LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray306336
 • 2. Beşiktaş306234
 • 3. Medipol Başakşehir306222
 • 4. Fenerbahçe306030
 • 5. Trabzonspor30469
 • 6. Göztepe3044-5
 • 16. Osmanlıspor FK3032-6
 • 17. Gençlerbirliği3030-14
 • 18. Karabükspor3012-50
 • Tümü
YENİ HABERLER
Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Kim olacak?
Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Kim olacak?
19 Kasım 2015 17:16
Galatasaray yeni teknik direktör arayışında. Dün Hamzaoğlu ile yolları ayıran Galatasaray yeni bir teknik direktörle anlaşacak. Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Kim olacak? Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim sorusu cevap buluyor

Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Kim olacak?  Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim sorusu cevap buluyor...

Galatasaray futbol takımı ile kısa bir süre önce yollarını ayıran Hamza Hamzaoğlu’nun yerine Galatasaray’ın yeni teknik direktörü kim olacak taraftarlar ve futbol severler tarafından merak ediliyor.

Hamzaoğlu’nun ani bir şekilde Galatasaray ile yollarını ayırmasının ardından gözler Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim olacağına çevrildi. Sarı kırmızılı takımın direktörlüğünü üstlenmesi düşünülen ilk isim Efsun Yanal oldu. Yanal’ın isminin Galatasaray’ın yeni hocası olarak geçmesi sorasında kulüp yönetimi tarafından yapılan açıklamada, Efsun Yanal ile konu ile ilgili herhangi bir görüşme yapmadıkları belirtildi. Galatasaray’ın yeni hocası kim olacak, Hamza Hamzaoğlu teknik direktörlükten neden ayrıldı ve Galatasaray Teknik Direktörlüğü için adı geçen isimleri haberimizde ve ulkehaber.com da bulabilirsiniz.

GALATASARAY’IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK?

Galatasaray kulübünde Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının sonra gözler sarı kırmızılı takımın yeni teknik direktörün kim olacağına çevrildi. Başarılı takımın yeni hocası olarak Ersun Yanal'ın ismi konuşulmaya başlandı. Yanal’ın isminin yeni direktör olarak geçmesi sonrasında kulüp yönetimi tarafından yapılan açıklamada Yanal ile görüşmediklerinin altı çizildi.

GALATASARAY’IN YENİ TEKNİK DİREKTÖR İÇİN ÜMİT DAVALA' NIN İSMİ GEÇİYOR!

Galatasaray futbol kulübü ve taraftarlarında yaşanan Hamza Hamzaoğlu sürprizinden sonra yeni teknik direktörün kim olacağı konusunda çeşitli görüşler ortaya atılmaya başlandı. Bu görüşler içerisinde ilk olarak Efsun Yanal’ın ismi geçti. Kulüp yönetimi tarafından Yanal’ın direktörlüğe düşünülmediği açıklamasının ardından bu kez de Mustafa Denizli'nin ismi gündeme geldi. Direktörlük tartışmasında son isim ise Ümit Davala Oldu. Ümit Davala’nın Galatasaray’ın yeni teknik direktörü olmasının düşünülmesinin nedeninin, Ümit Davala'nın Twitter hesabında yaptığı değişiklik olduğu, Galatasaray'ın eski yardımcı hocası ve futbolcusu Ümit Davala’nın, Twitter hesabındaki biyografi köşesini "GalatasaraySK Tec.Director" olarak değiştirmesi olduğu alınan bilgiler arasında yer alıyor.

YENİ DİREKTÖRLÜK İÇİN MUSTAFA DENİZLİ VE ÜMİT DAVALA'NIN ADI GEÇİYOR!

Galatasaray’ın teknik direktörünün ayrılmasının ardında yeni direktör için her geçen dakika yeni varsayımlar gündeme geliyor. Galatasaray Direktörlüğü için; ilk olarak Efsun Yanal’ın ismi konuşulurken daha sonra Mustafa Denizli’nin yeni hoca olacağı konuşulmaya başlandı. Varsayımların son bombası ise, Ümit Davala oldu. Basında çıkan haberlere göre Davala’nın yeni direktör olarak düşünülmesi. Galatasaray'ın eski yardımcı hocası ve futbolcusu Ümit Davala’nın twitter hesabının profilinde yapmış olduğu belirtiliyor. Son çıkan haberlere göre; Galatasaray’ın yeni teknik direktörü olarak, Mustafa Denizli'nin takımın başına geçeceği, Ümit Davala'nın ise yardımcı hoca olabileceği yönünde.

pukavcilar
 // mesut yazıcı
bu pilavcilar gs nin başına bela. kompleksleri tavan yapmış....
19 Kasım 2015 17:26
SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler