25 Mart 2017 Cumartesi
  • Altın144,409
  • BIST90.383
  • Dolar3,6117
  • Euro3,9021
  • Euro/Dolar0.00
  • Sterlin4,5070
  • İstanbul13 °C
  • Ankara19 °C
  • İzmir22 °C
  • Konya18 °C
  • Adana22 °C
  • Antalya20 °C
  • Diyarbakır17 °C
  • Bursa17 °C
  • Kayseri18 °C
  • Kocaeli19 °C
  • Şanlıurfa22 °C
  • Gaziantep20 °C
  • İçel19 °C
BATI MEDENİYETİNİN ÇÖKÜŞÜNE HAZIR OLUN
LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
Maçlar yarın ve 4 Eylül günü başlayacak
Maçlar yarın ve 4 Eylül günü başlayacak
Maçlar yarın ve 4 Eylül günü başlayacak
02 Eylül 2008 / 18:44 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Futbolda, Fortis Türkiye Kupası 1. kademe maçları yarın ve 4 Eylül Perşembe günü yapılacak. 1. kademe maçlarının programı şöyle:


1.Kademe maçları yarın ve 4 Eylül yapılacak


1. kademede, 2007-2008 sezonunda Bank Asya 1. Lig'den Turkcell Süper Lig'e yükselemeyen 15 takım, Turkcell Süper Lig'de son 3 sıraya alan takımlar, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 1-5 derecelerini alan 5 takım, TFF 2. Lig Klasman Grupları'nda birinci olan 5 takım ve TFF 3. Lig'de gruplarında ilk 2 sırada yer alan 8 takım olmak üzere toplam 36 takım mücadele edecek.


Tek maç eleminasyon sistemine göre yapılacak müsabakalar sonunda galip gelecek takımlar 2. kademeye yükselecek.


Kupada 2. kademede, geçen sezon Turkcell Süper Lig'de 5-15 sırada yer alan 11 takım ile Turkcell Süper Lig'e yükselen 3 takım ve 1. kademeden gelen 18 takım olmak üzere toplam 32 takım mücadele edecek.


PROGRAM


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Fortis Türkiye Kupası'nda 1. kademe maçlarının programı şöyle:


Yarın:


16.00 İstanbulspor-Gaziosmanpaşaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)


16.00 Beylerbeyi-Beykoz 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)


16.00 Çankırı Belediyespor-Samsunspor (Çankırı Atatürk)


16.00 Giresunspor-Ofspor (Giresun Atatürk)


16.00 Akhisar Belediyespor-Manisaspor (Akhisar)


16.00 Alanyaspor-Denizli Belediyesopr (Milli Egemenlik)


16.00 Mardinspor-Belediye Vanspor (21 Kasım)


16.00 Etimesgut Şekerspor-Tokatspor (OSTİM)


20.00 Kasımpaşa-Güngören Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)


20.00 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Necmettin Şeyhoğlu)


20.00 Çaykur Rizespor-Orduspor (Rize Atatürk)


20.00 Kayseri Eyciyesspor-BUGSAŞ Spor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)


20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kamil Ocak)


20.00 Adana Demirspor-İskenderun Demirçelikspor (5 Ocak)


20.00 Diyarbakırspor-Elazığspor (Diyarbakır Atatürk)


20.00 Malatya Belediyespor-Malatyaspor (Malatya İnönü)


4 Eylül Perşembe:


20.00 Sakaryaspor-Kartalspor (Adapazarı Atatürk)


20.00 Karşıyaka-Altay (Altay Alsancak) (Seyircisiz)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler