LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
Kartal'ın rakiplerinin kadrosu açıklandı
Kartal'ın rakiplerinin kadrosu açıklandı
04 Eylül 2016 03:10
UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Beşiktaş'ın rakipleri Benfica, Napoli ve Dinamo Kiev'in kadroları belli oldu.

Siyah-beyazlılar, B Grubu'nda Portekiz'den Benfica, İtalyan ekibi Napoli ve Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev ile mücadele edecek.
 
Benfica
 
Benfica'nın UEFA'ya ilettiği 24 kişilik kadroda şu isimler yer aldı:
 
Kaleciler: Ederson, Julio Cesar, Paulo Lopes
 
Defans: Lisandro Lopez, Alejandro Grimaldo, Luisao, Victor Lindelöf, Eliseu, Jardel, Andre Almeida, Nelson Semedo
 
Orta saha: Ljubomir Fejsa, Andreas Samaris, Andre Horta, Eduardo Salvio, Guillermo Celis
 
Forvet: Raul Jimenez, Jonas, Kostas Mitroglou, Andre Carillo, Gonçalo Guedes, Pizzi, Franco Cervi, Rafa Silva
 
Napoli
 
Napoli'nin UEFA'ya ilettiği 24 kişilik kadroda şu isimler yer aldı:
 
Kaleciler: Rafael Cabral, Luigi Sepe, Pepe Reina
 
Defans: Elseid Hysaj, Ivan Strinic, Christian Maggio, Nikola Maksimovic, Vlad Chiricheş, Kalidou Koulibaly, Faouzi Ghoulam, Raul Albiol
 
Orta saha: Emanuele Giaccherini, Allan, Jorginho, Marek Hamsik, Piotr Zielinski, Marko Rog, Amadou Diawara
 
Forvet: Jose Callejon, Dries Mertens, Manolo Gabbialdini, Lorenzo Insigne, Roberto Insigne, Arkadiusz Milik
 
Dinamo Kiev
 
Dinamo Kiev'in UEFA'ya ilettiği 25 kişilik kadroda şu isimler yer aldı:
 
Kaleciler: Olexandr Shovkovskiy, Olexandr Rybka, Maxym Koval, Artur Rudko
 
Defans: Danilo Silva, Antunes, Mykola Morozyuk, Zurab Ochigava, Domagoj Vida, Yevhen Makarenko, Yevhen Selin, Yevhen Khacheridi
 
Orta saha: Serhiy Sydorchuk, Serhiy Rybalka, Nikita Korzun, Denys Garmash, Oleh Gusev, Derlis Gonzalez, Vitaliy Buyalskiy, Valeriy Fedorchuk, Artem Gromov, Serhiy Myakushko
 
Forvet: Olexandr Gladkiy, Andriy Yarmolenko, Junior Moraes
 
UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçları 13 Eylül'de TSİ 21.45'te Benfica-Beşiktaş ve Dinamo Kiev-Napoli arasında oynanacak.

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler