16 Ocak 2018 Salı
  • Altın162,881
  • BIST113.571
  • Dolar3,7959
  • Euro4,6403
  • Euro/Dolar0.00
  • Sterlin5,2199
  • İstanbul9 °C
  • Ankara1 °C
  • İzmir9 °C
  • Konya4 °C
  • Adana15 °C
  • Antalya14 °C
  • Diyarbakır10 °C
  • Bursa8 °C
  • Kayseri5 °C
  • Kocaeli12 °C
  • Şanlıurfa14 °C
  • Gaziantep12 °C
  • İçel14 °C
LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Medipol Başakşehir173613
  • 2. Galatasaray173515
  • 3. Fenerbahçe173314
  • 4. Beşiktaş173013
  • 5. Kayserispor17307
  • 6. Göztepe17304
  • 16. Atiker Konyaspor1715-7
  • 17. Gençlerbirliği1714-12
  • 18. Karabükspor179-15
  • Tümü
YENİ HABERLER
Eşleşmeler belli oldu
Avrupa Şampiyonlar Ligi birinci ve ikinci ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.
Eşleşmeler belli oldu
20 Haziran 2011 / 14:33 Güncelleme: 20 Haziran 2011 / 14:36

''Devler Ligi''nde iki ayaklı birinci tur ön eleme maçları 28-29 Haziran ve 5-6 Temmuz'da, ikinci tur ön eleme maçları ise 12-13 Temmuz ve 19-20 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Spor Toto Süper Ligi şampiyon bitiren Fenerbahçe, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak, ligi ikinci bitiren Trabzonspor ise ön elemelere 3. turdan katılarak 2 ön eleme oynayacak. 3. ön eleme turunda ilk maçlar 26-27 Temmuz, rövanşlar ise 2-3 Ağustos'ta yapılacak.

Birinci ve ikinci tur ön eleme maçlarının eşleşmeleri şöyle:

BİRİNCİ TUR

Tre Fiori (San Marino) - Valletta (Malta)

Santa Coloma (Andorra) - Dudelange (Lüksemburg)

İKİNCİ TUR

Macabi Haifa (İsrail) - Borac Banja Luka (Bosna Hersek)

Mogren (Karadağ) - Litex Lovech (Bulgaristan)

Maribor (Slovenya) - Santa Coloma (Andorra) veya Dudelange (Lüksemburg)

Skenderbeu (Arnavutluk) - APOEL (Kıbrıs Rus kesimi)

Slovan Bratislava (Slovakya) - Tobol Kostanay (Kazakistan)

Sturm Graz (Avusturya) - Videoton (Macaristan)

Zestafoni (Gürcistan) - Dacia Chisinau (Moldova)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Neftçi (Azerbaycan)

Pyunik (Ermenistan) - Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

Partizan (Sırbistan) - Skendija (Makedonya)

Tre Fiori (San Marino) veya Valletta (Malta) - Ekranas (Litvanya)

Malmo (İsveç) - Torshavn (Faroe Adaları)

Shamrock Rovers (İrlanda) - Flora Tallinn (Estonya)

Rosenborg (Norveç) - Breidablik (İzlanda)

HJK Helsinki (Finlandiya) - Bangor City (Galler)

Skonto Riga (Letonya) - Wisla Krakow (Polonya)

Linfield (Kuzey İrlanda) - BATE Borisov (Belarus)

AA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler