LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Medipol Başakşehir173925
  • 2. Beşiktaş173817
  • 3. Galatasaray173615
  • 4. Fenerbahçe173222
  • 5. Bursaspor17272
  • 6. Osmanlıspor FK17263
  • 16. Kayserispor1712-17
  • 17. Adanaspor1711-11
  • 18. Gaziantepspor1711-15
  • Tümü
YENİ HABERLER
İşte Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi rakibi
İşte Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi rakibi
18 Temmuz 2014 14:30
Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Hollanda'nın Feyenoord takımıyla eşleşti.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda mücadele edecek Beşiktaş'ın rakibi Hollanda'nın Feyenoord takımı oldu.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde yapılan kura çekiminde, Türkiye'den Beşiktaş'ın dahil olduğu 3. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.

Kura çekimi sonucunda Hollanda ekibi Feyenoord ile eşleşen Beşiktaş, ilk maçını deplasmanda, rövanş mücadelesini ise İstanbul'da oynayacak. "Devler" Ligi'nde 3. ön eleme turu ilk maçları 29-30 Temmuz, rövanş karşılaşmaları ise 5-6 Ağustos tarihlerinde yapılacak. 

Spor Toto Süper Lig'de geçen sezonun şampiyonu Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle yer alamayacağı turnuvaya, lig ikincisi Galatasaray direkt grup aşamasından katılacak.

Kura çekimine göre, ilk maçların 29-30 Temmuz, rövanşlarının 5-6 Ağustos tarihlerinde oynanacağı 3. ön eleme turu eşleşmeleri şöyle oluştu:

Valletta (Malta)/Karabağ (Azerbaycan) - Salzburg (Avusturya)

Cliftonville (Kuzey İrlanda)/Debrecen (Macaristan) - Bate Borisov (Belarus)/Skenderbeu (Arnavutluk)

Slovan Bratislava (Slovakya)/The New Saints (Galler) - Sheriff (Moldova)/Sutjeska (Karadağ)

Aalborg (Danimarka) - Dinamo Zagreb (HırvatistaN)/Zalgiris (Litvanya)

Legia Varşova (Polonya)/Saint Patrick's Athletic (İrlanda Cumhuriyeti) - Reykjavik (İzlanda)/Celtic (İskoçya)

Dinamo Tiflis (Gürcistan)/Aktobe (Kazakistan) - Stromsgodset (Norveç)/Steaua Bükreş (Romanya)

Zrinjski Mostar (Bosna Hersek)/Maribor (Slovenya) - Santa Coloma (Andorra)/Maccabi Tel Aviv (İsrail)

Rabotnicki (Makedonya)/HJK Helsinki (Finlandiya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)/Levadia (Estonya) - Malmö (İsveç)/Ventspils (Letonya)

Ludogorets (Bulgaristan)/Dudelange (Lüksemburg) - Partizan (Sırbistan)/Torshavn (Faroe Adaları)

AEL Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) - Zenit (Rusya)

Dnipro (Ukrayna) - Kopenhag (Danimarka)

Feyenoord (Hollanda) - Beşiktaş (Türkiye)

Grasshoppers (İsviçre) - Lille (Fransa)

Standard Liege (Belçika) - Panathinaikos (Yunanistan)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler