LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Medipol Başakşehir306222
 • 2. Galatasaray296035
 • 3. Beşiktaş295932
 • 4. Fenerbahçe295727
 • 5. Trabzonspor294611
 • 6. Kayserispor3044-6
 • 16. Atiker Konyaspor2929-5
 • 17. Osmanlıspor FK2929-9
 • 18. Karabükspor2912-47
 • Tümü
YENİ HABERLER
Hagi 4 ismi işaret etti...
“Bazı isimler G.Saray’da oynadığının farkında değil” diyen Hagi, adres gösterdi
Hagi 4 ismi işaret etti...
15 Kasım 2010 / 08:24 Güncelleme: 15 Kasım 2010 / 08:29

“İsimler büyük verim az, kiralıklarla oynamam” diyen Hagi, Insua, Servet, Misimoviç ve Elano’yu işaret etti!

Manisa önünde neredeyse pozisyona bile giremeden kaybeden G.Saray’da teknik direktör Hagi isim vermedi ama oyuncularına ağır ithamda bulundu: “Bazılarının tavırları normal değil.” İşte Hagi’nin maç sonrası yaptığı gündeme bomba gibi düşen açıklamalar:

 “Oyuncular G.Saray gibi bir takımda oynadığını çok iyi anlamalılar. Sadece isim olarak oynayamazlar. Durumu analiz edip belki bazılarıyla ilgili çok çabuk değerlendirme yapacağım. Belki devre arasını bile beklemeyiz. Çünkü böyle gitmez. Bazı oyuncuların tavırları bana göre normal değil. İsim vermiyorum ama sahadaki disiplini kaybetmek bu kadar kolay olamaz.

Ama sizler de görüyorsunuz ki, bazı şöyler doğru değil. Somut olarak söylemek gerekirse büyük isimleri olan oyuncular çok az verim veriyorlar. Maalesef durum bu. Kim bizimle devam etmek isterse onunla devam ederiz. Ama kiralık oyuncuyla oynamam.”

İşte bu açıklamalar sonrası Hagi’nin kimleri kast ettiğini araştırdık. Karşımıza 4 isim çıktı. Tamam Hagi maçtan sonraki konuşmasında belki isim vermedi ama ‘Kiralık oyuncuyla oynamam’ diyerek Insua’yı ilk hedef olarak gösterdi.

DEVREYİ BEKLER Mİ?

Geldiği günden beri arpa boyu kadar yol alamayan Misimoviç, Rijkaard’ın ayağının kaydırılmasında olağan şüpheli gözüken Servet ve Dünya Kupası’ndan beri bir tek olumlu maç oynamayan Elano Blumer, Romen hocanın gözünde kredisini tüketen diğer isimler. Hagi’nin ‘anormal’ olarak nitelendirdiği oyunculara uygulanacak yaptırımlar için devre arasını bekleyip beklemeyeceğini de zaman gösterecek.

Günün TEK iyi HABERİ

Galatasaray'ın yeni stadı TT Arena’ya metro bağlantıları yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar sonucunda inşaatı tamamlanan Seyrantepe istasyonuna yolculu metro seferleri başladı. İstasyon aynı zamanda Türk Telekom Arena’ya da bağlanırken, tali istasyon olması nedeniyle Seyrantepe’ye metro ulaşımı Sanayi-Seyrantepe arasında mekik çalışacak özel bir trenle sağlanacak. Maç günlerinde Seyrantepe’den Taksim yönüne aktarmasız olarak gidilebilecek.

‘Disiplinimizle GALİP GELDİK’

Galatasaray'ı Sami Yen’de deviren Manisa’nın hocası Hikmet Karaman maç sonunda böyle maçları kazanmaları için hakemlerin performansının önemli olduğunu söyledi: “G.Saray’dan pozisyon alma konusunda daha iyiydik.

Disiplinimiz sonuca yansıdı. 1-0’a sevindik. Niye sevindik? Tabii sevinirsin. G.Saray kalitesini değerlendiremiyor. Biz maçı dengelemek için 50 tane hareket yapıyoruz.”

Ariza: Geçmişe sünger çektim

Büyük takımların korkulu rüyası olan Ariza Makukula, maçın ardından şunları söyledi: “Her futbolcu bu tarz büyük maçlarda gol atmak ister, ben de onu başardım. Hocamız taktiğine güveniyordu, biz de onun istediklerini yapıp galibiyeti aldık.

Geçmişe artık sünger çektim. Artık Manisa’dayım. Takımda birçok yıldız isim var. Isaac ve Simpson çok büyük futbolcular. Böyle kaliteli oyuncularla benim de formum artıyor.” (Vatan)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler