LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş184120
  • 2. Medipol Başakşehir183924
  • 3. Galatasaray183614
  • 4. Fenerbahçe183523
  • 5. Antalyaspor18280
  • 6. Atiker Konyaspor18274
  • 16. Adanaspor1814-10
  • 17. Kayserispor1813-17
  • 18. Gaziantepspor1711-15
  • Tümü
YENİ HABERLER
Dünya Kupası elemelerinde gecenin sonuçları
Dünya Kupası elemelerinde gecenin sonuçları
27 Mart 2013 08:47
Futbolda, Dünya Kupası Avrupa elemelerinde 7 grupta 17 karşılaşma yapıldı.

Maçlarda alınan sonuçlar ve gruplarda oluşan puan durumları şöyle:


A Grubu


Sırbistan-İskoçya..............( 2 - 0 )

Galler-Hırvatistan.............( 1 - 2 )

Belçika-Makedonya..............( 1 - 0 )


Takım O G B M P

----------------------------------------

Belçika 6 5 1 0 16

Hırvatistan 6 5 1 0 16

Galler 6 2 1 3 7

Sırbistan 6 2 1 3 6

Makedonya 6 1 1 4 4

İskoçya 6 0 2 4 2


B Grubu


Ermenistan-Çek Cumhuriyeti.....( 0 - 3 )

Danimarka-Bulgaristan..........( 1 - 1 )

Malta-İtalya...................( 0 - 2 )


Takım O G B M P

----------------------------------------

İtalya 5 4 1 0 13

Bulgaristan 6 2 4 0 10

Çek Cumhuriyeti 5 2 2 1 8

Danimarka 5 1 3 1 6

Ermenistan 4 1 0 3 3

Malta 5 0 0 5 0


C Grubu


Almanya-Kazakistan.............( 4 - 1 )

İrlanda Cumhuriyeti-Avusturya..( 2 - 2 )


Takım O G B M P

----------------------------------------

Almanya 6 5 1 0 16

Avusturya 5 2 2 1 8

İsveç 4 2 2 0 8

İrlanda Cumhuriyeti 5 2 2 1 8

Kazakistan 6 0 1 5 1

Faroe Adaları 4 0 0 4 0


D Grubu


Estonya-Andorra................( 2 - 0 )

Türkiye-Macaristan.............( 1 - 1 )

Hollanda-Romanya...............( 4 - 0 )


Takım O G B M P

----------------------------------------

Hollanda 6 6 0 0 18

Macaristan 6 3 2 1 11

Romanya 6 3 1 2 10

Türkiye 6 2 1 3 7

Estonya 6 2 0 4 6

Andorra 6 0 0 6 0


F Grubu


Azerbaycan-Portekiz............( 0 - 2 )

Kuzey İrlanda-İsrail...........( 0 - 2 )


Takım O G B M P

----------------------------------------

Rusya 4 4 0 0 12

İsrail 6 3 2 1 11

Portekiz 6 3 2 1 11

Kuzey İrlanda 5 0 3 2 3

Azerbaycan 6 0 3 3 3

Lüksemburg 5 0 2 3 2


H Grubu


Ukrayna-Moldova................( 2 - 1 )

Polonya-San Marino.............( 5 - 0 )

Karadağ-ingiltere..............( 1 - 1 )


Takım O G B M P

----------------------------------------

Karadağ 6 4 2 0 14

İngiltere 6 3 3 0 12

Polonya 5 2 2 1 8

Ukrayna 5 2 2 1 8

Moldova 6 1 1 4 4

San Marino 6 0 0 6 0


I Grubu


Fransa-İspanya.................( 0 - 1 )


Takım O G B M P

----------------------------------------

İspanya 5 3 2 0 11

Fransa 5 3 1 1 10

Gürcistan 5 1 1 3 4

Belarus 4 1 0 3 3

Finlandiya 3 0 2 1 2


AA

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler