LİGLER
 • TakımOPAv
 • 1. Galatasaray265433
 • 2. Medipol Başakşehir265320
 • 3. Beşiktaş265024
 • 4. Fenerbahçe264819
 • 5. Trabzonspor26428
 • 6. Kayserispor26414
 • 16. Gençlerbirliği2627-8
 • 17. Atiker Konyaspor2624-10
 • 18. Karabükspor2612-43
 • Tümü
YENİ HABERLER
"Alex efsane değil"
"Alex efsane değil"
14 Eylül 2012 07:56
Aziz Yıldırım NTV Spor’da Fuat Akdağ, Rıdvan Dilmen, Güntekin Onay’ın sorularını yanıtladı...

İşte Aziz Yıldırım'ın açıklamaları;

Herkese iyi akşamlar. Hergün terör olayları nedeniyle her sabah üzülerek uyanıyoruz. Tüm ölenlere başsağlığı diliyorum. Metin Oktay'a da Allah'tan rahmet diliyorum. Fenerbahçe'de Alex, Aziz Yıldırım Aykut Kocaman konululuyor. 3A. Böyle bir kelime olmaz. Yönetim seçimle gelir seçimle gider. Bu 3A'yı yazanlar kendilerini Fenerbahçe'nin üstünde görüyorlar. Benimle hiç konuşmayanlar konuşmuş gibi yazıyorlar. Türkiye'de sabah kalkınca neşeli olma şansınız yok.

Fenerbahçe'nin Yönetim Kurulu vardır. Fenerbahçe sadece futbol kulübü değildir. Artık bunu kabul etmeleri lazım. Alex 4 yıl 5 yıl önce yuhalandı. Ben o gün "Alex, tamam git kardeşim" deseydim bugün Alex sorunu olur muydu? Büyük yıldızların belli süreçlerden sonra kendilerinde egolar öne çıkar. Alex Fenerbahçe'nin değeridir. Bir dosta attığı tweet kamuoyuna yansıtılırsa her gün kavga çıkar. Alex'in kızgın olması üzgün olması normaldir. Ben de kızıyorum. böyle düşünce tarzı olamaz. Aykut Kocaman bu takımın patronudur. 2 yıldır da başarılıdır. Aykut Kocaman'ın istekleri doğrultusunda bir yola giriyoruz ama buna izin vermiyorlar. Bu büyük bir olay değil. Hocasıyla oturup konuşuyorsa sorun yoktur. 1 maç oynamadı diye bunlarıkavga haline getirmek yakışmıyor. Alex diye bir problemimiz yok. Alex kalabilir de kalmayabilir de.

"ALEX EFSANE DEĞİL"

Bazıları Alex'le oynamalı diyor. Mesela Oğuz. Ortega'yı sen oynatmadın kardeşim. Bir tanesi daha aynı şeyi söyledi. Cemil Turan'ı kadro dışı bıraktın sen. O oyuncular gece E-5'te koşup antrenman yapıyorlardı. Alex, iyi bir oyuncu, kaptanımız. Alex efsane değil. Heykeli bana soruldu ben de 'yapın' dedim. Ben de neden yaptınız demem. Benim Alex'in heykeline karşı çıkmamın bana ne faydası olabilir ki? Ben bu ülkede sadece Atatürk'ün heykelini diker ve gider onu açarım. Ama taraftarın yaptığına karşı da çıkmam.

"ALEX'E GEREKENLERİ ANLATTIM"

İnsanlar üzgün anında birçok şeyi yazarlar. Siz de bana yazabilirsiniz bir derdinizi. Ben de onu başkasına verip yazın demem. Ben Alex'le konuştum ve gerekeni anlattım. Aykut, "Bazen seni kullanmayabilirim, sen takıma ağabeylik yapacaksın" diyor. Adamları tartışmanın içine sokmanın anlamı yok.

Ben sadece 3 yıl önce 3 yıl şampiyon olacağız dedim. İlk yıl Trabzon maçıyla kaybettik. 2. sene şampiyon olduk. 3. sene tüm Türkiye'yi domine edecek bir kadro kurmuşken başımıza olaylar geldi, dağıldık. Ama Kocaman ve camia 29 yıl alamadığı kupayı aldı. Ligdede 1 puanla şampiyonluğu kaçırdı. Bunlar benim için 3 yıl başarıdır. Avrupa hedefi koyarsam yapamazsan daşga geçeceksin. 3 yıl şampiyonluk sözü bir hedeftir.

"HAGİ TÜRKİYE'YE BİTTİ DİYE GELDİ"

Bizi vizyonları yok diye tenkit ediyorlar. şampiyonlar ligi'nden elenebilirsin. Elenmeyeceksin diye kural mı var. Stoch o golü atsa olacaktı. Carlos'u almak için 2 sene uğraştık. Sen getirmek istiyorsun 50 kanaldan telefon geliyor kötülemek için. Ali Yıldırım, direkt kendisi devreye girince işi çözdü. Türkiye'de Aziz Yıldırım yokken hangi oyuncu buraya geiliyordu. Hagi de artık bitmiş diye geldi. Milli takıma çağırılmayan sadece Alex ve Cristian var.

"AVCI-İNAN OLAYINI BU KADAR BÜYÜTMENİN NE ANLAMI VARDI"

2000 yılından beri Avrupa'da en başarılı Türk takımı Fenerbahçe'dir. Neden başarılı olamıyoruz demeliyiz. Hep beraber bunun nedenini bulmalıyız. Abdullah Avcı ile Selçuk'un kavgasını bu kadar büyütmenin ne anlamı var. Bunlar Türk sporuna katkı değildir. Sabah akşam kavga ediyoruz. İçerde bir maç kaybetsek "Abdullah Avcı istifa" diyecekler.  Selçuk bu takımda oynamalıydı dense tamam ama bu konu uzatılınca olmuyor.

Roberto Carlos, geldi devre arasında gitmek istiyorum dedi. Annem babam orda, benim de gitmem gerekiyor. Gidersin ama 1 milyon Dolar ödersin. Tamam dedi kabul etti, gitti. 2008-2009 başında gitti. Biz hala paramızı alamadık. Şimdi Moskova'da görünce parayı istedim. Bizimkiler Bilica'ya çek vereceklermiş. Bunu da UEFA'ya bildirmişler. Bunun çeki alınmadığı için uygulamaya koymuşlar. Sen benden kesiyorsun da Carlos'dan almıyorsun. Borcu olmayan kulüp yok.

"EFSANE OLAN ARMA VE KULÜPTÜR"

Alex'le Aykut arasında bir şey yok. Onu sizler yaratıyorsunuz. Aile içinde olanları dışarı yansıtmanın bir anlamı yok. Bazı şeyler çok büyütülüyor. Arkadaşına attığı tweetten dolayı ortaya çıkıyor bunlar. Efsane olan her zaman armadır, kulüptür. Kimse bunların önüne geçemez. İnsanlar Aykut - Alex, Avcı - İnan kavgasını bırakmalılar. Alex oynamazsa, Fenerbahçe kötü sonuçlar alırsa sorumlusu Aykut hoca olacak. İnsan neden kendisine yardımcı olacak maçı oynatmasın.

"FENERBAHÇE'NİN KAPISI EMRE'YE HER ZAMAN AÇIK"

Emre'yi ben kendi isteğimle kulübe getirdim. Evladım gibidir. 4 yıl içinde katkılar verdi. Profesyonelce hareketler etti. Milli takımda olan hırçınlığı Fenerbahçe'ye yansıtıldı. Burada olunca Milli Takıma yansıtıldı. Emre basınla hiç barışamadı. Ben Metris'teyken Trabzon maçında olanlar çok kötüydü. Kendisi bana geldi ve söyledi. Ben de kendisine "Sen dışarıya git bir rahatla" dedim. Emre'nin davranışını Fenerbahçe forması altında yapsaydı herkes onu konuşacaktı. Onun dinlenmesi anlamında gitmesi iyi oldu. Fenerbahçe'nin kapısı her zaman Emre'ye açık.

"GAZİANTEPSPOR MAÇINDA TRİBÜNDE PROVOKASYON VARDI"

Gaziantep maçında bir organize vardı ben bunu gördüm ve olaya müdahale ettim. 90 yılından beri Fenerbahçe'nin içindeyim. Tribünleri çok iyi bilirim. 1. dakikada herkes aynı şeyi söylüyorsa bir organize vardır. 1-0'dan sonra takımın morali düştü, Aykut hoca üzüldü. Oyuncular değersiz sanmaya başladı kendini. Antep de çok gelmeye başladı. Bayan seyircilerin Fenerbahçe'nin tarihini değiştirdiğini bilmeyecek kadar aptal mıyım. Ama ben provokasyon olduğunu gördüm. Gerekirse bir kez daha yaparım. Bunlar olabilecek şeyler. Şimdi ben Fenerbahçe'nin daha da büyümesi gerektiğini düşünüyorum. Fenerbahçe, Türkiye'dir. Fenerbahçe yoksa Türkiye'nin bir şey eksiktir. Fenerbahçe büyüdükçe ülkemiz de büyüyecek. Olimpiyatlara 18 tane sporcu gönderdik.

"1998 YILINDAN BU YANA AMATÖR BRANŞLARDA 100 MİLYON DOLAR AÇIK PARA VAR"

Nevin Yanıt şampiyon oldu diye Fenerbahçe 24 bin TL alıyor. Bizim harcadığımız daha da fazla.Nimet Karakuş kazanıyor Fenerbahçe 6 bin TL alıyor. Gamze Bulut 2. oldu Fenerbahçe'nin kazandığı para 110 TL. 6 amatör branşta tüm sporcularımız olimpiyatlara gidiyor. Amatör şubelere 1998 yılından itibarenharcanan para 256 milyon Dolar. Gelirimiz 155 milyon dolar... Fark 101 milyon Dolar. Benim başkanlığımdan bu yana amatörlere 100 milyon dolar açık para yatırıldı.

"HİTLER MEZARINDA TERS DÖNERDİ"

Devletin atletizime hiçbir katkısı yok. 10 milyon TL açığımız var. Yelkende açık 3 milyon TL. Voleybol bayan şubesinde 2 milyon TL gibi bir açığımız var. Bi maça gittik Mahmut Uslu ve Murat Özaydınlı ile. Hankan Dinçay da vardı. 100 kişilik bir taraftar var. Karşımda 5 kişi bağırıyordu. Şimdi 5 bin - 6 bin kişilere geldi. Alt yapıda 11 milyon TL açığımız var. Masa tenisinde açık 2 trilyon. Masa tenisinde Çinliler var ama başarı aldıklarında Türkiye diyorlar. Hitler Alman takımını görse mezarında ters dönerdi. Bayan basketbolda 26 milyon TL açık var. Fenerbahçe Türkiye'dir. Bu seneki basket takımımızın F4'a kalacağı söyleniyor. İnşallah. Aziz Yıldırım Devlet'ten yardım istiyor. Bana yardım etsinler sporcuların olimpiyatlara gitmesini sağlayalım.

Zamanında stat kulübün elinden geldi. Biz geldik tribünleri yaptık. Stadı bu hale getirdik. Toprak bizimdi, beton devletindi. Biz onu yıktık betonu da kendimiz yaptık. Burada bir tek betonun parası var. Şimdi bu stat devletin mi Fenerbahçe'nin mi? Zamanında paranın bir kısmını biz ödedik bir kısmını da sponsorlar ödedi. Her şeyi kendimiz yaptı. Devletin bize bir tesis yardımı yok. Bir tek kapalı salon yapılırken bize yer yardımı yaptılar. Bir de Topuk Yaylası'nı yaparken para yardımı aldık.

"BEN KONUŞURSAM ÇOK KİŞİ ÜZÜLÜR, ZAMANI GELİNCE DE KONUŞACAĞIM"

Ben aslında süreç hakkında konuşmak istemiyorum. Mahkemede her söylediğimiz şey kamuoyuna iyice aksettirilmedi. Yargı sürecinde fazla yorum yapmamam söylendi. Yaşadığımız süreç sadece Fenerbahç'nin değil, Türkiye'nindir. Fenerbahçe'nin bu süreci yaşaması Türkiye adına bir şans. Fenerbahçe dışında bir başka camia bu sürecin altından kalkamazdı. Başında TC ibaresi bulunan her kuruma saygılı olacağımı söyledim ve söylüyorum. Biz şikeden dinlenmedik. Dinlendiğimiz tarihte şike suç değildi. Biz silahlı örgütten dinlendik. Türkiye'de 25 milyon taraftarı olan kulübün başkanını dinliyorsanız ben bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Beni neden silahlı örgütten dinleme kararı aldılar. Ben nasıl suçsuzsam Olgun Peker de suçsuzdur. Olgun Peker de Giresun da olan bir olay nedeniyle bu yaşananlara monte edildi. Beni madem dinleyeceksiniz sadece beni dinleyin. Benim 4 tane silahım var ama eve galip bakmadılar. Silahlar Aziz Yıldırım'ın evinde bulunmuş gibi kamuoyuna sunuldu. 2 Temmuz'da Şekip Bey bir şeyler duymuş. Ben konuşursam çok kişi üzülür.

"MADEM BEN 100 BİN EURO VERDİM, BUNU İSPAT ETSİNLER"

Baktılar bizi silahlı örgüte sokamadılar. Şikeden de içeri atamadılar. Sonra iki madde çıkardılar. Tüm bunlar sonunda şiddet bulamadılar "Sonra şiddet yapabilir" dediler. Bu mantıkla bu hadiseyi oturttular. Her şey varsayımla yapıyorlar. Aziz Yıldırım 100 bin Euro verdiyse ispat etsinler. Ben verdiysem ya kendi hesabımdan ya da kulübün hesabından çıkardım. Benim  hesabımda bir şey yok. Kulübün hesabını incelettiler. Ordan da bir şey çıkmadı. Mahmut Özgener'e diyorum ki "Kenan bey geldi ben de gerekeni yaptım" Ben şike yapacak olsam TFF Başkanı'na bunu söyler miyim? Ben bu kanunla ilgili hiçbir şeyin içinde olmadım. Şiddet ve düzensizlikle ilgili olanı ekrem Bey'le birlikte yaptık. Sonradan tüm kulüpler geldi, görüştük. bu kanunla ilgili hiçbir çalışmamız olmadı.

"BU BİR ŞİKE DAVASI DEĞİLDİR"

Fenerbahçe şike yaptıysa, Türkiye'de kimse şike yapmadım diyemez. Bu bir şike davası değildir. Bu şike davası olsaydı tüm oyuncular alırdınız. Biri Bülent Uygun'a Fenerbahçe'ye karşı şöyle şöyle oyna diyor. Maç sonu Eskişehir yeniliyor. Eğer bu dava şike davası ise bu adamlar da çağırılırdı. Öbür taraftaki herkesi Ümit Karan toplayıp konuşmuş. O zaman herkesi çağırın konuşun. Aziz Yıldırım'ı suçlamak istiyorsan sadece bunlar olur. Aziz Yıldırım dışında olan bir şey varsa da çağır onları anlattır. Tüm dava Aziz Yıldırım'a bir şey bulmak. Herkesi çağırıp "Aziz Yıldırım'la ilgili ver git" dendi. Sivas'a para gitti deniyor. Komutan geldi, Vali geldi, Belediye Başkanı geldi ifade verdi. Çantayı anlattı. Hala devam ediyor. Benim 50 bin Dolar'ım olsa yatağın altına koyar sabah da kalınca bakardım, yerinde mi diye. Yargı süreci sonunda daha iyi bilgiler alacağız. Biz Fenerbahçe'yiz. Biz küseriz de darılırız da. Şu anlatılanlar içinde tüm sorumlu benim. Davada gizli ne var ki. Yakalayıp söyleyebilecekleri bir şey kalmadı. Biz 2 defa dirkten döndük, 2 defa şampiyonluktan oldum. Demek ki yapmıyormuşuz. İnsanların böyle üzüleceğini bilsem o zaman yapardım.

Samet 1,5 sene ceza aldı. Vederson 5 ay ceza alıyor. Ben satın aldığım bir adamı kulübe alır mıyımdım? 19 maç şike yapıldığını söylediler. Şimdi 7 maça indi. Sadece biz değil Beşiktaş var, Trabzon var...Bu Yargıtay'ın sonunda neyin ne olduğunu öğreniriz. Ben örgüt lideri olamam.

"BEN ÖRGÜT LİDERİ OLAMAM"

Samet 1,5 sene ceza aldı. Vederson 5 ay ceza alıyor. Ben satın aldığım bir adamı kulübe alır mıyımdım? 19 maç şike yapıldığını söylediler. Şimdi 7 maça indi. Sadece biz değil Beşiktaş var, Trabzon var...Bu Yargıtay'ın sonunda neyin ne olduğunu öğreniriz. Ben örgüt lideri olamam.  Trabzon ile ilgili tapeleri işleme koysunlar bakın neler çıkıyor. Ama araştırmıyorlar. Varsayımla bu dava olmaz. mehmet Berk 2 tane çok öenmli konu söyledi. "Biz bu davayı 3-4 ayda biteceğini sandık." Bu çok vahim bir konudur. Bütün basında yazılanların yüzde 90'ı yalan dedi. Bu da vahim. Görevden alınınca bunu açıklama ihtiyacı doğdu.

CAS Davası ile ilgili Fenerbahçe hem TC'nin hem de kendi menfaatlerini düşünerek geri çekildi. Fenerbahçe'nin menfaatleri Türk'ün menfaati neyse odur. Mali kayıplar bir türlü telafi edilir. Kalmayacak olan şey lekedir. Kimse Fenerbahçe'yi suçlayamaz. Ömrüm yetene kadar bu mücadele devam edecek. Bu çok yanlış bir suçlamadır. Fenerbahçe camiası bunu hak etmedi. Bu hadise tamamen yanlıştır, sürülen bir lekedir.

"AKREDİTASYONLARI BEN YAPACAĞIM"

Melih Gökçek'le aram olmamasına rağmen mutfakta konuştuk. Mehmet Ali Bey'le anlaştırdım. 29 Haziran'da seçim benim sayemde oldu. Hiçbir seçimde kimseyi önermedim. Hiçbir yere tavsiyem olmadı. Ben net konuştuysam başkan ve yönetimle konuştum. Her şey söylediler. Nerede Aziz Yıldırım'ın konuşması. Bir tek iyi hakem verin demişimdir. Hakem iyi idare etsin diye "Oğuz Bey'i de verin" demişimdir. Neden herkes gerçekleri çabuk unutuyor. hakem yapınca sorun yok, biz yapınca hemen ceza. Rakiplerin bize oynadıklarıyla diğerlerine oynadıkları aynı mıydı? Beni fazla konuşturmasınlar, ben çok şey biliyorum. Böyle şike davası olmaz. Resmimi basan gazetenin muhabirini stada almıyorum. Daha da ileri gideceğim. ben yüz kızartıcı suçla içeri girmedim. Ben Fenerbahçe'yi şampiyon yaptığım için içeri alındım. Fenerbahçe şampiyon olmasaydı bu operasyon olmazdı. Ben o gazeteye gitsem beni içeri alırlar mı? UEFA, TSYD'yi tanımaz, beni tanır. TSYD sadece bir dernek. Benim için o resim şereftir. Ama o yapılan etik değil. TSYD işlevini yerine getirsin sonra gelsin benimle muhattap olsun. Bütün akreditasyonları ben yapacağım. Ne kadar emekli varsa yukarıda. Alakasız insanlar geliyor, sonra yer az geliyor.

TOPUK YAYLASI KONUSU

İzzet Bey'in oğlunun sünneti varmış. Sonra sünneti duyunca erken gitmedim. İzzet Bey e daha önce benim dosyamda bilir kişiydi. Beni davet etti. Ben de telefon ettim. "Gelmem yanlış olabilir" dedi. Sonra ben de gittim 1 saat durdum. Ben vebalı falan değilim. Madem oradakileri suçluyorlar ben mahkemeye veriyorum, onlar da versinler. Ben kimseyle kapalı kapılar ardında görüşmem. Böyle terbiyesizlik olmaz ya ayıp. Fenerbahçe havuz sistemine büyük katkılar yaptı. Fenerbahçe çıkarsa Anadolu kulüpleri şimdiki paralarını alamaz.

Türkiye'ye büyük oyuncu getirme durumu ortadan kalkıyor. Türkiye'nin sistemi yok.

"HAYATIM BOYUNCA KİMSEDEN KORKMADIM"

Türkiye'ye büyük oyuncu getirme durumu ortadan kalkıyor. Türkiye'nin sistemi yok. Alt yapıya daha fazla önem verilmeli. Türkiye'de gazete okuyan insan sayısı da belli. Neden artmıyor. Doğru yaz işin de doğru olsun. Doğru yaz doğru yazılsın. En büyük görev bize ve taraftara düşüyor. Fenerbahçe yanlız değil. G.Saray da Beşiktaş da bu tepkiyi koymalı. Bu sadece benim değil herkesin derdi. Şekip'le de İlhan'la da hiçbir sorun yok. Ben olduğum sürce onlar da buradalar. Her şey dosyada. Ben kimseden hayatım boyunca korkmadım.

Şükrü Saracoğlu'nun adı inmedi, inmeyecek de. Her şey para değil. Bizim için orası bir vefa. O stadı kazanmayı sağlayan birinin adının orada kalması gerekiyor.

Tüm kulüpler biraraya gelip yeniden bir barış sağlamalılar. Galatasaray'la 3 Temmuz'dan önce kavga mı ediyorduk. Hep beraber geziyorduk. Bu operasyon yapılana Kadar Şener'le muhabbetsizliğimiz mi vardı. Adnan Polat'la da öyleydi. Yıldırım Bey'le de öyleydi. Ben herkesle de oturup yemek yemem. Ferit Şahenk bana yakın; hiç arayıp bu yanlış yanlış demiş miyimdir. Toroğlu için de ben bir şey yapmadım. Toplumun örf adetine ters konuşmalar yapılıyor.Medya Fenerbahçeliymiş. Değil, geçmişte de değildi. Fenerbahçe'yi sadece Fenerbahçeliler yönetir. Ben TSYD Kupası'nı kaldırdım. Herkes bana düşman oldu. Kötü adam olduk. Ne yaptıysam Türk sporu içn yaptım. Kapalı salon yaptırdım. Fenerbahçe'nin tapulu malı. Aykut Kocaman da bana söyledi. Seneye Avrupa'ya kampa gitmeyeceğiz.

"NE YAPTIYSAM TÜRK SPORU İÇİN YAPTIM"

Tüm kulüpler biraraya gelip yeniden bir barış sağlamalılar. Galatasaray'la 3 Temmuz'dan önce kavga mı ediyorduk. Hep beraber geziyorduk. Bu operasyon yapılana Kadar Şener'le muhabbetsizliğimiz mi vardı. Adnan Polat'la da öyleydi. Yıldırım Bey'le de öyleydi. Ben herkesle de oturup yemek yemem. Ferit Şahenk bana yakın; hiç arayıp bu yanlış yanlış demiş miyimdir. Toroğlu için de ben bir şey yapmadım. Toplumun örf adetine ters konuşmalar yapılıyor.Medya Fenerbahçeliymiş. Değil, geçmişte de değildi. Fenerbahçe'yi sadece Fenerbahçeliler yönetir. Ben TSYD Kupası'nı kaldırdım. Herkes bana düşman oldu. Kötü adam olduk. Ne yaptıysam Türk sporu içn yaptım. Kapalı salon yaptırdım. Fenerbahçe'nin tapulu malı. Aykut Kocaman da bana söyledi. Seneye Avrupa'ya kampa gitmeyeceğiz. Seneye Avrupa'dan çok takımlar gelecek. Galatasaray, Arena'yı yaptıi yani Devlet yaptı. Fenerbahçe karşı çıktı mı? Ama aynı karşılığı biz de bekliyoruz. Kıskanmak yok. Buraya yapılan şeyler bu ülkeye yapılıyor demektir. Ben Fenerbahçeliyim, Fenerbahçeli öyle kolay pes etmez.

MEHMET ALİ AYDINLAR İLE OLAN GERİLİMİN SEBEBİ

Mehmet Ali Aydınlar ile ters düşmedim. Ben Metris'te yatarken, tersi olsaydı mahkesi varsa onlar hakkında yorum yapmazdım. Hergün de gider ziyaret ederdim. Hastaneye gelince söyledim, sakın tuzağa düşme dedim. Yöneticilerle sürekli görüşüyor, avukatı da bana geliyor. Kendisi çıktı dedi ki "Yargılama başlasın kimin ne olduğunu göreceğiz." Çocuğu vefat etti hemen yanına gittim, gerekenleri yaptık. Acısına katıldık. Ali koç'la beraber mevlütüne geldik. Sonra yanında olanlar geldiler 1Bir şeyler ver dediler." Biz de kız takımını verdik. Devre arasında kızlar arasında sorunla çıktı. Kızlar arasında gruplaşma olmuş. Sporcuları çağırdım, kendisi gelmedi. Bunun olmaması gerektiğini söyledim. O sene de kız takımı şampiyon oldu. Kimseyi olaylara karıştırmadım. Kendisi oranın başkanıymış gibi çalıştı. Başarısızlık varsa ben de başarı varsa bende değil, Fenerbahçe'dedir. Şampiyon olduk, ama oradaki rakipler zayıf. Şimdiden söylüyorum Fenerbahçe bu sene de Dünya Şampiyonu olacak. Kupayı bile ona kaldırttım.

Galatasaray ile ilgili konulara girersem bu program bitmez. Galatasaray'ın bizi nasıl gördüğü beni ilgilendirmez. Galatasaray'ın düşündükleri bizi ilgilendirmez.
 

SPOR Kategorisindeki Diğer Haberler