LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Medipol Başakşehir183924
  • 2. Beşiktaş173817
  • 3. Galatasaray183614
  • 4. Fenerbahçe183523
  • 5. Antalyaspor18280
  • 6. Atiker Konyaspor18274
  • 16. Adanaspor1814-10
  • 17. Kayserispor1813-17
  • 18. Gaziantepspor1711-15
  • Tümü
YENİ HABERLER
Devler Ligi'nde 2. hafta başlıyor
Devler Ligi'nde 2. hafta başlıyor
30 Eylül 2013 12:14
Gruplarda ikinci maçlar yarın ve 2 Ekim Çarşamba günü oynanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde grup ikinci maçları yarın ve 2 Ekim Çarşamba günü oynanacak.

"Devler Ligi"nde, 8 grupta 16 karşılaşma oynanacak. B Grubu'nda yer alan Galatasaray, 2 Ekim Çarşamba günü deplasmanda İtalya'nın Juventus takımıyla karşılaşacak. Bu grubun diğer maçında ise İspanyol Real Madrid, Danimarka'nın Kopenhag takımını konuk edecek.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde haftanın programı ve ilk maçlar sonunda oluşan puan durumu şöyle:

Yarın

G Grubu:

19.00 Zenit-Austria Wien

21.45 Porto-Atletico Madrid

Takım O G B M A Y P
1.Atletico Madrid 1 1 0 0 3 1 3
2.Porto 1 1 0 0 1 0 3
3.Austria Wien 1 0 0 1 0 1 0
4.Zenit 1 0 0 1 1 3 0

H Grubu:

21.45 Ajax-Milan

21.45 Celtic-Barcelona

Takım O G B M A Y P
1.Barcelona 1 1 0 0 4 0 3
2.Milan 1 1 0 0 2 0 3
3.Celtic 1 0 0 1 0 2 0
4.Ajax 1 0 0 1 0 4 0

E Grubu:

21.45 Basel-Schalke 04

21.45 Steaua Bükreş-Chelsea

Takım O G B M A Y P
1.Schalke 04 1 1 0 0 3 0 3
2.Basel 1 1 0 0 2 1 3
3.Chelsea 1 0 0 1 1 2 0
4.Steaua Bükreş 1 0 0 1 0 3 0

F Grubu:

21.45 Borussia Dortmund-Olympique Marsilya

21.45 Arsenal-Napoli

Takım O G B M A Y P
1.Arsenal 1 1 0 0 2 1 3
1.Napoli 1 1 0 0 2 1 3
3.Borussia Dortmund 1 0 0 1 1 2 0
4.O.Marsilya 1 0 0 1 1 2 0

2 Ekim Çarşamba

A Grubu:

21.45 Shakhtar Donetsk-Manchester United

21.45 Bayer Leverkusen-Real Sociedad

Takım O G B M A Y P
1.Manchester United 1 1 0 0 4 2 3
2.Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 2 0 3
3.Bayer Leverkusen 1 0 0 1 2 4 0
4.Real Sociedad 1 0 0 1 0 2 0

B Grubu:

21.45 Juventus-Galatasaray

21.45 Real Madrid-Kopenhag

Takım O G B M A Y P
1.Real Madrid 1 1 0 0 6 1 3
2.Kopenhag 1 0 1 0 1 1 1
3.Juventus 1 0 1 0 1 1 1
4.Galatasaray 1 0 0 0 1 6 0

C Grubu:

21.45 Paris Saint Germain-Benfica

21.45 Anderlecht-Olympiakos

Takım O G B M A Y P
1.Paris Saint Germain 1 1 0 0 4 1 3
2.Benfica 1 1 0 0 2 0 3
3.Anderlecht 1 0 0 1 0 2 0
4.Olympiakos 1 0 0 1 1 4 0

D Grubu:

19.00 CSKA Moskova-Viktoria Plezen

21.45 Manchester City-Bayern Münih

Takım O G B M A Y P
1.Bayern Münih 1 1 0 0 3 0 3
1.Manchester City 1 1 0 0 3 0 3
3.Viktoria Plezen 1 0 0 1 0 3 0
4.CSKA Moskova 1 0 0 1 0 3 0

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler