LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
Eşleşmeler belli oldu
Avrupa Şampiyonlar Ligi birinci ve ikinci ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.
Eşleşmeler belli oldu
20 Haziran 2011 / 14:33 Güncelleme: 20 Haziran 2011 / 14:36

''Devler Ligi''nde iki ayaklı birinci tur ön eleme maçları 28-29 Haziran ve 5-6 Temmuz'da, ikinci tur ön eleme maçları ise 12-13 Temmuz ve 19-20 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Spor Toto Süper Ligi şampiyon bitiren Fenerbahçe, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak, ligi ikinci bitiren Trabzonspor ise ön elemelere 3. turdan katılarak 2 ön eleme oynayacak. 3. ön eleme turunda ilk maçlar 26-27 Temmuz, rövanşlar ise 2-3 Ağustos'ta yapılacak.

Birinci ve ikinci tur ön eleme maçlarının eşleşmeleri şöyle:

BİRİNCİ TUR

Tre Fiori (San Marino) - Valletta (Malta)

Santa Coloma (Andorra) - Dudelange (Lüksemburg)

İKİNCİ TUR

Macabi Haifa (İsrail) - Borac Banja Luka (Bosna Hersek)

Mogren (Karadağ) - Litex Lovech (Bulgaristan)

Maribor (Slovenya) - Santa Coloma (Andorra) veya Dudelange (Lüksemburg)

Skenderbeu (Arnavutluk) - APOEL (Kıbrıs Rus kesimi)

Slovan Bratislava (Slovakya) - Tobol Kostanay (Kazakistan)

Sturm Graz (Avusturya) - Videoton (Macaristan)

Zestafoni (Gürcistan) - Dacia Chisinau (Moldova)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Neftçi (Azerbaycan)

Pyunik (Ermenistan) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

Partizan (Sırbistan) - Skendija (Makedonya)

Tre Fiori (San Marino) veya Valletta (Malta) - Ekranas (Litvanya)

Malmo (İsveç) - Torshavn (Faroe Adaları)

Shamrock Rovers (İrlanda) - Flora Tallinn (Estonya)

Rosenborg (Norveç) - Breidablik (İzlanda)

HJK Helsinki (Finlandiya) - Bangor City (Galler)

Skonto Riga (Letonya) - Wisla Krakow (Polonya)

Linfield (Kuzey İrlanda) - BATE Borisov (Belarus)

AA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler