LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray306336
 • 2. Beşiktaş306234
 • 3. Medipol Başakşehir306222
 • 4. Fenerbahçe306030
 • 5. Trabzonspor30469
 • 6. Göztepe3044-5
 • 16. Osmanlıspor FK3032-6
 • 17. Gençlerbirliği3030-14
 • 18. Karabükspor3012-50
 • Tümü
YENİ HABERLER
Mehmet Demirkol'dan flaş sözler
Mehmet Demirkol'dan flaş sözler
13 Kasım 2014 13:04
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Türkiye-Brezilya maçını Spor Servisi programında yorumlarken sert açıklamalar kullandı.

Demirkol kötü oyunu eleştirirken, seyircinin yuhalamasına destek verdi ve "Yuhalarım. Sen bana müşteri muamelesi yaparsan ve performansından mutlu değilsem yuhalarım. Kazakistan maçına da gitmem" dedi.

Seyircinin oyuncuları yuhalamasını eleştirinlere tepki gösteren Demirkel, "Seyirci yuhaladı. Ne kadar ayıp, cık cık cık falan. Böyle oynarsan yuhalar, bunlar müşteri değil mi? Sen bu insanlara müşteri demiyor musun?

Müşteri muamelesi yapmıyor musun? Adam 2 bin liraya kombine alıyor, doğru düzgün davranmadın diye iptal ediyorsun. Tiyatro gibi davranıyorsun. Tiyatroda kötü oyuncuya domates atılır.

Sen affedersin Kral Liar'ı şeyedersen, sana domates atarlar. Atacak tabi bu iş böyle. Küfür etti, yok mu pasolig. Brezilya'ya karşı kullanılmıyor.  Kayserispor'a karşı kullanılıyor. Ne güzel" dedi.

Milli Takımın performansını eleştirmeye devam eden Demirkol, "Seyirci bravo mu diyecekti. Dört tane yediniz, keşke yedi yeseydiniz mi diyecekti. Sen insanlara müşteri muamelesi yaparsan, onlar da seni yuhalar. Bu iş basit. Adam gibi futbol oynanacak diye 50 bin kişi geldi.

Lig maçlarına geliyorlar mı? Gelmiyorlar; çünkü top oynanmıyor. Adam oturuyor televizyon karşısına. Açık kanallarda da yayınlanıyor. Chelsea-Manchester United maçını izliyor. Ne gidip oraya eziyet çekecek. Niye geldi. Çünkü Neymar geldi. Benim 5.5 yaşındaki oğlum gidelim gidelim dedi.

O çocuklar Neymar'ı izlemeye geldi. Dünkü seyircide taraftar değildi. İyi bir seyirciydi. İlk yarının ortalarında Willian bir çalım attı. 50 bin kişiden ses çıktı. Çünkü tepki veriyor. Adam seyirci.

Maça bakıyor. İyi bir şey olduğunda alkışlıyor. Parayı vermiş, müşteri gibi davranıyor. İyi olanı alkışlıyor, kötü olanı da yuhalıyor. Bu kadar basit" ifadelerini kullandı. 

"Benim oyuncumu niye yuhalıyorsun" yorumuna katılmayan Mehmet Demirkol, "Yuhalarım. Kazakistan maçına da gitmem. Çünkü çok kötü oynuyorsunuz. Niye gideyim! Futbol oynamıyorsunuz.

Bu askeriye değil. Asker olur, vatan borcudur. Ne yapsa da alkışlarım. Üç milyon beş milyon alıyorsunuz. Bana müşteri muamelesi yapıyorsunuz. Restoranta gidiyorum. Yemekler kötü, lavabosu pis. İdare edin mi diyorlar. Yuhalarım, yuhalayacağım." diye konuştu. 

 

NTVSPOR

helal sana
 // Oktay D gezer
Helal sana Demirkol,hislerime tercüman oldunuz!...
13 Kasım 2014 13:46
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler