LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Akhisar Belediyespor000
  • 2. Antalyaspor000
  • 3. Atiker Konyaspor000
  • 4. Aytemiz Alanyaspor000
  • 5. Beşiktaş000
  • 6. Bursaspor000
  • 16. Sivasspor000
  • 17. Trabzonspor000
  • 18. Yeni Malatyaspor000
  • Tümü
YENİ HABERLER
Futbol'da haftanın programı
Futbol'da haftanın programı
06 Kasım 2015 09:53
Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 11. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 2. Lig'e 10, Spor Toto 3. Lig'e ise 13. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Süper Lig


Bugün:

19.00 Eskişehirspor-Osmanlıspor (Eskişehir Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği-Mersin İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

14.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya)

16.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi)

8 Kasım Pazar:

14.00 Medicana Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül)

17.00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor (Ülker)

20.15 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)


- PTT 1. Lig


Bugün:

19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

13.30 Boluspor-Vartaş Elazığspor (Bolu Atatürk)

15.30 Altınordu-Denizlispor (İzmir Atatürk)

18.30 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

18.30 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)

8 Kasım Pazar:

13.30 Karşıyaka-Göztepe (İzmir Atatürk)

13.30 1461 Trabzon-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)

15.30 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Alanyaspor (Kamil Ocak)


- Spor Toto 2. Lig


Beyaz Grup

---------------

Yarın:

13.00 Hatayspor-Orduspor (Antakya Atatürk)

13.30 Hacettepe-Alpedo Kahramanmaraşspor (Cebeci İnönü)

13.30 Nazilli Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Nazilli İlçe)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Bayrampaşa (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Bandırmaspor-Pendikspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Fethiyespor-Menemen Belediyespor (Fethiye İlçe)

13.30 İstanbulspor-Pazarspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Kırklarelispor-Sarıyer (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Ümraniyespor-BUGSAŞ Spor (Ümraniye Belediye)


Kırmızı Grup

-----------------

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Gümüşhanespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Ankara Demirspor-Tuzlaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Fatih Karagümrük (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Manisaspor-Tokatspor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 İnegölspor-MKE Ankaragücü (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Keçiörengücü (Eyüp)

13.30 Kartalspor-Aydınspor 1923 (Kartal)


- Spor Toto 3. Lig


1. Grup

----------

8 Kasım Pazar:

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Arsinspor-Bursa Nilüferspor (Arsin İlçe)

13.30 Silivrispor-Kırıkhanspor (Silivri)

13.30 Maltepespor-Kızılcabölükspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Altay-Düzcespor (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Tire 1922-Erzin Belediyespor (Tire 4 Eylül)

13.30 Turgutluspor-Gölbaşıspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Yeşil Bursa-Zonguldak Kömürspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Kozan Belediyespor-Tekirdağspor (İsmet Atlı)


2 Grup

----------

8 Kasım Pazar:

13.00 Payasspor-Sakaryaspor (Payas İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Zara Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)

13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor(Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Derincespor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Ofspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Gaziosmanpaşa-Yomraspor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Orhangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Orhangazi İlçe)

13.30 Adliyespor-Kemerspor 2003 (Ankara OSTİM)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)


3 Grup

----------

8 Kasım Pazar:

13.00 24 Erzincanspor-Çorum Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kastamonuspor 1966 (Bayburt Genç Osman)

13.00 Körfez İskenderunspor-Çatalcaspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.00 Dersimspor-Sandıklıspor (Tunceli Atatürk)

13.30 Manavgatspor-Dardanelspor (Evrenseki)

13.30 Gölcükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Gölcük)

13.30 Niğde Belediyespor-Bergama Belediyespor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Batman Petrolspor (Darıca İlçe)

13.30 Beylerbeyi-Çine Madranspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler