LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Medipol Başakşehir173925
  • 2. Beşiktaş173817
  • 3. Galatasaray173615
  • 4. Fenerbahçe173222
  • 5. Bursaspor17272
  • 6. Osmanlıspor FK17263
  • 16. Kayserispor1712-17
  • 17. Adanaspor1711-11
  • 18. Gaziantepspor1711-15
  • Tümü
YENİ HABERLER
Kupa, Antalya-Gaziantep maçıyla start alıyor
Kupa, Antalya-Gaziantep maçıyla start alıyor
16 Ocak 2009 14:37
Kupa, Antalya-Gaziantep maçıyla start alıyor

Futbolda Fortis Türkiye Kupası'na gruplarda 5. ve son hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de ikinci yarının ilk haftası olan 18. hafta maçları, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ile klasman gruplarında ise ilk hafta maçları yapılacak.


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, futbolda haftanın programı şöyle:


FORTİS TÜRKİYE KUPASI


(A) Grubu:


Yarın:


13.30 Antalyaspor-Gaziantepspor (Antalya Atatürk)


13.30 Trabzonspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)


(B) Grubu:


Yarın:


19.00 Altay-Ankaraspor (Alsancak)


19.00 Galatasaray-Malatyaspor (Ali Sami Yen)


(C) Grubu:


18 Ocak Pazar:


13.30 Manisaspor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)


13.30 Konyaspor-Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)


(D) Grubu:


18 Ocak Pazar:


19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (FB Şükrü Saracoğlu)


19.00 Bursaspor-Tokatspor (Bursa Atatürk)


BANK ASYA 1. LİG


Yarın:


13.30 Orduspor-Diyarbakırspor (Ordu 19 Eylül)


18 Ocak Pazar:


13.00 Güngören Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mimar Yahya Baş)


13.30 Giresunspor-Kardemir Karabükspor (Giresun Atatürk)


13.30 Kayseri Erciyesspor-Samsunspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)


19 Ocak Pazartesi:


20.00 Adanaspor-Kasımpaşa (Adana 5 Ocak)


21 Ocak Çarşamba:


13.30 Kartalspor-Altay (Kartal)


20.00 Manisaspor-Boluspor (Manisa 19 Mayıs)


20.00 Sakaryaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Sakarya Atatürk)


20.00 Karşıyaka-Malatyaspor (İzmir Atatürk)


TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU


18 Ocak Pazar:


13.30 Bucaspor-Çorumspor (Buca İlçe)


13.30 Tarsus İdmanyurdu-Eyüpspor (Burhanettin Kocamaz)


13.30 Beykoz 1908-Belediye Vanspor (Beykoz)


13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Mersin İdmanyurdu (Diyarbakır Atatürk)


21 Ocak Çarşamba:


13.30 Körfez Belediyespor-Tokatspor (Alparslan Türkeş)


TFF 2. LİG KLASMAN GRUBU


1. Grup


18 Ocak Pazar:


13.30 Gaziosmanpaşaspor-Bozüyükspor (Gaziosmanpaşa)


13.30 Dardanelspor-Darıca Gençlerbirliği (Çanakkale 18 Mart)


13.30 Beylerbeyi-Sarıyer (Beylerbeyi 75. Yıl)


13.30 Gebzespor-BUGSAŞ Spor (Gebze İlçe)


2. Grup


18 Ocak Pazar:


13.30 Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Adana Demirspor (Marmaris İlçe)


13.30 Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Denizli Belediyespor (Akhisar İlçe)


13.30 Turgutluspor-Altınordu (Turgutlu 7 Eylül)


13.30 Afyonkarahisarspor-Fethiyespor (Uşak 1 Eylül-Cezalı)


3. Grup


18 Ocak Pazar:


13.30 Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor (OSTİM)


13.30 Türk Telekomspor-Alibeyköyspor (Türk Telekom)


13.30 İstanbulspor-Kırıkkalespor (Bahçelievler İl Özel İdare)


13.30 İstanbul Maltepespor-Zeytinburnuspor (Maltepe)


4. Grup


18 Ocak Pazar:


13.30 Yimpaş Yozgatspor-Çankırı Belediyespor (Yozgat Şehir)


13.30 Karsspor-Pazarspor (Kars Şehir)


13.30 Ofspor-Akçaabat Sebatspor (Of İlçe)


13.30 Trabzon Karadenizspor-Arsinspor (Yavuz Selim)


AA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler