHK o hakemlerin üzerini çizdi
MHK o hakemlerin üzerini çizdi
01 Ekim 2015 13:26
Hemen hemen bütün kulüplerin hakem hatalarından şikayetçi olduğu Süper Lig düdüklerine bu hafta neşter vuruldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından geçen yıl başlatılan "profesyonel hakemlik" uygulaması ile sözleşme imzalayan hakemler, Spor Toto Süper Lig'de bu sezon gösterdikleri kötü performansla büyük eleştiri alırken, Merkez Hakem Kurulu (MHK) "Hakem reformuna" başladı.

Eleştiri oklarının hedefi olan Profesyonel hakemlerden Halis Özkahya, Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Barış Şimşek ve Tolga Özkalfa'ya bu hafta Süper Lig'de maç verilmedi.

MHK GENÇLERİ TERCİH ETTİ

Süper Lig maçlarının 2 tanesine tecrübeli isim atanırken 7 maçı gençler yönetecek. 42 yaşındaki Süleyman Abay ve 39 yaşındaki Hüseyin Göçek dışındaki isimler 35 yaş ve altında...

Fırat Aydınus ise Samsunspor-Gaziantep BşBld. maçında görevlendirildi.
 
SÜPER LİG'DE 7. HAFTA MAÇLARININ HAKEMLERİ ŞÖYLE:
 
2 Ekim Cuma

20.00 Trabzonspor-Torku Konyaspor (Süleyman Abay)
20.00 Medicana Sivasspor-Mersin İdmanyurdu (Ümit Öztürk)

3 Ekim Cumartesi:

16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Mete Kalkavan)
19.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Halil Umut Meler)
19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (Serkan Tokat)

4 Ekim Pazar:

14.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Hüseyin Göçek)
17.00 Eskişehirspor-Beşiktaş (Deniz Ateş Bitnel)
19.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Ali Palabıyık)
20.00 Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor (Serkan Çınar)

PTT 1. LİG'DE HAKEMLER...

2 Ekim Cuma

19.30 Boluspor-1461 Trabzon (Alper Ulusoy)

3 Ekim Cumartesi:

14.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Murat Özcan)
15.30 Karşıyaka-Alanyaspor (Mustafa İlker Coşkun)
19.00 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Mustafa Öğretmenoğlu)
19.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Fırat Aydınus)

4 Ekim Pazar:

14.00 Şanlıurfaspor-Denizlispor (Koray Gençerler)
16.00 Balıkesirspor-Giresunspor (Suat Arslanboğa)
17.30 Altınordu-Vartaş Elazığspor (Abdulkadir Bitigen)
18.30 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (Hakan Ceylan)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler