LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Beşiktaş255527
  • 2. Medipol Başakşehir255326
  • 3. Galatasaray254618
  • 4. Fenerbahçe254421
  • 5. Trabzonspor25414
  • 6. Antalyaspor2539-1
  • 16. Çaykur Rizespor2520-17
  • 17. Adanaspor2520-17
  • 18. Gaziantepspor2419-20
  • Tümü
YENİ HABERLER
Devler Ligi'nde gecenin sonuçları
Devler Ligi'nde gecenin sonuçları
04 Kasım 2009 08:45
Temsilcimiz Beşiktaş, İnönü'de ağırladığı Wolfsburg' 3-0 yenilerek gruptan çıkma şansını tamamen yitirdi

Şampiyonlar Ligi'nde 2009 - 2010 sezonununda dördüncü hafta maçları A, B, C ve D Grupları'nda dün gece oynanan 8 karşılaşma ile başladı.

B Grubu'nda mücadele eden Beşiktaş, grubundaki 4. maçında Almanya temsilcisi Wolfsburg'a 3 - 0 yenilerek gruptan çıkma şansını tamamen bitirdi.

B Grubu'ndaki diğer maçta ise Manchester United, CSKA Moskova'yı konuk etti. İngiliz ekibi 21 Ekim'de Moskova'da oynanan maçı 1 - 0 kazanmıştı. Dün gece oynanan maç ise 3 - 3 berabere tamamlandı.

B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, grubundaki ilk maçını İstanbul'da İngiltere temsilcisi Manchester United'la oynamış ve sahadan 1 - 0 mağlup ayrılmıştı. Beşiktaş, büyük ümitlerle gittiği Moskova'da ise CSKA Moskova'ya 2 - 1 yenilmişti. Siyah - beyazlı ekip gruptaki 3. maçta Wolfsburg'la deplasmanda 0 - 0 berabere kalmıştı.

Şampiyonlar Ligi'nde 8 grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, grupların puan durumu, yarın oynanacak ve kalan maçların programı şöyle;

A GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Juventus (İtalya) - Bordeaux (Fransa): 1 - 1

Maccabi Haifa (İsrail) - Bayern München (Almanya): 0 - 3

2. HAFTA

Bayern München (Almanya) - Juventus (İtalya): 0 - 0

Bordeaux (Fransa) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 0

3. HAFTA

Bordeaux (Fransa) - Bayern München (Almanya): 2 - 1

Juventus (İtalya) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 0

4. HAFTA

Bayern München (Almanya) - Bordeaux (Fransa): 0 - 2

Maccabi Haifa (İsrail) - Juventus (İtalya): 0 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Bordeaux 4 3 1 0 6 2 10 4

Juventus 4 2 2 0 3 1 8 2

Bayern München 4 1 1 2 4 4 4 0

Maccabi Haifa 4 0 0 4 0 6 0 -6

KALAN MAÇLAR

25 Kasım Çarşamba

Bordeaux (Fransa) - Juventus (İtalya)

Bayern München (Almanya) - Maccabi Haifa (İsrail)

8 Aralık Salı

Juventus (İtalya) - Bayern München (Almanya)

Maccabi Haifa (İsrail) - Bordeaux (Fransa)

B GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Beşiktaş - Manchester United (İngiltere): 0 - 1

Wolfsburg (Almanya) - CSKA Moskova (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA

CSKA Moskova (Rusya) - Beşiktaş: 2 - 1

Manchester United (İngiltere) - Wolfsburg (Almanya): 2 - 1

3. HAFTA

Wolfsburg (Almanya) - Beşiktaş: 0 - 0

CSKA Moskova (Rusya) - Manchester United (İngiltere): 0 - 1

4. HAFTA

Beşiktaş - Wolfsburg (Almanya): 0 - 3

Manchester United (İngiltere) - CSKA Moskova (Rusya): 3 - 3

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Manchester United 4 3 1 0 7 4 10 3

Wolfsburg 4 2 1 1 7 3 7 4

CSKA Moskova 4 1 1 2 6 8 4 -2

Beşiktaş 4 0 1 3 1 6 1 -5

KALAN MAÇLAR

25 Kasım Çarşamba

Manchester United (İngiltere) - Beşiktaş

CSKA Moskova (Rusya) - Wolfsburg (Almanya)

8 Aralık Salı

Beşiktaş - CSKA Moskova (Rusya)

Wolfsburg (Almanya) - Manchester United (İngiltere)

C GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Zürih (İsviçre) - Real Madrid (İspanya): 2 - 5

Olympique Marsilya (Fransa) - Milan (İtalya): 1 - 2

2. HAFTA

Milan (İtalya) - Zürih (İsviçre): 0 - 1

Real Madrid (İspanya) - Olympique Marsilya (Fransa): 3 - 0

3. HAFTA

Real Madrid (İspanya) - Milan (İtalya): 2 - 3

Zürih (İsviçre) - Olympique Marsilya (Fransa): 0 - 1

4. HAFTA

Milan (İtalya) - Real Madrid (İspanya): 1 - 1

Olympique Marsilya (Fransa) - Zürih (İsviçre): 6 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Real Madrid 4 2 1 1 11 6 7 5

Milan 4 2 1 1 6 5 7 1

Olympique Marsilya 4 2 0 2 8 6 6 2

Zürih 4 1 0 3 4 12 3 -8

KALAN MAÇLAR

25 Kasım Çarşamba

Real Madrid (İspanya) - Zürih (İsviçre)

Milan (İtalya) - Olympique Marsilya (Fransa)

8 Aralık Salı

Zürih (İsviçre) - Milan (İtalya)

Olympique Marsilya (Fransa) - Real Madrid (İspanya)

D GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Chelsea (İngiltere) - Porto (Portekiz): 1 - 0

Atlético Madrid (İspanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0 - 0

2. HAFTA

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Chelsea (İngiltere): 0 - 1

Porto (Portekiz) - Atlético Madrid (İspanya): 2 - 0

3. HAFTA

Porto (Portekiz) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2 - 1

Chelsea (İngiltere) - Atlético Madrid (İspanya): 4 - 0

4. HAFTA

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Porto (Portekiz): 0 - 1

Atlético Madrid (İspanya) - Chelsea (İngiltere): 2 - 2

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Chelsea 4 3 1 0 8 2 10 6

Porto 4 3 0 1 5 2 9 3

Atlético Madrid 4 0 2 2 2 8 2 -6

APOEL 4 0 1 3 1 4 1 -3

KALAN MAÇLAR

25 Kasım Çarşamba

Porto (Portekiz) - Chelsea (İngiltere)

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Atlético Madrid (İspanya)

8 Aralık Salı

Chelsea (İngiltere) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

Atlético Madrid (İspanya) - Porto (Portekiz)

E GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Liverpool (İngiltere) - Debreceni (Macaristan): 1 - 0

Olympique Lyon (Fransa) - Fiorentina (İtalya): 1 - 0

2. HAFTA

Fiorentina (İtalya) - Liverpool (İngiltere): 2 - 0

Debreceni (Macaristan) - Olympique Lyon (Fransa): 0 - 4

3. HAFTA

Debreceni (Macaristan) - Fiorentina (İtalya): 3 - 4

Liverpool (İngiltere) - Olympique Lyon (Fransa): 1 - 2

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Olympique Lyon 3 3 0 0 7 1 9 6

Fiorentina 3 2 0 1 6 4 6 2

Liverpool 3 1 0 2 2 4 3 -2

Debreceni 3 0 0 3 3 9 0 -6

KALAN MAÇLAR

4 Kasım Çarşamba

Fiorentina (İtalya) - Debreceni (Macaristan)

Olympique Lyon (Fransa) - Liverpool (İngiltere)

24 Kasım Salı

Debreceni (Macaristan) - Liverpool (İngiltere)

Fiorentina (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa)

9 Aralık Çarşamba

Liverpool (İngiltere) - Fiorentina (İtalya)

Olympique Lyon (Fransa) - Debreceni (Macaristan)

F GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

İnter (İtalya) - Barcelona (İspanya): 0 - 0

Dinamo Kiev (Ukrayna) - Rubin Kazan (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA

Rubin Kazan (Rusya) - İnter (İtalya): 1 - 1

Barcelona (İspanya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 2 - 0

3. HAFTA

Barcelona (İspanya) - Rubin Kazan (Rusya): 1 - 2

İnter (İtalya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 2 - 2

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Barcelona 3 1 1 1 3 2 4 1

Dinamo Kiev 3 1 1 1 5 5 4 0

Rubin Kazan 3 1 1 1 4 5 4 -1

İnter 3 0 3 0 3 3 3 0

KALAN MAÇLAR

4 Kasım Çarşamba

Rubin Kazan (Rusya) - Barcelona (İspanya)

Dinamo Kiev (Ukrayna) - İnter (İtalya)

24 Kasım Salı

Rubin Kazan (Rusya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)

Barcelona (İspanya) - İnter (İtalya)

9 Aralık Çarşamba

İnter (İtalya) - Rubin Kazan (Rusya)

Dinamo Kiev (Ukrayna) - Barcelona (İspanya)

G GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Stuttgart (Almanya) - Glasgow Rangers (İskoçya): 1 - 1

Sevilla (İspanya) - Unirea Urziceni (Romanya): 2 - 0

2. HAFTA

Unirea Urziceni (Romanya) - Stuttgart (Almanya): 1 - 1

Glasgow Rangers (İskoçya) - Sevilla (İspanya): 1 - 4

3. HAFTA

Glasgow Rangers (İskoçya) - Unirea Urziceni (Romanya): 1 - 4

Stuttgart (Almanya) - Sevilla (İspanya): 1 - 3

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Sevilla 3 3 0 0 9 2 9 7

Unirea Urziceni 3 1 1 1 5 4 4 -1

Stuttgart 3 0 2 1 3 5 2 -2

Glasgow Rangers 3 0 1 2 3 9 1 -6

KALAN MAÇLAR

4 Kasım Çarşamba

Unirea Urziceni (Romanya) - Glasgow Rangers (İskoçya)

Sevilla (İspanya) - Stuttgart (Almanya)

24 Kasım Salı

Glasgow Rangers (İskoçya) - Stuttgart (Almanya)

Unirea Urziceni (Romanya) - Sevilla (İspanya)

9 Aralık Çarşamba

Stuttgart (Almanya) - Unirea Urziceni (Romanya)

Sevilla (İspanya) - Glasgow Rangers (İskoçya)

H GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA

Olympiacos (Yunanistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 1 - 0

Standard Liège (Belçika) - Arsenal (İngiltere): 2 - 3

2. HAFTA

Arsenal (İngiltere) - Olympiacos (Yunanistan): 2 - 0

AZ Alkmaar (Hollanda) - Standard Liège (Belçika): 1 - 1

3. HAFTA

AZ Alkmaar (Hollanda) - Arsenal (İngiltere): 1 - 1

Olympiacos (Yunanistan) - Standard Liège (Belçika): 2 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P A

Arsenal 3 2 1 0 6 3 7 3

Olympiacos 3 2 0 1 3 3 6 0

AZ Alkmaar 3 0 2 1 2 3 2 -1

Standard Liège 3 0 1 2 4 6 1 -2

KALAN MAÇLAR

4 Kasım Çarşamba

Arsenal (İngiltere) - AZ Alkmaar (Hollanda)

Standard Liège (Belçika) - Olympiacos (Yunanistan)

24 Kasım Salı

AZ Alkmaar (Hollanda) - Olympiacos (Yunanistan)

Arsenal (İngiltere) - Standard Liège (Belçika)

9 Aralık Çarşamba

Olympiacos (Yunanistan) - Arsenal (İngiltere)

Standard Liège (Belçika) - AZ Alkmaar (Hollanda)
 

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler