LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray347542
 • 2. Fenerbahçe347242
 • 3. Medipol Başakşehir347228
 • 4. Beşiktaş347139
 • 5. Trabzonspor345512
 • 6. Göztepe3449-1
 • 16. Osmanlıspor FK3433-11
 • 17. Gençlerbirliği3433-17
 • 18. Karabükspor3412-66
 • Tümü
YENİ HABERLER
Fikret Orman: "Kimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek"
Fikret Orman: "Kimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek"
01 Ekim 2013 16:18
Başkanı Fikret Orman, sezon sonu şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini belirtirken, kulübün marka değerini yükseltmek için de çalışacaklarını söyledi.

Siyah-beyazlı kulübün aylık çıkardığı dergide açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Beşiktaş’ın marka değerini yükseltmek için yapılan çalışmaların aynı kararlılıkla devam edeceğini vurgulayarak, “Vodafone ile gerçekleştirdiğimiz Türkiye spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasının ardından, İntegral Menkul Değerler A.Ş ve Kalde ile de önemli sponsorluk sözleşmeleri imzaladık” şeklinde hatırlatmada bulundu.

Beşiktaş'ın büyümeye devam edeceğini dile getiren Orman, “Bu süreçte sadece sponsorluklara değil, beraber büyüyeceğimiz anlaşmalara imza atıyoruz. İntegral Menkul Değerler A.Ş ve Kalde yetkilileri ile emeği geçen herkese desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, iş ortaklıklarımızın uzun yıllar devam etmesini temenni ediyorum. Beşiktaş büyümeye devam edecektir” diye konuştu.

Olaylı Galatasaray derbisi hakkında da açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, Beşiktaş’ı iyi yerlere getirmek için tüm güçleriyle çalışacaklarına değinerek sözlerine şöyle devam etti: “Bu çalışmaların heba edilmesine izin vermeyeceğiz. Derbide yaşanan olayların takipçisi olacağız. Kimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimize bizler gibi sizler de inanın.

Öncelikle; terinin son damlasına kadar mücadele ederek, Beşiktaşımız'ın adını en yukarılara taşımak için mücadele eden, teknik direktörümüz Slaven Bilic yönetimindeki futbol takımımıza ve bu yolda desteğini her şekilde gösteren gerçek Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

“Cntilmence mücadele ettik”

Derbi mücadelesinde hakemin hatalı kararları sebebiyle futbolcuların tahrik olduğuna dikkat çeken Fikret Orman, “Galatasaray derbisinde, rakip takım oyuncuların tahriklerine de rağmen, centilmence mücadelemizi sürdürdük. Rekor kıran büyük taraftarımız, maçın uzatma dakikalarına kadar güzel bir atmosfer oluşturdular. Çıkan olaylardan sonra da kendilerine yakışır bir şekilde yaşananları ayıpladıklarını özellikle vurgulamak istiyorum. Camia olarak; olayları başlatanları ve sahaya inen kişileri, 'Beşiktaşlı' olarak nitelendirmiyoruz” şeklinde konuştu.

“Her kulvarda önemli başarılara imza atacağız”

Siyah-beyazlı kulübün Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş camiasının çok daha iyi yerlere geleceğine vurgu yaparak, “Böylesine büyük ve güçlü bir camiaya başkanlık yapmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum. Stadımızı bir an önce bitirip mabedimize kavuşacağız ve Beşiktaş logosunun olduğu her kulvarda önemli başarılara imza atacağız.

Üçüncü kez Balkan Şampiyonu olan bayan voleybol takımımızı kutlar, tüm takımlarımıza yeni sezonlarında başarılar dilerim. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin 90. yıl dönümü heyecanını yaşamaktayız. En büyük Beşiktaşlı Atatürk'ün ilke ve inkılaplarının aydınlattığı yolda azim ile ve kararlılıkla yürüyüşümüz devam edecektir. Bu vesile ile tüm Türk ulusunun Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

İHA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler