LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş327135
  • 2. Medipol Başakşehir326733
  • 3. Fenerbahçe326026
  • 4. Galatasaray325823
  • 5. Antalyaspor32521
  • 6. Trabzonspor32506
  • 16. Çaykur Rizespor3230-11
  • 17. Gaziantepspor3226-28
  • 18. Adanaspor3225-26
  • Tümü
YENİ HABERLER
Devler Ligi'nde toplu sonuçlar
Devler Ligi'nde toplu sonuçlar
25 Kasım 2009 13:33
B Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş, grubundaki 5. maçında bu akşam Manchester United'e konuk olacak

Şampiyonlar Ligi'nde 2009 - 2010 sezonununda beşinci hafta maçları E, F, G ve H Grupları'nda dün gece oynanan 8 karşılaşma iledevam edildi.

B Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş, grubundaki 5. maçında bu akşam İngiltere temsilcisi Manchester United'e konuk olacak. B Grubu'ndaki diğer maçta ise Rusya'da CSKA Moskova ile Wolfsburg (Almanya) karşı karşıya gelecek.

Şampiyonlar Ligi'nde A, B, C ve D Grupları'ndaki 5. maçlar da bugün oynanacak.

Şampiyonlar Ligi'nde 8 grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, grupların puan durumu ve kalan maçların programı şöyle;

A GRUBU OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Juventus (İtalya) - Bordeaux (Fransa): 1 - 1

Maccabi Haifa (İsrail) - Bayern München (Almanya): 0 - 3

2. HAFTA

Bayern München (Almanya) - Juventus (İtalya): 0 - 0

Bordeaux (Fransa) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 0

3. HAFTA

Bordeaux (Fransa) - Bayern München (Almanya): 2 - 1

Juventus (İtalya) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 0

4. HAFTA

Bayern München (Almanya) - Bordeaux (Fransa): 0 - 2

Maccabi Haifa (İsrail) - Juventus (İtalya): 0 - 1

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Bordeaux 4 3 1 0 6 2 10 4

Juventus 4 2 2 0 3 1 8 2

Bayern München 4 1 1 2 4 4 4 0

Maccabi Haifa 4 0 0 4 0 6 0 -6

KALAN MAÇLAR

Bugün

Bordeaux (Fransa) - Juventus (İtalya)

Bayern München (Almanya) - Maccabi Haifa (İsrail)

8 Aralık Salı

Juventus (İtalya) - Bayern München (Almanya)

Maccabi Haifa (İsrail) - Bordeaux (Fransa)

B GRUBU OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Beşiktaş - Manchester United (İngiltere): 0 - 1

Wolfsburg (Almanya) - CSKA Moskova (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA

CSKA Moskova (Rusya) - Beşiktaş: 2 - 1

Manchester United (İngiltere) - Wolfsburg (Almanya): 2 - 1

3. HAFTA

Wolfsburg (Almanya) - Beşiktaş: 0 - 0

CSKA Moskova (Rusya) - Manchester United (İngiltere): 0 - 1

4. HAFTA

Beşiktaş - Wolfsburg (Almanya): 0 - 3

Manchester United (İngiltere) - CSKA Moskova (Rusya): 3 - 3

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Manchester United 4 3 1 0 7 4 10 3

Wolfsburg 4 2 1 1 7 3 7 4

CSKA Moskova 4 1 1 2 6 8 4 -2

Beşiktaş 4 0 1 3 1 6 1 -5

KALAN MAÇLAR

Bugün

Manchester United (İngiltere) - Beşiktaş

CSKA Moskova (Rusya) - Wolfsburg (Almanya)

8 Aralık Salı

Beşiktaş - CSKA Moskova (Rusya)

Wolfsburg (Almanya) - Manchester United (İngiltere)

C GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Zürih (İsviçre) - Real Madrid (İspanya): 2 - 5

Olympique Marsilya (Fransa) - Milan (İtalya): 1 - 2

2. HAFTA

Milan (İtalya) - Zürih (İsviçre): 0 - 1

Real Madrid (İspanya) - Olympique Marsilya (Fransa): 3 - 0

3. HAFTA

Real Madrid (İspanya) - Milan (İtalya): 2 - 3

Zürih (İsviçre) - Olympique Marsilya (Fransa): 0 - 1

4. HAFTA

Milan (İtalya) - Real Madrid (İspanya): 1 - 1

Olympique Marsilya (Fransa) - Zürih (İsviçre): 6 - 1

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Real Madrid 4 2 1 1 11 6 7 5

Milan 4 2 1 1 6 5 7 1

Olympique Marsilya 4 2 0 2 8 6 6 2

Zürih 4 1 0 3 4 12 3 -8

KALAN MAÇLAR

Bugün

Real Madrid (İspanya) - Zürih (İsviçre)

Milan (İtalya) - Olympique Marsilya (Fransa)

8 Aralık Salı

Zürih (İsviçre) - Milan (İtalya)

Olympique Marsilya (Fransa) - Real Madrid (İspanya)

D GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Chelsea (İngiltere) - Porto (Portekiz): 1 - 0

Atlético Madrid (İspanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0 - 0

2. HAFTA

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Chelsea (İngiltere): 0 - 1

Porto (Portekiz) - Atlético Madrid (İspanya): 2 - 0

3. HAFTA

Porto (Portekiz) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2 - 1

Chelsea (İngiltere) - Atlético Madrid (İspanya): 4 - 0

4. HAFTA

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Porto (Portekiz): 0 - 1

Atlético Madrid (İspanya) - Chelsea (İngiltere): 2 - 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Chelsea 4 3 1 0 8 2 10 6

Porto 4 3 0 1 5 2 9 3

Atlético Madrid 4 0 2 2 2 8 2 -6

APOEL 4 0 1 3 1 4 1 -3

KALAN MAÇLAR

Bugün

Porto (Portekiz) - Chelsea (İngiltere)

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Atlético Madrid (İspanya)

8 Aralık Salı

Chelsea (İngiltere) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

Atlético Madrid (İspanya) - Porto (Portekiz)

E GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Liverpool (İngiltere) - Debreceni (Macaristan): 1 - 0

Olympique Lyon (Fransa) - Fiorentina (İtalya): 1 - 0


 2. HAFTA

Fiorentina (İtalya) - Liverpool (İngiltere): 2 - 0

Debreceni (Macaristan) - Olympique Lyon (Fransa): 0 - 4

3. HAFTA

Debreceni (Macaristan) - Fiorentina (İtalya): 3 - 4

Liverpool (İngiltere) - Olympique Lyon (Fransa): 1 - 2

4. HAFTA

Fiorentina (İtalya) - Debreceni (Macaristan): 5 - 2

Olympique Lyon (Fransa) - Liverpool (İngiltere): 1 - 1

5. HAFTA

Debreceni (Macaristan) - Liverpool (İngiltere): 0 - 1

Fiorentina (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa): 1 - 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Fiorentina 5 4 0 1 12 6 12 6

Olympique Lyon 5 3 1 1 8 3 10 5

Liverpool 5 2 1 2 4 5 7 -1

Debreceni 5 0 0 5 5 15 0 -10

KALAN MAÇLAR

9 Aralık Çarşamba

Liverpool (İngiltere) - Fiorentina (İtalya)

Olympique Lyon (Fransa) - Debreceni (Macaristan)

F GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

İnter (İtalya) - Barcelona (İspanya): 0 - 0

Dinamo Kiev (Ukrayna) - Rubin Kazan (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA

Rubin Kazan (Rusya) - İnter (İtalya): 1 - 1

Barcelona (İspanya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 2 - 0

3. HAFTA

Barcelona (İspanya) - Rubin Kazan (Rusya): 1 - 2

İnter (İtalya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 2 - 2

4. HAFTA

Rubin Kazan (Rusya) - Barcelona (İspanya): 0 - 0

Dinamo Kiev (Ukrayna) - İnter (İtalya): 1 - 2

5. HAFTA

Rubin Kazan (Rusya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 0 - 0

Barcelona (İspanya) - İnter (İtalya): 2 - 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Barcelona 5 2 2 1 5 2 8 3

İnter 5 1 3 1 5 6 6 -1

Rubin Kazan 5 1 3 1 4 5 6 -1

Dinamo Kiev 5 1 2 2 6 7 5 -1

KALAN MAÇLAR

9 Aralık Çarşamba

İnter (İtalya) - Rubin Kazan (Rusya)

Dinamo Kiev (Ukrayna) - Barcelona (İspanya)

G GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Stuttgart (Almanya) - Glasgow Rangers (İskoçya): 1 - 1

Sevilla (İspanya) - Unirea Urziceni (Romanya): 2 - 0

2. HAFTA

Unirea Urziceni (Romanya) - Stuttgart (Almanya): 1 - 1

Glasgow Rangers (İskoçya) - Sevilla (İspanya): 1 - 4

3. HAFTA

Glasgow Rangers (İskoçya) - Unirea Urziceni (Romanya): 1 - 4

Stuttgart (Almanya) - Sevilla (İspanya): 1 - 3

4. HAFTA

Unirea Urziceni (Romanya) - Glasgow Rangers (İskoçya): 1 - 1

Sevilla (İspanya) - Stuttgart (Almanya): 1 - 1

5. HAFTA

Glasgow Rangers (İskoçya) - Stuttgart (Almanya): 0 - 2

Unirea Urziceni (Romanya) - Sevilla (İspanya): 1 - 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Sevilla 5 3 1 1 10 4 10 6

Unirea Urziceni 5 2 2 1 7 5 8 2

Stuttgart 5 1 3 1 6 6 6 0

Glasgow Rangers 5 0 2 3 4 12 2 -8

KALAN MAÇLAR

9 Aralık Çarşamba

Stuttgart (Almanya) - Unirea Urziceni (Romanya)

Sevilla (İspanya) - Glasgow Rangers (İskoçya)

H GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Olympiacos (Yunanistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 1 - 0

Standard Liège (Belçika) - Arsenal (İngiltere): 2 - 3

2. HAFTA

Arsenal (İngiltere) - Olympiacos (Yunanistan): 2 - 0

AZ Alkmaar (Hollanda) - Standard Liège (Belçika): 1 - 1

3. HAFTA

AZ Alkmaar (Hollanda) - Arsenal (İngiltere): 1 - 1

Olympiacos (Yunanistan) - Standard Liège (Belçika): 2 - 1

4. HAFTA

Arsenal (İngiltere) - AZ Alkmaar (Hollanda): 4 - 1

Standard Liège (Belçika) - Olympiacos (Yunanistan): 2 - 0

5. HAFTA

AZ Alkmaar (Hollanda) - Olympiacos (Yunanistan): 0 - 0

Arsenal (İngiltere) - Standard Liège (Belçika): 2 - 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Arsenal 5 4 1 0 12 4 13 8

Olympiacos 5 2 1 2 3 5 7 -2

Standard Liège 5 1 1 3 6 8 4 -2

AZ Alkmaar 5 0 3 2 3 7 3 -4

KALAN MAÇLAR

9 Aralık Çarşamba

Olympiacos (Yunanistan) - Arsenal (İngiltere)

Standard Liège (Belçika) - AZ Alkmaar (Hollanda)
 

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler