LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray265433
 • 2. Beşiktaş255025
 • 3. Medipol Başakşehir255019
 • 4. Fenerbahçe264819
 • 5. Kayserispor25416
 • 6. Trabzonspor25395
 • 16. Gençlerbirliği2627-8
 • 17. Atiker Konyaspor2521-12
 • 18. Karabükspor2612-43
 • Tümü
YENİ HABERLER
Ekici: "Huzurumu elimden alırsanız..."
Ekici: "Huzurumu elimden alırsanız..."
17 Ekim 2015 06:22
Trabzonspor'da Erkan Zengin ve Mehmet Ekici arasındaki kriz büyümeden çözüldü. Başkan Hacıosmanoğlu ile görüşen Mehmet Ekici, ikna olarak Trabzon'a döndü.

Trabzonspor’da günlerdir devam eden Erkan Zengin-Mehmet Ekici krizi nihayet sonuçlandı. Mehmet Ekici’nin kendisine Osmanlı maçının devre arasında yumruk atan takım arkadaşını affetmeyerek soluğu İstanbul’da alması üzerine devreye bizzat Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu girdi ve önceki gece hem oyuncusu hem de ailesiyle bir araya geldi. Bu görüşmeden Trabzonsporlular’ı sevindirecek sonuç çıktı, krize nokta kondu.

‘Huzurlu olmazsam...’

Mehmet Ekici’nin Başkan Hacıosmanoğlu’na, “Benim ne kadar Trabzonsporlu olduğumu biliyorsunuz. Ancak bu davranış çok ağırıma gitti. Bu yumruk kadar canımı acıtan başka bir olay da buna kayıtsız kalınmasıdır. Özür 3 hafta sonra, benim bu noktaya gelmemin ardından yayınlandı. O nedenle de samimiyetine inanmıyorum. İnsan huzurlu olduğu yerde mutlu ve başarılı olur. Benim huzurumu elimden alırsanız benden başarı beklemeyin” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

‘Her şeyin farkındayım’

Başkan’ın da futbolcusunu, “Her şeyin farkındayım. Ancak unutma ki biz bir aileyiz. Benim bu takım için ne fedakarlıklar yaptığıma en yakından tanık olanlardan biri de sensin. Yapılanı asla mazur görmüyorum. Yapılanın üstünü de örtmüyorum. Mutlaka bu konunun takipçisi olacağım. Sen sadece şimdi tedavine ve işine konsantre ol, bana güven. Bu işi çözeceğim” sözleriyle ikna ettiği öğrenildi.    

Serhat Demirtaş

Erkan Zengin’in takım arkadaşından yüzyüze özür dilemeye de hazır olduğu gelen haberler arasında. Başkanın bir görüşme de sportif direktör Süleyman Hurma ile yapması bekleniyor.

Hurma ile kritik zirve

Bu arada gelişmelerle ilgili olarak Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Sportif Direktör Süleyman Hurma ile özel bir görüşme yapacağı öğrenildi. Hurma’dan da olayın ayrıntılarını ve devamındaki süreci dinleyip fikirlerini alacak olan Başkan Hacıosmanoğlu’nun Erkan Zengin ile de temas kurması olasılık dahilinde.

Ve bir mesaj da Mehmet Ekici'den

Önceki gün Erkan Zengin, takım arkadaşı ve camiadan özür dileyen bir mesaj yayınlamıştı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile yaptığı görüşmeden sonra mesaj sırası Mehmet Ekici’ye geldi. İstanbul’dan apar topar Trabzon’a dönen Ekici, sosyal paylaşım platformundan sevenlerine şöyle seslendi: “Öncelikle herkese hayırlı cumalar dilerim. Hakkımda gideceğime dair haberler çıkıyor. Ben buradayım, bir yere gitmedim. Bunu taraftarlarımızın bilmesini isterim. Evet, tatsız olaylarla karşılaştığım doğrudur. Ama benim şu an tek derdim kısa zamanda sahalara geri dönüp takımıma katkı sağlamak. Bu süreç içinde arkamda olan yakın çevreme ve taraftarlarımıza teşekkür ederim.”

 

FANATİK

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler