LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray306336
 • 2. Beşiktaş306234
 • 3. Medipol Başakşehir306222
 • 4. Fenerbahçe306030
 • 5. Trabzonspor30469
 • 6. Göztepe3044-5
 • 16. Osmanlıspor FK3032-6
 • 17. Gençlerbirliği3030-14
 • 18. Karabükspor3012-50
 • Tümü
YENİ HABERLER
Gökhan Gönül çimlere de imza attı
Gökhan Gönül çimlere de imza attı
13 Temmuz 2016 23:46
Beşiktaş'ın yeni transferi Gökhan Gönül, Vodafone Arena'nın çimlerine köpükle kendi imzasını attı.

Beşiktaş Spor Kulübü, milli futbolcu Gökhan Gönül ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. İmza törenine Kulüp Başkanı Fikret Orman’da katıldı.

Orman, "Stadımızda böyle bir imza töreni yapmamız bizim için gurur verici. Bizim açımızdan hayırlı bir gün. Çok güvendiğimiz, inandığımız ve sevdiğimiz bir oyuncunun imza törenini yapıyoruz. Gökhan ailemize hoş geldi, burası büyük bir aile. Gökhan'ı aramızda görmekten dolayı mutluyuz." dedi.

BİR TEK AZİZ YILDIRIM'A TEŞEKKÜR ETMEDİ ARDINDAN YILDIRIM'I DÜZELTTİ

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım hariç herkese teşekkür eden Gökhan, "Büyük camialarda futbol oynayıp, başka camialara geçtiğimiz zaman böyle durumlar olabiliyor. Davranışımla da duruşumla da burada oturmanın ne demek olduğunu biliyorum.

Herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle bir teşekkürü de Beşiktaş taraftarına yapmak istiyorum, bana sahip çıktılar, destek verdiler. Elimden geldiğince bu camiaya layık olacağım. Yıllarca Fenerbahçe forması giydim ve orada da benim üzerimde emeği olan (Aziz Yıldırım'ı söylemeden) herkese teşekkür ederim. Fenerbahçe taraftarına da 9 yıl için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Gökhan Gönül daha sonra sözlerini düzelterek, "Yönetim kurulunu saydım, bunun da için de Aziz Yıldırım da var. Bunu dahil ediyorum, düzeltelim bunu" dedi.

Beşiktaş'tan ilk teklifi milli takımdayken aldığını dile getiren Gökhan, "Beşiktaş'a transferimde gelgitler yaşamadım. Başkanım, lig devam ederken beni Beşiktaş'ta görmek istediğini söylemişti ve o da benim Fenerbahçe ile kontratımın bitmesini bekledi.

Beşiktaş, bana resmi teklifini ben milli takımdayken yaptı ve ben de düşünmek için süre istedim, yurt dışından da teklifler vardı. Sonuç olarak bugün burada bu imzayı attım" ifadelerini kullandı.

GÖKHAN GÖNÜL HANGİ TAKIMLI?

Fikret Orman: Gökhan Gönül, Beşiktaşlı. Bu profesyonel bir hayat. Futbolun içerisinde olan şeyler bunlar. Beşiktaş'a Galatasaray'dan da oyuncular geldi. Biz buradan kişisel işlere girmiyoruz, bize fayda sağlayacak şekilde devam ediyoruz.

Gökhan Gönül: Kendi formamı giydiğim takımlara hizmet etmek benim için en önemli şey. Ben şu anda Beşiktaş'tayım ve Beşiktaş'ı tutuyorum.

KARTAL DÖVMESİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Bacağındaki kartal dövmesi hakkında konuşan Gökhan, "Şampiyonluk sözleri vermek, büyük vaatler vermek çok doğru değil. Şampiyonluk sözleri veremem, kendimi kanıtlama derdinde değilim, bazı şeyleri başardığım için buradayım.

Beni kötü orta yaparken, kötü pas verirken görebilirler ama bir an olsun mücadeleden vazgeçmeyeceğimin sözünü verebilirim. Bacağımdaki kartal dövmesini 15 sene önce yaptırdım." şeklinde konuştu.

ARKA PLANDA GÖNDERME

Basın toplantısında arka planda, "Burası Beşiktaş! Burada imzalar kağıtlara değil, kalplere atılır" göndermesi dikkat çekti.

gokhan-gonul-cimlere-de-imza-atti-h1468418677-a47990.jpg

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler