LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray347542
 • 2. Fenerbahçe347242
 • 3. Medipol Başakşehir347228
 • 4. Beşiktaş347139
 • 5. Trabzonspor345512
 • 6. Göztepe3449-1
 • 16. Osmanlıspor FK3433-11
 • 17. Gençlerbirliği3433-17
 • 18. Karabükspor3412-66
 • Tümü
YENİ HABERLER
Bombalamaya devam ediyor
Ahmet Çakar bombalamaya devam diyor...
Bombalamaya devam ediyor
07 Eylül 2011 / 08:30 Güncelleme: 07 Eylül 2011 / 08:35

Bugün sabah.com.tr’ye verdiği röportajda “Ahmet Çakar'ın ne maçlarda, ne paralar aldığını biliyorum.Ahmet Çakar, Kurt Röthlisberger'le ilgili iddiasını ispatladığı gün ben de Ahmet Çakar'ı ispatlayacağım” diyen Hıncal Uluç’a Ahmet Çakar’dan jet cevap geldi. Ahmet Hoca artık iyice ısındığı twitter’da Uluç için zehir zemberek cümleler etti.

Hıncal Uluç hem terbiyesizlik yapmış hem de GS camiasında birçok kişinin bildiği acı gerçeği gizlemek ve şövence GS'yi korumak uğruna bana sallamış.

merak etme Hıncal Bey boğazımdan bir kuruş haram geçmedi. umarım senin de geçmemiştir. beni hiçbir rest. ya da misafir edip lehlerine yazı yazdırmadılar. hiçbir yapımcı ya da müzikçi bana nufus edip onları öven yazı yazdırmadı.Hıncal Uluç’un yapacağı çok basit bir sey var. sami çölgeçeni arayacak, gercegi öğrenecek

hıncal spor ve magazin basın içindeki en büyük gladiodur. O ve entelektüel mafyanın. istemediği hiç bir sanatçı yıldız olamaz.

ona göre tüm fb’li başkan ve yöneticiler, hakemleri etkileyen, devletten ihale alan insanlardır. hiç utanmadan bildiği gerçeği saklamış.

Utanmadan ölmüş zavallı kızımız defne joy’u ahlaksızlıkla suçladı, elinde belge mi var dı SU TESTİSİ SU YOLUNDA KIRILIR dedi ama İbrahim Tatlıses vurulduğunda bir şey yazmaya yüreği yetmedi.

Ey hıncal uluç hangi kanalda istersen canlı yayında karşıma çık gözlerime bakarak yazdıklarını söyle. ama çıkamazsın acı gereği sen de biliyorsun. Hıncal çok başarılı bir televizyoncudur. umarım canlı yayında karşıma çıkar da söyler.

Hıncal uluç dinle, sami çölgeçen beni mahkemeye versin bak o zaman ispatlıyor muyum ispatlamıyor muyum. doktor erol köse çok dorğu yazmış. hıncal tribünle çok oynayan biri. selim edes'in lafını unutmayın. "rüşvetin belgisi mi olur deyyus" demişti

Sonuç olarak Hıncal gerçeği bildiği halde bel altı vurdu pek yakında alışkanlığım olmasa bile belaltı nın nasıl vurulacağını arz edeceğim.Sevgili dostlar biraz daha gaz versenize. Yahu Dr. Erol köse hani başkası yazsa bu kadar kudurmam.

Kardeşler iyi de yazsak kötü de yazsak ya da konuşsak bir şey değişmiyor.Bundan sonra dr erolkose gibiyim.Herkese gider. Tamam benim de istediğim oldu yani mahkeme herkesi salona beklerim.

Bakın dostlar bu mahkeme olayına cok sevindim.bakın neler olacak hepinizin tanıdığı insanlar mahkemede neler söyleyecekler neler.

Tekrar söyluyorum olayı Sami Çolgeçen'in ağzından defalaca duyan ve sizlerin de tanıdığı insanlar mahkemede neler söylecekler neler.Unutmadan söyleyeyim Hıncal beyi de mahkemeye vereceğim ve alacağım tazminatı da sizlerle yemek yiyerek harcayacağım 50 kısı belkı de 100 inşallah mahkeme canlı yayınlanır da sizler de orada neler konuşulacağını duyarsınız Levent Bıçakçı'nın sessiz kalmasına üzüldüm

Eski Federasyon başkanı Levent Bıçakçı da sessiz kalırsa bu sefer ona ion cracinescu ''eskı romen hakem'' yu hatırlatacağım Bakalım UEFA tahkim kurulu üyesi Levent Bıçakçı ne yapacak.Koltuğunda sıkıntı yaşayacak mı?

Ok yaydan cıktı.beni kudurttular.Ancak canımı alırlarsa susarım.Şimdiye dek gördukleriniz daha fragman. Emin olmadığım hiç birşey de konuşmam söylediğim her şeyi şahitlerle hem de ne şahitlerle ispat edeceğim (Sabah)

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler