LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Kasımpaşa242
  • 2. Beşiktaş242
  • 3. Galatasaray133
  • 4. Yeni Malatyaspor132
  • 5. Trabzonspor131
  • 6. Akhisar Belediyespor131
  • 16. Osmanlıspor FK10-2
  • 17. Antalyaspor10-2
  • 18. Kayserispor10-3
  • Tümü
YENİ HABERLER
İşte derbilerin tarihleri
Spor Toto Süper Lig'de ilk devrede oynanacak maçların programı belli oldu.
İşte derbilerin tarihleri
27 Ekim 2011 / 19:06 Güncelleme: 27 Ekim 2011 / 21:35

Spor Toto Süper Lig'de ilk devrenin sonuna kadarki 8 haftanın programı açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 14. haftadaki Galatasaray-Fenerbahçe derbisi hafta içinde yapılacak. 11. haftadaki Beşiktaş-Galatasaray derbi maçı 20 Kasım Pazar, 12. haftadaki Trabzonspor-Beşiktaş maçı 27 Kasım Pazar, 15. haftadaki Trabzonspor-Galatasaray maçı 11 Aralık Pazar, 16. haftadaki Fenerbahçe-Trabzonspor maçı 18 Aralık Pazar günü yapılacak.

Yapılan açıklamaya göre, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ve 18. hafta maçlarının programı şöyle:


-10. Hafta-


4 Kasım Cuma:

20.00 Samsunspor-Ankaragücü (Samsun 19 Mayıs)

20.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

5 Kasım Cumartesi:

13.00 Orduspor-Gaziantepspor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Manisaspor-Medical Park Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Galatasaray-Mersin İdmanyurdu (Türk Telekom Arena)

6 Kasım Pazar:

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)


-11. Hafta-


18 Kasım Cuma:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)

19 Kasım Cumartesi:

13.00 Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Kayserispor-Orduspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (FB Şükrü Saracoğlu)

20 Kasım Pazar:

13.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

13.00 Medical Park Antalyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Mardan Antalyaspor)

16.00 Gaziantepspor-Manisaspor (Kamil Ocak)

19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Fiyapı İnönü)

21 Kasım Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Atatürk)


-12. Hafta-


25 Kasım Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

26 Kasım Cumartesi:

13.00 Samsunspor-Medical Park Antalyaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül)

19.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

27 Kasım Pazar:

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)

13.00 Eskişehirspor-Ankaragücü (Eskişehir Atatürk)

16.00 Manisaspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Necmettin Şeyhoğlu)


-13. Hafta-


2 Aralık Cuma:

20.00 Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)

3 Aralık Cumartesi:

13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Kamil Ocak)

16.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Ankaragücü (FB Şükrü Saracoğlu)

4 Aralık Pazar:

13.00 Medical Park Antalyaspor-Kardemir Karabükspor (Mardan Antalyaspor)

13.00 Kayserispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Manisaspor (Tevfik Sırrı Gür)

19.00 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)

5 Aralık Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Orduspor (Fiyapı İnönü)


-14. Hafta-


7 Aralık Çarşamba:

18.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Necmettin Şeyhoğlu)

18.00 Eskişehirspor-Medical Park Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)

20.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

8 Aralık Perşembe:

18.00 Samsunspor-Kayserispor (Samsun 19 Mayıs)

18.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Atatürk Olimpiyat)

18.00 Ankaragücü-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.30 Orduspor-Sivasspor (Ordu 19 Eylül)

20.30 Manisaspor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)


-15. Hafta-


10 Aralık Cumartesi:

19.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)

11 Aralık Pazar:

13.00 Gençlerbirliği-Orduspor (Ankara 19 Mayıs)

13.00 Medical Park Antalyaspor-Ankaragücü (Mardan Antalyaspor)

16.00 Beşiktaş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fiyapı İnönü)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Samsunspor (Tevfik Sırrı Gür)

19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

12 Aralık Pazartesi:

18.00 Kayserispor-Kardemir Karabükspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Sivasspor-Manisaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

14 Aralık Çarşamba:

20.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker-14. hafta erteleme maçı)


-16. Hafta-


16 Aralık Cuma:

20.00 Orduspor-Galatasaray (Ordu 19 Eylül)

17 Aralık Cumartesi:

13.00 Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

13.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Eskişehirspor-Kayserispor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Bursaspor-Medical Park Antalyaspor (Bursa Atatürk)

18 Aralık Pazar:

13.00 Manisaspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Samsunspor-Beşiktaş (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (FB Şükrü Saracoğlu)


-17. Hafta-


21 Aralık Çarşamba:

18.00 Kayserispor-Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Tevfik Sırrı Gür)

18.00 Medical Park Antalyaspor-Fenerbahçe (Mardan Antalyaspor)

20.30 Sivasspor-Samsunspor (Sivas 4 Eylül)

20.30 Galatasaray-Manisaspor (Türk Telekom Arena)

22 Aralık Perşembe:

18.00 Gençlerbirliği-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

18.00 Trabzonspor-Orduspor (Hüseyin Avni Aker)

20.30 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

20.30 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Fiyapı İnönü)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler