LİGLER
  • TakımOPAv
  • 1. Medipol Başakşehir173925
  • 2. Beşiktaş173817
  • 3. Galatasaray173615
  • 4. Fenerbahçe173222
  • 5. Bursaspor17272
  • 6. Osmanlıspor FK17263
  • 16. Kayserispor1712-17
  • 17. Adanaspor1711-11
  • 18. Gaziantepspor1711-15
  • Tümü
YENİ HABERLER
Dev derbi Cumartesi saat 19:00'da...
Dev derbi Cumartesi saat 19:00'da...
28 Mart 2008 14:19
Dev derbi Cumartesi saat 19:00'da...

Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 28. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 11. hafta, TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 4. gruplarda 25. hafta, 3. Grup'ta ise 29. hafta maçları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:


TURKCELL SÜPER LİG


Yarın:
15.00 Ankaraspor-Trabzonspor (Yenikent ASAŞ)
15.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (BJK İnönü)
30 Mart Pazar:
15.00 Kayserispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Vestel Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)
15.00 Konyaspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Kasımpaşa-Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Ali Sami Yen - Seyircisiz)


BANK ASYA 1. LİG


Yarın:
14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor (GASKİ Spor Tesisleri)
30 Mart Pazar:
14.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)
14.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Eskişehir Atatürk)
14.00 Kartalspor-Diyarbakırspor (Kartal)
14.00 Giresunspor-Sakaryaspor (Giresun Atatürk)
14.00 Boluspor-Karşıyaka (Bolu Atatürk - Seyircisiz)
14.00 Mardinspor-Kayseri Erciyesspor (Mardin 21 Kasım)
14.00 Malatyaspor-Samsunspor (Malatya İnönü)
31 Mart Pazartesi:
19.00 Altay-Antalyaspor (İzmir Atatürk)


TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU


30 Mart Pazar:
14.30 Mersin İdmanyurdu-Pendikspor (Tevfik Sırrı Gür)
14.30 Kardemir Karabükspor-Gaziosmanpaşaspor (Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Dardanelspor-Adana Demirspor (Çanakkale 18 Mart)
14.30 Etimesgut Şekerspor-Erzurumspor (OSTİM)
14.30 Adanaspor-Tarsus İdmanyurdu (Adana 5 Ocak)


TFF 3. LİG


1. Grup
-------
30 Mart Pazar:
14.30 Siirtspor-Malatya Belediyespor (Siirt Atatürk)
14.30 Aksarayspor-Mezitlispor (Aksaray Atatürk - Seyircisiz)
14.30 Antakyaspor-Nusaybin Demirspor (İskenderun 5 Temmuz)
14.30 Kilis Belediyespor-Bingöl Belediyespor (Kilis Şehir)
14.30 Karsspor-Batman Petrolspor (Kars Şehir)
14.30 Batman Belediyespor-Şırnakspor (Batman 16 Mayıs)
14.30 Belediye Vanspor-Ceyhanspor (Van Atatürk)
14.30 Cizrespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Cizre İlçe)


2. Grup
-------
30 Mart Pazar:
14.30 Demirçelik Divriğispor-Gümüşhanespor (Divhan Atatürk)
14.30 Keçiörengücü-Kastamonuspor (Keçiören Aktepe)
14.30 Bağlum Belediyespor-Tokatspor (Bağlum Belediye)
14.30 Artvin Hopaspor-Bulancakspor (Hopa İlçe)
14.30 Tarım Kredispor-Sürmenespor (Cebeci İnönü)
14.30 Ofspor-Gazi Belediyespor (Of İlçe)
14.30 Ünyespor-Ankara Demirspor (Ünye İlçe)


3. Grup
-------
30 Mart Pazar:
14.30 Ispartaspor-Altınordu (Isparta Atatürk)
14.30 Aliağa Belediyespor-Yeni Ereğlispor (Aliağa Belediye)
14.30 Balıkesirspor-Nilüfer Belediyespor (Balıkesir Atatürk)
14.30 OYAK Renault-Denizli Belediyespor (Veledrom İç Saha)
14.30 Konya Şekerspor-Torbalıspor (Recep Konuk Tesisleri)
14.30 Yeni Burdur Gençlikspor-Akhisar Belediyespor (Burdur Gazi Atatürk)


4. Grup
-------
30 Mart Pazar:
14.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Beylerbeyi (Orhangazi İlçe)
14.30 Körfez Belediyespor-Gölcükspor (Alparslan Türkeş)
14.30 Beykoz 1908-Yıldırım Bosnaspor (Beykoz)
14.30 Darıca Gençlerbirliği-Zonguldakspor (Darıca İlçe)
14.30 Bilecikspor-Mustafakemalpaşaspor (Edebali)
14.30 Yalovaspor-Lüleburgazspor (Yalova Atatürk)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler