LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
İşte Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur maçları
İşte Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur maçları
18 Eylül 2013 20:52
24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

24 Eylül Salı

14.00 Yeni Diyarbakırspor - Altay
14:00 1461 Trabzon - Beylerbeyispor
15:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Dardanelspor
15:00 Orhangazispor - Akhisar Belediyespor
15:00 Hacettepe - Yeni Malatyaspor
15.00 Körfez Futbol Kulübü - Medıcal Park Antalyaspor
15.00 Kartalspor - Erzincan Refahiyespor
18.00 Gaziantepspor - Çorum Belediyespor
20.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Kocaelispor
20.30 Göztepe - Altınordu

25 Eylül Çarşamba

13.00 Belediye Vanspor - Manisaspor
14.00 Kahramanmaraşspor - Tosya Belediyespor
14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - İskenderun D.Ç. Spor
14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor - Adanaspor.
14.00 Şanlıurfaspor - Giresunspor
15.00 Sarıyer - Gençlerbirliği
15.00 Turgutluspor - Kırklarelispor
15.00 Tokatspor - Uşak Sportif Gençlik
15.00 Menemen Belediyespor - Nazilli Belediyespor
15.00 İnegölspor - Nevşehirspor Gençlik
15.00 Bergama Belediyespor - Bugsaşspor
15.00 Gaziosmanpaşa - Alanyaspor
15.00 Derince Belediyespor - Konya Anadolu Selçuklu
15.00 Bayrampaşa - Yeşil Kırşehirspor
15.00 Kızılcahamamspor - Yeşil Bursa
15.00 Keçiörengücü - Bandırmaspor
15.00 İstanbul Güngörenspor - Tarsus İdmanyurdu
15.00 Pendikspor - Bayburt Grup Ö.İdare
15.00 Osmaniyespor 2011 - Hatayspor
15.00 Tepecikspor - Silivrispor
15.00 Çankırıspor - Elazığ Belediyespor
15.00 MKE Ankaragücü - Karaman Belediyespor
18.00 Boluspor - Batman Petrolspor
18.00 Karşıyaka - Ofspor
18.00 Kayseri Erciyesspor - Edirnespor Gençlik
20.30 Sanıca Boru Elazığspor - Ankara Demirspor
20.30 Eskişehirspor- Çıksalınspor
20.30 Fethiyespor - Kızılcabölükspor

26 Eylül Perşembe

14.00 Trabzon Akçaabat - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
15.00 Arsinspor - Torku Konyaspor
18.00 Bucaspor - Eyüpspor
20.30 Kayserispor - Pazarspor

1 Ekim Salı

15.00 İstanbulspor - Çaykuru Rizespor

2 Ekim Çarşamba

13.00 Tatvan G.Birliğispor - Bozüyükspor
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor - Ankaraspor
14.00 1930 Bafraspor - Adana Demirspor
14.00 Niğde Belediyespor - Mersin İdmanyurdu
14.00 Bartınspor - Balıkesirspor
15.00 Aydınspor 1923 - Samsunspor
15.00 Gölcükspor - Orduspor
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Gümüşhanespor
18.00 Denizlispor - Manavgat Evrenseki
18.00 Sivasspor - Bucak BLD.Oğuzhanspor

3 Ekim Perşembe

15.00 Localtıme F.Karagümrük - Kasımpaşa

 

İHA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler