LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray255333
 • 2. Beşiktaş255025
 • 3. Medipol Başakşehir255019
 • 4. Fenerbahçe254719
 • 5. Kayserispor25416
 • 6. Trabzonspor25395
 • 16. Gençlerbirliği2526-8
 • 17. Atiker Konyaspor2521-12
 • 18. Karabükspor2612-43
 • Tümü
YENİ HABERLER
Fikret Orman'dan taraftara mesaj
Fikret Orman'dan taraftara mesaj
02 Şubat 2014 17:40
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı taraftarlara ve camiaya seslenerek, Beşiktaş'ı üstün kılan en büyük özelliğin, sahip oldukları kültür ve değerler olduğunu söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin Şubat sayısında yer alan yazısında, taraftarlara ve camiaya önemli mesajlar verdi. Emeğe saygı duyan, dürüstlüğü ve hak etmeyi öne çıkaran bir geleneğe sahip olduklarını vurgulayan Orman, "Bizim mazimizde tartışmalı başarılar veya şampiyonluklar yerine, herkesin takdir ettiği haklı başarılar, efsaneleşmiş şampiyonluklar vardır" dedi.

"Beşiktaşlılık, başı dik durmanın verdiği haklı bir gururu temsil eder"

Orman, Beşiktaşlılığın başı dik durmanın verdiği haklı bir gururu temsil ettiğini söyleyerek, “Bu haklı gurura ve Beşiktaş tarihine yeni şampiyonluklar eklemek, kalıcı eserler bırakmak en temel amacımızdır. Hedeflerimize ulaşmak için özellikle sizlerden isteğim, birlik ve beraberlik içerisinde kulübümüze ve takımlarımıza destek olmanızdır. Bu amaçla, yönetim olarak, her türlü yeni atılımı yapmaya devam edeceğimizden de kimsenin şüphesi olmamalıdır” şeklinde konuştu.

"Sponsorluk çalışmalarına büyük önem veriyoruz"

Yönetime geldikleri günden itibaren sponsorluk çalışmalarına büyük önem verdiklerini hatırlatan Orman, “Sponsorluklarla daha kuvvetlenen kurumsal olarak itibarını yükselten Beşiktaş’ın şampiyonluklar yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere ana sponsorlarımızdan birisi olan Adidas ile 2009 yılında başlayan serüvenimizin 2019’a kadar devam etmesi kararını aldık. 2009 yılında 5 yıl için 3 milyon dolar olarak gerçekleştirilen anlaşma, 5 yıl için 25 milyon dolar olarak revize edildi. Bundan sonra Adidas sadece futbol takımımıza değil, basketbol takımımıza da ürün tedarik edecek ve Beşiktaş ürünleri yurt dışındaki Adidas mağazalarında da satılacak” diye konuştu.

"Yıllar sonra Beşiktaş ile Beko’nun buluşması bizim çok önemli"

Orman, siyah-beyazlı kulübün sponsorluk anlaşmaları ile ilgili de detaylı bilgiler vererek, şunları söyledi:
"Yine önemli bir sponsorluk anlaşmamızı, Koç Topluluğu Şirketleri ile 5 yıllık olarak imzaladık. Tekrar Beko ile Beşiktaş’ın buluşması, bizim gibi geçmişe önem veren bir kulüp için çok önemlidir. 10 yıl aradan sonra tekrarlanan bu iş birliği, futbol takımı forma sırt, erkek hentbol takımı ve tekerlekli sandalye basketbol takımımızı kapsıyor. Önümüzdeki sezondan itibaren Beko, futbol takımımızın forma sırt sponsoru olacak. Üst üste şampiyon olan, başarıları ile göğsümüzü her zaman kabartan erkek hentbol takımımız için, Aygaz Grubu markalarından Mogaz Otogaz ile ilk kez bir sponsorluk anlaşması yapılması şahsıma ayrı bir mutluluk veriyor. Yine geçen sene tekerlekli sandalye basketbol takımımıza sponsor olan RMK Marine ile bu sezon da anlaşmamız devam ediyor. Bahçeşehir Koleji ile imzaladığımız anlaşma kapsamında da, 2013-2014 sezonunun ikinci yarısında futbol takımımızın şortlarında kurumun amblemi yer alacak. Adidas’a, Koç Topluluğu Şirketleri’ne ve Bahçeşir Koleji’ne kulübümüze katkılarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Bu iş birliklerinin kulübümüze ve sponsorlarımıza hayırlı olmasını diliyorum."

"Beşiktaş için hedeflerimiz, hayallerimiz bitmez"

Beşiktaş için hedeflerinin ve hayallerinin asla bitmeyeceğini vurgulayan Orman, "Kulübümüze hizmet etmekten başka beklentisi olmayan bizlerin tek isteği, Beşiktaş’ın aydınlık yarınlarıdır. Siz büyük Beşiktaşlıların desteği ile kulübümüz hedeflerine, çok daha güzel günlere ulaşacaktır. Şanlı tarihimize yeni başarılarımızı sizlerle birlikte yazacağız" ifadelerini kullandı.

 

İHA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler